Małgorzata Gabryś

Popularność: 231
Bardzo dobry coach (6)
Wierzę, że dobry plan, sprawdzone metody działania i wsparcie pomagają w efektywnym ogarnianiu życia oraz biznesu. Wspieram w podnoszeniu efektywności osobistej poprzez sesje coachingowo-mentoringowe. Jestem coachem (certyfikat Fundamental Coaching Skills ICI). Jestem również dyplomowanym trenerem Szkoły Trenerów Biznesu Grupy SET oraz absolwentką Studium Pracy z Grupą organizowanym przez Fundację Przestrzeń Rozwoju. Inspiruję (cechami, postawą i charyzmą) do: - życia w harmonii, spokoju - zdrowia (odżywianie się, wysiłek fizyczny, odpoczynek) - budowania szczęśliwej rodziny - budowania szczęśliwego związku - bycia skutecznym/efektywnym, spełnionym człowiekiem - rozwoju, wzrostu, odkrywania swojego potencjału Mam ogromne doświadczenie zawodowe i życiowe. Jestem żoną, mamą oraz przedsiębiorcą. Mocno angażuję się w działania społeczne. Jestem twórcą konferencji dla osób przedsiębiorczych i managerów pt. „Wieczór Przedsiębiorcy” a w 2014 roku pod patronatem dziennikarki Agaty Młynarskiej założyłam klub dla kobiet w Wieliczce . Prowadzę swojego bloga - www.malgorzatagabrys.pl, grupę na FB dla Kobiet Ogarniętych oraz dla managerów. Wierzę, że to, co dam wróci do mnie podwójnie. Daję więc ponadprzeciętne zaangażowanie. Przestrzegam Kodeksu Etyki i Wytycznych Jakościowych ICI. Dodatkowe, ważniejsze szkolenia, które odbyłam: - Racjonalna Terapia Zachowania (jak pracować z emocjami oraz przekonaniami) - Dialog Motywacyjny (jak prowadzić sesje motywacyjne)
Kontakt
Zapraszam do kontaktu mailowego
Cena
200zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Wieliczka, Kraków,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Spotkanie z Gosią było jak przejażdżka bolidem przez życie. Ja potrzebowałam na chwilę się cofnąć, żeby z pełną świadomością wystrzelić do przodu. Otwarcie się i świadomość samej siebie pozwoliło mi poukładać moje puzzle, które nabierają coraz bardziej wyraźny obraz. Profesjonalizm, zaangażowanie, ciepło, które ma w sobie budzi ogromne poczucie bezpieczeństwa i akceptacji. Polecam z całego serca.
13 grudnia 2018 Monika - Asystent kierownika
Bardzo dobry coach
Sesja z Małgosią to wiele pozytywnych emocji: radość spokój, poczucie humoru. Małgosia jest bardzo uważna na drugiego człowieka. Spotkanie z nią, pozwoliło mi zrozumieć do czego zmierzam i jaki cel mi przyświeca. Jej pytania są bardzo konkretne i co najważniejsze trafiają w punk. Dzięki swojej dyskrecji wzbudza ogromne zaufanie. Polecam z całego serca.
7 października 2018 Aneta - nauczyciel,logopeda
Bardzo dobry coach
Ufam Gosi w stu procentach. Jestem osobą bardzo otwartą i zazwyczaj nie mam problemu z opowiadaniem o swoich emocjach, ale niestety bardzo łatwo poddaję się demotywującym emocjom otoczenia. W trakcie sesji z Gosią odkrywam swoje mocne strony, mam wiekszą świadomość samej siebie i potrafię przejawiać postawę proaktywną. Nauczyłam sie porządkować swoje emocje, nie odpowiadać za błędy innych, ograniczać kontakty z ludźmi, którzy nic nie wnoszą żadnych pozytywnych emocji do mojego życia. Gosia bardzo trafnie zdiagnozowała problem. Operując językiem pełnym przykładów i okraszonym dowcipem dosłownie "przenitowała" moje życie, otoczenie, wykorzystując odpowiednie narzędzia po które i ja mogę swobodnie sięgnąć. Gosia skupiła się maksymalnie na mojej osobie, tego właśnie potrzebowałam. Należy podkreślić, iż Gosia doskonale orientuje się w literaturze przedmiotu, implikuje przykłady z teorii do rzeczywsitej stuacji, w której funkcjonuje klient.
13 września 2018 Karolina - wykładowca akademicki
Bardzo dobry coach
Osoba na odpowiednim miejscu. Nie byłam przekonana do takich metod pracy nad człowiekiem, nie było łatwo mi się otworzyć. Ona to zrobiła w sekundę. Dała mi przestań, czułam do niej pełne zaufanie. Po spotkaniu mam pełno wniosków i większą świadomość siebie jako człowieka. Wiem nad czym pracować. Już się umówiłam na kolejne sesje. Bardzo polecam.
9 sierpnia 2018 Ewelina - Administracja
Bardzo dobry coach
Z czystym sercem polecam. Gosia jest Coachem, który podążał za mną. Czułam jej ogromne zaangażowanie w pracę ze mną i wielkie serce, które było mi potrzebne. Otrzymałam więcej niż prosiłam. Wielkie dzięki!
8 sierpnia 2018 Magda - Nauczyciel
Bardzo dobry coach
Świetna dziewczyna,była bardzo uważna w pracy ze mną i nastawiona na szybką zmianę.Dynamika i poczucie humoru.W czasie rozmowy czułem jej doświadczenie z pracy z ludźmi oraz to ,że rozumie moje problemy. Andrzej
8 sierpnia 2018 Andrzej - Psycholog
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj