Małgorzata Pracoń

Popularność: 875
Bardzo dobry coach (12)
Przez wiele lat pracowałam jako instruktor fitness w Trójmiejskich klubach. Obecnie zafascynował mnie coaching (głównie Life Coaching), którego tajniki zgłębiałam na Uniwersytecie SWPS w Sopocie (jestem dyplomowanym coachem). Potrafię motywować ludzi do zmian i podążam za klientem tak, aby czując moje wsparcie mógł dojść do jak najlepszych rozwiązań, które z powodzeniem może wdrożyć w życie. Zapraszam do współpracy osoby, które chcą realizować wybrane przez siebie cele np.: zwiększyć swoją aktywność fizyczną, zmobilizować się do nauki języka obcego, wygospodarować czas na odpoczynek, zastanawiają się nad zmianą pracy lub chcą popracować nad pewnością siebie i asertywnością. Moja pasja została doceniona i zauważona, ponieważ zajęłam I miejsce w plebiscycie "Kobieta z Pasją", organizowany przez Kobiece Trójmiasto. Wywiad o mojej pracy z pasją tutaj: http://kobiecetrojmiasto.pl/malgorzata-pracon-czas-spelnienia-coaching/ Prowadzę również warsztaty i szkolenia, na których uświadamiam uczestnikom jak ważne jest dbanie o równowagę pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym, motywuję do zadbania o siebie i uczę technik i metod obniżających poziom stresu. Zapraszam serdecznie do współpracy!
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Gdynia, Trójmiasto, Sopot, Gdańsk,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Gosia jest otwartą, miłą, słuchającą i nienarzucającą się osobą. Pomogła mi "zauważyć" mój potencjał. Zachęcała do pracy nad sobą metodą "małych" kroków". Dzięki Gosi poznałam wiele inspirujących kobiet, które w różnym wieku miały odwagę zmienić swoje życie. Poprzez pracę z Gosią uświadomiłam sobie, że nie jestem jeszcze gotowa na rewolucję w moim życiu zawodowym ale, że jest to możliwe i nie będzie to końcem świata
12 czerwca 2019 Ewa - Wykładowca
Bardzo dobry coach
Spotkania z Małgosią inspirujące, dające energię do działania.Pomogła mi wydobyć potencjał, który drzemał gdzieś w środku i pokierować moimi działaniami.Sympatyczna, ciepła osoba, właściwy człowiek na własciwym miejscu.Dzięki pomocy Małgosi udało mi się zmienić pracę.Polecam gorąco.
14 marca 2019 Karolina - urzędnik
Bardzo dobry coach
Profesjonalne, rzeczowe i jednocześnie empatyczne podejście do coachingu. Dzięki Gosi, zmieniłam pracę, znalazłam sposób i czas na relaks. Niby nic spektakularnego ale wcześniej przez lata mi się to nie udawało. Polecam bo warto.
3 stycznia 2019 Zuzanna - Konsultant
Bardzo dobry coach
Kompetentny, pozytywnie zakręcony coach, który dzięki swej wnikliwości, empatii i bystrości sprawi, że zajrzysz do swojej duszy i z jej najciemniejszych zakamarków wyszukasz swoje najwspanialsze zasoby, dzięki czemu zwiększysz swoje szanse na Twój czas spełnienia. Gorąco polecam :)
23 grudnia 2018 Magda - Specjalista
Bardzo dobry coach
Kiedy myślę o Gosi, odczuwam przede wszystkim ogromną wdzięczność za jej pomoc. Zanim trafiłam pod jej opiekuńcze skrzydła, przez kilkanaście lat miotałam się w swojej pracy zawodowej jak w matni. Wiedziałam, że potrzebuję zmian, lecz wciąż kręcąc się w kółko, sama nie potrafiłam wyjść z impasu. Gosia, będąc osobą profesjonalną, a przy tym pełną ciepła i uważności, poprowadziła mnie przez proces zmian w sposób dyskretny i nie narzucający się. Dzięki tej pracy, przewartościowałam swój świat: odkryłam schowane gdzieś głęboko marzenia i zyskałam odwagę i siłę, by je realizować. Uwierzywszy wreszcie w swoje możliwości, kroczę teraz przez świat z nową energią, jasnym umysłem i optymizmem w sercu. Dziękuję Ci, Gosiu:)
8 października 2018 Teresa - laborantka
Bardzo dobry coach
Bardzo miła, empatyczna osoba z ogromnym ładunkiem pozytywnej energii i dobrego nastawienia do świata. Dzięki jej otwartości, a także podobnym doświadczeniom udało nam się poruszyć trudne dla mnie tematy, co pozwoliło mi szybko wyciągnąć wnioski i przejść do działania. Przestałem też być tak krytyczny wobec samego siebie i zrozumiałem, że tak naprawdę już całkiem sporo udało mi się osiągnąć, mimo iż wcześniej tego nie dostrzegałem. Serdecznie polecam!
17 listopada 2017 Stefan - Trener osobisty
Bardzo dobry coach
Tylko Gosia potrafi sprawić, że Twoje blade marzenia stają się rzeczywistością :) Wsłuchana, uważna, skupiona, wydobywa z nas to, w co jeszcze sami ledwo wierzymy. Niemożliwe staje się możliwe :) Z nią przekraczamy każde bariery i pokonujemy słabości. Dziękuję za niezmienne podtrzymanie na duchu i wiarę we mnie samą :)
20 września 2017 Magdalena - Managerka muzyczna
Bardzo dobry coach
Polecam z całego serca współpracę z coachem Małgorzatą. Za pomocą zaskakująco prostych metod, pytań, wskazówek naprowadziła mnie na właściwą drogę. Bardzo dobra analiza klienta, w zasadzie uzmysłowiła mi moje problemy już na pierwszym spotkaniu. Czułam nić porozumienia i wielkie wsparcie od pierwszych chwil. Nadal korzystam z rad i wskazówek dzięki czemu traktuję moich klientów profesjonalniej, czuje, że mam większą wartość sama dla siebie i wszystko wychodzi mi lepiej! Polecam!!!
20 luty 2017 Aleksandra - Fotograf
Bardzo dobry coach
Jeżeli szukasz osoby która pozwoli Tobie rozwinąć skrzydła to Pani Małgosia jest najlepszym wyborem. Zawsze uśmiechnięta solidna potrafi odnalesc w każdym siłę do pracy nad sobą i motywuje do działania. Dziękuję za tą wspaniałą przygodę w poznawaniu samej siebie. P.S. Awansowałam
16 luty 2017 Justyna - Przedstawiciel Handlowy
Bardzo dobry coach
Spotkania z P. Gosią zaowocowały tym, że mam więcej czasu dla siebie, po spotkaniach zaczęłam przeznaczać więcej czasu na swoje sprawy, znacznie poprawiły się moje relacje ze znajomymi i partnerem. W moim domu powstał podział obowiązków, co przełożyło się na porządną dawkę energii. Cały proces coachingu dodatkowo sprawił, że mam większą pewność siebie, mogę wykonywać to na co miałam ochotę od bardzo długiego czasu. Przestałam odkładać własne plany na bok – realizuję własne potrzeby. Polecam.
19 stycznia 2017 Aleksandra - Menedżer
Bardzo dobry coach
Jeśli chcecie coś zmienić w swoim życiu i wiecie, że będzie to korzystne, ale nie wiecie jak się do tego zabrać lub nie macie silnej woli, to polecam sesje z Gosią :) W miłej i niewymuszonej atmosferze, krok po kroku poprowadzi Was do rozwiązania. Mi się udało wrócić do systematycznej nauki języka angielskiego, co w moim zawodzie jest niezbędne. Warto spróbować!
4 stycznia 2017 Aneta - Menedżer
Bardzo dobry coach
Gosia sluchala mnie bardzo uwaznie i pomogla odkryc i podazac za tym co chce robic w zyciu. Dzieki Gosi zajolem sie produkcja drewnianych zegarow, zapraszam do obejrzenia na woodbeshop. Polecam prace z Gosia dla tych co chca odkryc swoja wlasna sciezke i nania wejsc.........
2 stycznia 2017 Janusz - Producent drewnianych zegarow
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj