Małgorzata Gabryś

Popularność: 28
Bardzo dobry coach (3)
Witaj na moim profilu! Specjalizuję się w coachingu biznesowym. Jestem przedsiębiorcą i poza sesjami coachingowymi prowadzę również szkolenia z szerokiego zakresu jakim jest efektywność osobista. Są to między innymi: "Zarządzanie sobą w czasie", "Rozwiązywanie problemów" i inne. Ukończyłam Szkołę Coachingu Lilianny Kupaj a precyzyjniej: akredytowany kurs coachingowy Fundamental Coaching Skills ICI. Posiadam wykształcenie biznesowe i prowadzę własną firmę. Przestrzegam Kodeksu Etyki i Wytycznych Jakościowych ICI.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu mailowego
Cena
220zł/godzina
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Osoba na odpowiednim miejscu. Nie byłam przekonana do takich metod pracy nad człowiekiem, nie było łatwo mi się otworzyć. Ona to zrobiła w sekundę. Dała mi przestań, czułam do niej pełne zaufanie. Po spotkaniu mam pełno wniosków i większą świadomość siebie jako człowieka. Wiem nad czym pracować. Już się umówiłam na kolejne sesje. Bardzo polecam.
9 sierpnia 2018 Ewelina - Administracja
Bardzo dobry coach
Z czystym sercem polecam. Gosia jest Coachem, który podążał za mną. Czułam jej ogromne zaangażowanie w pracę ze mną i wielkie serce, które było mi potrzebne. Otrzymałam więcej niż prosiłam. Wielkie dzięki!
8 sierpnia 2018 Magda - Nauczyciel
Bardzo dobry coach
Świetna dziewczyna,była bardzo uważna w pracy ze mną i nastawiona na szybką zmianę.Dynamika i poczucie humoru.W czasie rozmowy czułem jej doświadczenie z pracy z ludźmi oraz to ,że rozumie moje problemy. Andrzej
8 sierpnia 2018 Andrzej - Psycholog
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom