Krzysztof Warzybok

Popularność: 154
Krzysztof Warzybok jest Certyfikowanym Coachem Inteligencji Serca, który pomaga jednostkom przebudzić się do głębszej prawdy i intuicyjnego wglądu Serca. Metoda ta wnosi niebywałą świeżość i siłę transformacyjną w procesie świadomej pracy z ciałem emocjonalnym, energetycznym i fizycznym, pozwalającej: - odkryć wewnętrzną mądrość,siłę, inspirację i kreatywność, - uzdrowić traumy i ból, - uwolnić się od podświadomych i nieświadomych hamulców, aspektów, programów, wierzeń, które przyćmiewają Esencję Życiową człowieka, - odkryć głębszy sens i przeznaczenie życia, - doświadczyć połączenia z wyższymi energetykami Uniwersalnej Miłości i Wolności, - używać wglądu intuicyjnego Serca do rozwiązywania codziennych problemów w relacjach ludzkich, podejmowania ważnych decyzji życiowych, - w sposób harmonijny i elegancki funkcjonować w dzisiejszych turbulentnych i chaotycznych czasach.
Kontakt
ka.warzybok@yahoo.co.uk
Facebook: Żyj z łębi Serca
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Koszt
600zł za pakiet coachingowy 6-ciu 1.5 godzinnych spotkań w małej grupie z własnego i bezpiecznego domowego zacisza przy użyciu zaawansowanej internetowej technologii.
Inne
Krzysztof Warzybok(42), Magister Finansów i Bankowości, zawodowy sportowiec, właściciel małego biznesu, mentor, poszukiwacz Prawdy oraz uczeń wielu technik i metod branźy samodoskonalenia i rozwoju duchowego. Mieszka od 13 lat w Anglii, Milton Keynes z życiową partnerką Ewą i synami: Tymoteuszem i Antonim.
Co mówią inni?
"...zobaczyłam światełko w tunelu i nawet jeśli nie wiem co tak naprawdę jest na końcu, to samo człapanie nabrało sensu. Chyba po raz pierwszy zaczęłam niejasno odczuwać taką wartość gdzieś we mnie, czy może wypuszczać ją bardziej na powierzchnię, nie mierzoną w umowach, ani walutach. Naprawdę to poczułam. To się tak nagle zaczęło krystalizować i czuję się z tym bardzo dobrze. To dla mnie niezwykłe doświadczenie. Poczułam smak na końcu języka, że góry można przesuwać..."
Dziękuję ci, gorąco pozdrawiam, Ewa Perkovic
"... tak sie składa że, miałem możliwość uczestniczenia w sobotnich warsztatach.Super zajęcia ,świetna metoda, super terapeuta, wspaniała grupa.Od soboty inaczej patrzę na świat, ludzi, siebie.Chciałbym pogłębić tą metodę aby stosować ją w moim gabinecie terapii naturalnej. Dzięki Krzysiu Jesteś Wielki.Pozdrawiam wszystkich z Głębi Serca..."
Zbigniew Staroń, Zibi
'...kochani chciałabym Wszystkim razem i każdemu z osobna podziękować!! :) Czuję z Wami niesamowitą bliskość, powiem więcej jedność :)
Dzisiaj miałam/ dalej mam cudowny dzień!!!! :) Wspaniałe uczucie!! :)..."
Małgosia Oleksa

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom