Marek Knioła

Popularność: 192
Bardzo dobry coach (3)
Socjolog, filozof, coach. Specjalizuję się w procesach zmiany, analizie możliwości, rozwijaniu kompetencji oraz przygotowaniu mentalnym zawodników. Jestem stałym mediatorem sądowym przy Sądzie Okręgowym w Bydgoszczy oraz stałym mediatorem sądowym przy Sądzie Okręgowym w Poznaniu Przebyłem kursy i szkolenia z zakresu coachingu, komunikacji interpersonalnej, zarządzania emocjami. wystąpień publicznych, czy technik sprzedaży - po więcej informacji zapraszam na stronę internetową, gdzie publikuję filmy i artykuły z wyżej wymienionego zakresu. Life coaching, business coaching, expert coaching ( mental preparation ), life coaching. Pamiętajmy, że coaching to bazowanie na zasobach klienta - a nie forma doradzania. Jeśli zajdzie taka potrzeba, to służę swoją wiedzą, ale wtedy taki proces nazywać się będzie mentoringiem. Zapraszam do kontaktu :)
Kontakt
tel: 733 642 009
Specjalizacje
Miasta
Toruń, Bydgoszcz, Poznań,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Pan Marek przygotował dla firmy w której pracuję (PiRmedia) fantastyczne szkolenia z zakresu komunikacji, technik sprzedaży i negocjacji. Dzięki ciekawym narzędziom oraz swojej charyzmie, 8 godzinne szkolenie było tym, czego nasz zespół potrzebował. Dodatkowo skorzystałem z możliwości pracy 1 na 1, gdzie wraz z Panem Markiem staraliśmy się rozwiązać kluczowe dla mnie problemy. Gorąco polecam tego specjalistę!
27 marca 2018 Damian - Marketingowiec
Bardzo dobry coach
Pełen profesjonalizm, doświadczenie zawodowe oraz wiedza życiowa, która pomaga w rozwiązaniu najtrudniejszych spraw. Bogate narzędzia coachingowe, z pomocą których udało mi się odpowiedzieć na najtrudniejsze pytania, z innej perspektywy spojrzeć na nurtujący problem. Dzięki Markowi Kniole nauczyłam się asertywności, która przyspieszyła moją pracę oraz pozwoliła na docenienie własnych walorów i możliwości. Wielkie dzięki polecam!!!!
22 luty 2018 Justyna - prawnik
Bardzo dobry coach
Szczerze polecam. Ogromna wiedza, profesjonalizm, wysoka umiejętność słuchania- bez sugestii i nacisków. Ciekawe narzędzia coachingowe, które pomogły spojrzeć z innej perspektywy na moje problemy. Dzięki sesjom z Markiem pokonałam wiele własnych ograniczeń i zrobiłam ogromny postęp w pracy nad sobą i własnym życiem. Dorota.
21 luty 2018 Dorota Tobolska -
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj