Magda Milewska

Popularność: 527
Bardzo dobry coach (4)
Dyplomowany coach, psycholożka. Na co dzień zajmuje się tym, co najbardziej lubię - towarzyszę w zmianie, inspiruję, uczę. Jeżeli stoisz przed wyzwaniem i chcesz się do niego przygotować, albo szukasz zupełnie nowych wyzwań, czujesz, że miejsce w którym jesteś już Ci nie wystarcza, albo jeszcze nie wiesz gdzie jest Twoje miejsce - zapraszam. 10 letnie doświadczenie w pracy z ludźmi pokazuje, że mogę Ci pomóc. Bliskie są mi słowa Marii Skłodowskiej Curie „Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć” Jakimi wartościami kieruję się w życiu?: *szacunek do drugiego człowieka i jego doświadczeń, *autentyczność w tym co robię i kim jestem, *odwaga radzenia sobie z wyzwaniami, nie zawsze samotnie. Jeżeli spotkamy się na sesji, pewnie zastanowimy się też nad tym co jest dla Ciebie ważne. Wykształcenie: *5-cio letnie studia magisterskie na kierunku Psychologia na Uniwersytecie Gdańskim *5-cio letnie studia magisterskie na kierunku Pedagogika na Uniwersytecie Gdańskim *Akademia Coachingu, 173h, organizowane przez Wyższą Szkołę Biznesu w Gdańsku * Kurs trenerski Coachingu grupowego metdoą Action Learning, 30h, organiaony przez Agnieszka Kasprzyk Mączyńska Business Coach, *Szkoła Pracy Warsztatowej w oparciu o proces grupowy, 160h, organizowane przez Stowarzyszenie Trenerów Organizacji Pozarządowych *Kurs pomocy socjoterapeutycznej, 120h, organizowany przez Fundację ETOH
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Gdynia, Gdańsk, Sopot,
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Magda...osoba, która nie ocenia drugiej osoby a wsłuchuje się w jej problemy i wnętrze. Potrafi naprowadzić do swojego wewnętrznego ja i pomaga przeć do przodu..bez wymówek. W sumie to Magda wyszukała i powiedziała mi tyle pozytywnych cech o których nie słyszałam od innych osób, przyjaciół, rodziny. Pojawiło się u mnie kilka łez wzruszenia podczas jednej z sesji..to były łzy radości i nadziei, że nadaję się do czegoś pod względem zawodowym. Wymagająca przyjaciółka, mobilizująca do działania:-). Życzę Magdzie wszystkiego co najlepsze.
9 kwietnia 2017 Asia - pracownik spedycji
Bardzo dobry coach
Jak widać powyżej Magda dużo i długo się uczyła, żeby profesjonalnie przeprowadzać przez zmianę, ośmielać i motywować, ale najlepsze w spotkaniach z nią było poczucie, że to nie zawodowiec, a przyjaciel - nawet jak przyciskała do ściany:) Jest bardzo uważna i empatyczna, co już powiedziano powyżej, ale należy potwierdzić. Potwierdzam również, że "bój się i rób" ma niezwykłą moc - Magda ma moc, że się jej wierzy, kiedy ona w ciebie wierzy. Dzieją się rzeczy niezwykłe:)
17 lipca 2016 Agnieszka - Mediatorka/Koordynator projektów w NGO
Bardzo dobry coach
Magda to profesjonalistka w każdym calu! Niezwykle kompetentna osoba. Dzięki sesjom coachingowym z Magdą spojrzałam na siebie z zupełnie nowej, zaskakującej dla mnie perspektywy. Odnalazłam cel, który w tej chwili realizuję. Jej wsparcie pomogło mi wypracować własne odpowiedzi, poznać siebie lepiej. Naprawdę to była ciężka praca nad sobą! W mojej opinii zakończona sukcesem. A wszystko to odbywało się w atmosferze zaufania, chęci pomocy ze strony Magdy i szacunku do drugiego człowieka. Magda to wspaniały przewodnik. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Gorąco polecam, żeby skorzystać z jej doświadczenia, na pewno pomoże!
5 lipca 2016 Mirka - manager
Bardzo dobry coach
Magda to wspaniała Kobieta, pełna empatii - Autorka mojego sukcesu! Wystarczyło kilka spotkań, bym z bardzo niepewnej siebie kobiety, mamy, stała się zupełnie kimś innym. To Magda dodała mi skrzydeł. Motywowała i czułam, że nigdy nie zwątpiła we mnie. Mimo, że ja zawsze miałam jakieś "ALE", które nie pozwalało mi wyjść z mojej strefy komfortu i bezpieczeństwa. Magda otworzyła mi drzwi do lepszego świata - pozwoliła mi poznać samą siebie a co za tym idzie - odkryć to, co rzeczywiście sprawia mi radość, co chciałabym w życiu robić tak naprawdę. I tak, po kilku miesiącach przeszłam proces zmiany, który pewnym krokiem wprowadził mnie - już jako pewną swej wartości Kobietę - na rynek pracy. Otrzymałam wymarzoną pracę. Bo Magda mówiła: "Bój się i rób!". Bo czułam jej wsparcie i pewność w głosie, że dam radę. Wtedy jeszcze potrzebowałam wsparcia i motywacji z zewnątrz, dziś sama w sobie potrafię znaleźć pokłady siły, energii i motywacji. Mało tego, ze zdeklarowanej pesymistki, wątpiącej w siebie na całej linii, stałam się optymistką, dla której zawsze świeci słońce. W dwóch słowach o Magdzie: empatyczna i profesjonalna. Gorąco polecam Kobietom, które zwątpiły w siebie, zatraciły się w macierzyństwie i trudno im odnaleźć swoją życiową drogę na nowo. Magda! Dziękuję
5 lipca 2016 Agnieszka - Specjalista d/s badań i rozwoju
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj