Ksenia Bartosiak

Popularność: 57
Pracuję z osobami, które: - awansowały, zmieniła im się rola, obejmują nowy zespół - potrzebują pomocy, bo zmiana wymaga nowego podejścia do pracy z ludźmi, - obawiają się, że teraz będą jeszcze dłużej pracować, - czują, że chociaż są na nowym stanowisku to ciągną stare tematy, - nie wiedzą jak ogarnąć zespół, żeby pokazać rezultaty i nie zawieźć oczekiwań - doświadczają stresu z powodu przełomowego momentu w ich karierze Oferuję coaching w oparciu o 7 etapowy proces, podczas którego m.in: - przyjrzysz się na czym polega twoja zmiana, - określisz rezultaty, które chcesz osiągnąć po etapie wdrożenia - ustalisz swoje priorytety i podejmiesz działania, dzięki którym pomimo natłoku zadań i wyzwań płynnie przejdziesz od starej do nowej roli. Zapraszam na gratisową sesję wstępną, na której doświadczysz jak coaching może wesprzeć cię w zmianie, sprawdzisz czy chcesz ze mną pracować i ja czy mogę ci pomóc.
Kontakt
tel. 604495051
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Uprawnienia
Jestem akredytowanym użytkownikiem kwestionariusza osobowości Facet5, który pokazuje jakie mamy talenty i w jaki sposób, możemy być odbierani przez innych. Wykorzystuję to narzędzie w pracy z klientami indywidualnymi jak i zespołami.
Wykształcenie / Szkolenia
Jestem absolwentką Psychologii na Uniwersytecie Gdańskim, Akademii Profesjonalnego Coacha SGH, CoachWise Postgraduated Program, Akademii Coachingu Kryzysowego oraz Group Coach Wise Essentials, Facilitation House of Skills, Facilitation Team Coaching, Program THE 7 HABITS OF HIGHLY EFFECTIVE PEOPLE Steven Covey, Design Thinking Moderator.

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj