Marta Kaim

Popularność: 8852
Bardzo dobry coach (47)
Trener, Mentor, Business Coach PCC ICF
Kontakt
Zapraszam do kontaktu: kontakt.martakaim@gmail.com
Specjalizacje
Miasta
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Podjęcie się pracy z Martą wymaga odwagi. Ale jeśli zrobi się ten krok i umówi na pierwsze spotkanie... Świat zaczyna się zmieniać :) Już po pierwszej sesji odczułam efekt naszego spotkania. Po kilku spotkaniach dołączyłam do Programu Mastermind, który okazał się trampoliną dla mnie i dla mojego biznesu. Marta jest coachem, który niesamowicie słucha. Zwraca uwagę na wątki które pojawiają się kilkukrotnie na spotkaniach. Zaskakuje mnie to, że po głosie potrafi rozpoznać, że coś jest "do przepracowania". Trafia w setno z pytaniami i przede wszystkim z zadaniami. Spotkania odbywają się w miłej, ciepłej atmosferze. Poczucie bezpieczeństwa sprawia, że człowiek chce się otworzyć. Profesjonalistka! Jako coach oraz jako busnesswomen! Gorąco polecam :)
25 sierpnia 2017 Katarzyna Ekiert -
Bardzo dobry coach
Z Martą Kaim współpracuję już jakiś czas i wiem, że to dopiero początek wspólnej drogi, w której jest moim towarzyszem i przewodnikiem. Dzięki niej spojrzałam na swoje życie z boku. Stworzyłam najważniejsze podstawy, zaczęłam skutecznie działać i wreszcie mam efekty. To dzięki Marcie przestałam kręcić się w kółko, trwonić czas na mało ważne rzeczy i skończyłam z niezdecydowaniem. Tak naprawdę zabrałam się wreszcie do pracy. Zdecydowałam co chcę robić i skupiłam się na tym. Marta była osobą, która pojawiła się w moim życiu w odpowiednim czasie, kiedy potrzebowałam impulsu do wejścia na inny poziom. Kogoś kto uwierzy, że mogę tam wejść, kogoś kto zada mi niezbędne pytania, których ja bałam się sama sobie zadać (bo sabotowałam swój sukces), i która stała nade mną i wymagała ode mnie przejścia przez poszczególne kroki, które były konieczne do mojej zmiany. Bez niej dalej odwlekałabym ten proces i dalej wygrywałby strach i brak wiary w siebie i własne możliwości. Co więcej wiedziałam, że jeżeli nie będę robiła postępów, nie będę pracowała na bieżąco Marta po prostu zrezygnuje z prowadzenia mnie, a tego bardzo nie chciałam. :) Motywacja była większa niż strach. Zależało mi na współpracy właśnie z nią, ponieważ to właśnie ona była dla mnie autorytetem i kimś, kto przeszedł już drogę, którą ja chcę przejść. Poszukiwałam osoby skutecznej i autentycznej, za którą stoją efekty, a nie tylko puste słowa znalezione w przeczytanych książkach. Co więcej oprócz twardej wiedzy i doświadczenie otrzymałam wiele wsparcia i empatii. Marta to "dusza człowiek". Połączenie serca i rozumu w jednym. Polecam tym, którzy poszukują osoby skutecznej, z doświadczeniem i odpowiednim nastawieniem, które gotowe są na wyniki, zwiększenie obrotów, ale i ciężką pracę oraz zaangażowanie.
18 sierpnia 2017 Patrycja - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Pierwszy raz spotkałam się z Martą na jej webinarze, polubiłam jej sposób przekazu i zakupiłam książkę. Bardzo szybko spotkałyśmy się na szkoleniach dla kobiet, gdzie dodawała mi wiary i siły. Motywacja jaką wysyła Marta jest bardzo serdeczna, otwarta, ciepła i dająca poczucie bezpieczeństwa. Bardzo cenię w niej to, iż jest konkretną osobą, wiedzę przekazuje w sposób bezpośredni, pokazuje drogę, daje ćwiczenia. Pokazuje, że mamy wybór. Jako coach jest dla mnie bardzo wiarygodna, jej historia i umiejętne poradzenie sobie z problemami są dla mnie dowodem na to, że jej techniki działają. Dla mnie bardzo ważne jest to, że Marta jest dostępna, szybko odpowiada na emaile, motywuje i dodaje energii. Bardzo polecam:)
8 marca 2017 Barbara - Przedsiębiorca w branży budowlanej
Bardzo dobry coach
W październiku 2016roku natknęłam się na informację o treningu "Jesteś ważna" w Internecie i tak się zaczęła moja przygoda z Martą. Potem był koljeny i książka "Jesteś ważna. Czas, emocje i Ty". Jestem mamą dwójki małych dzieci, do tego praca na swoim. Od ponad 2 lat czułam, że nie daję rady i mam dość. Czułam się jak robot-zombie, zmęczona i sfrustrowana, że MUSZĘ to, MUSZĘ tamto...przestawało mnie cieszyć moje życie. Z Martą nauczyłam sie słuchać swoich emocji, unikać momentu, gdy zapala się "czerwona lampka" i zaczęłam powoli odzyskiwać dawną siebie. To Marta nauczyła mnie, by planownie zacząć od planowania....odpoczynku i czasu dla siebie :) Jakie to ważne, by słuchać zarówno swego ciała i duszy, szukać balansu. Marta uczy jak uwierzyć w siebie, odszukać swoje marzenia, z których istnienia nie zdajemy sobie nieraz sprawy, i po prostu cieszyć się życiem. Dostałam konkretne wskazówki jak to zrobić, by pogodzić tak wiele ważnych dla nas kwestii. Robię porzadek z przekonaniami i nawykami. Do tego Marta jest pogodna, serdeczna, ma doświadczenie i rozumie co w nas się kryje. Masz wrażenie, że mówi do Ciebie Przyjaciółka. Marto dziękuję Ci!!!
11 luty 2017 Agnieszka - Inżynier, działalność gospodarcz
Bardzo dobry coach
Marta ma bardzo dużą wiedze i potrafi ją w sposób jasny, zrozumiały i prosty przekazać. Motywuje do działania, pokazuje w bardzo konkretny sposób jak skutecznie osiągnąć swoje cele. Uświadamia pewne myśli działające w naszej głowie i mechanizmy kierujące naszym życiem, które nas czasami ograniczają. Daje wskazówki jak świadomie wyznaczać sobie cele i jak się rozwijać. Pokazuje jak żyć w zgodzie ze sobą i ze swoimi wartościami oraz zachęca do wsłuchiwania się w głos swojego serca. Bardzo polecam.
10 luty 2017 Marta - ---
Bardzo dobry coach
Marta to cudowna osoba, która we wspaniały sposób ze mnie zrobiła mnie, tak po prostu. Pozwoliła mi odnaleźć swoje marzenia, zrozumieć to, że jestem ważna, a życie można przejść z uśmiechem, lekkością i z ogromnym dystansem do siebie i innych. Dzięki Marcie moje oczy świecą, dusza śpiewa, a serce wypełnione jest jak dawnej miłością do ludzi. Odnalazłam spokój i wiarę, w to że wszystko jest możliwe.
7 luty 2017 Agnieszka - właściel firmy
Bardzo dobry coach
Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu, wiedzy, empatii i olbrzymiego wyczucia Marty. Wystarczyła jedna sesja abym poczuła się lepiej, uwierzyła w siebie, odzyskała poczucie wartości. Wiem, że czeka mnie jeszcze dużo pracy ale odzyskałam nadzieję, że osiągnę sukces. Dzięki MARTO!!! Jesteś naprawdę niesamowita. Dzięki za pomoc i wsparcie.
7 luty 2017 Małgorzata - Architekt
Bardzo dobry coach
Marta jest ciepłą, empatyczną i wspaniałą osobą a co za tym idzie cudownym coachem. Dzięki Marcie jestem bardziej uporządkowana, systematyczna i nauczyłam się planować. Wierzę w siebie i swoje możliwości. Mogę wszystko. Jestem ważna! Polecam wszystkim! Każdy znajdzie coś dla siebie.
6 luty 2017 Agnieszka - Doradca Finansowy
Bardzo dobry coach
Dziewczyny! Zachęcam do skorzystania z programu "Jesteś ważna". Powiem tak, w czasie tego programu nauczyłam się stawiać granice moim współpracownikom i odkryłam, że czas należy do mnie. Mam wybór być bardziej sobą lub wciąż zadawalać innych. Wybieram to pierwsze i polecam Martę jako coacha. Ona ma ten dar by pomóc kobiecie na nowo odkryć siebie.
13 stycznia 2017 Katarzyna S - Specjalista
Bardzo dobry coach
Marta jest pełną empatii i życzliwości osobą, a jednocześnie w pełni profesjonalnym i wcale nie pobłażliwym coachem. Wkłada całe serducho w to co robi, a to co robi pomaga poskładać siebie na nowo i dodaje sił i wiary w siebie. Dziękuję:)
17 grudnia 2016 Aga - Specjalista ds. ochrony środowiska
Bardzo dobry coach
Marta jest bardzo dobrym coachem. Do każdej kobiety podchodzi indywidualne i profesjonalnie. Polecam ją każdej osobie, która się w danym momencie pogubila i nie wie jak sobie z tym wszystkim poradzić :-)
15 grudnia 2016 Katarzyna - Specjalista ds socjalnych
Bardzo dobry coach
Marta to przede wszystkim COACH z powołania! Efektywna, profesjonalna, pracująca z serca do serca! Autentyczna i spójna – i takie są też moje efekty pracy z Martą! Dzięki Marcie odnalazłam odwagę do szybszego działania, podjęłam ważne decyzje zawodowe i zbudowałam fundament tego, co chciałam w absolutnej zgodzie z samą sobą i swoimi wartościami!! I co najważniejsze – nie tylko zrozumiałam, że można osiągać sukcesy działając z LEKKOŚCIĄ , ale właśnie tak zaczęłam robić! A ponieważ ja cenię sobie w życiu balans -tym bardziej podkreślam efekty coachingu z Martą! Wpasowały się one bowiem idealnie w moją filozofię życia czyniąc je jeszcze piękniejszą podróżą wypełnioną szczęściem! Marta – dziękuję.
5 grudnia 2016 Agnieszka - Coach/Mentor/Trener
Bardzo dobry coach
Marta nie daje gotowych rozwiązań, lecz nakierowuje nas tak, że same je znajdujemy. To co najcenniejsze wyniosłam z sesji z Martą, to ogromne poczucie własnej wartości, w którą kiedyś wątpiłam. To siła i wiara w to, że potrafię, jeśli tylko zmienię swoje ograniczające przekonania - a Ona uczy jak to zrobić. Gorąco polecam, zwłaszcza, że Marta to uosobienie ciepła i siły, które się udzielają podczas współpracy. Kochane Kobiety - jeśli się zastanawiacie czy warto, to jak najbardziej warto dać sobie tę szansę :)
31 sierpnia 2016 Ewa - Trener Wellness/Konsultant ds odżywiania
Bardzo dobry coach
Do Marty trafiłam przypadkowo. Choć chyba w moim życiu nie ma przypadków. Zadziałała tu – jak to Marta powtarza – moja dobra intuicja. Gdy zaczynałyśmy współpracę głównie płakałam, byłam nieszczęśliwa. Zaczęłyśmy od spraw zawodowych, przeszłyśmy przez kwestie rozwoju osobistego, aż doszłyśmy do najważniejszego i najtrudniejszego dla mnie – relacji. Po sześciu miesiącach jestem tą samą, a jednak inną osobą. Obecnie głównie się śmieję, a płaczę tylko gdy się wzruszam ;) Martę polecam każdemu – to cudowna kobieta i wspaniały coach!
10 sierpnia 2016 Natalia - manager w międzynarodowej korporacji
Bardzo dobry coach
Kiedy wróciłam do pracy po drugiej ciąży, byłam zła na wszystko - paradoksalnie na zbyt małą liczbę tematów angażujących mnie zawodowo (czułam się niepotrzebna) i zbyt dużą ilość obowiązków domowo-rodzinnych (chaos i uczucie przytłoczenia dominowało nad radością z macierzyństwa i dumą z dzieci). Tuż po 35. urodzinach pomyślałam: coaching - tego właśnie potrzebuję. Na ogłoszenie Marty w prawdzie trafiłam przez przypadek, ale już w pierwszej sekundzie wiedziałam, że właśnie jej szukałam. Poszłam za ciosem i idę już 4 miesiąc. W tak fascynującą podróż zabieram najwspanialszą osobę, jaką znam - siebie. :) Marto, jesteś moją słodką tajemnicą. Są sprawy, o których wiesz tylko Ty i ja, a czasem tylko Ty. :) Dziękuję, że jesteś i mnie wspierasz. Do usłyszenia w czwartek!
1 lipca 2016 Patrycja - właścicielka firmy
Bardzo dobry coach
Skuteczność narzędzi jakich używa Marta jest ogromna. Ta energetyczna i życzliwa całemu światu osoba sprawia, że masz odwagę żyć w końcu po swojemu, z radością i lekkością. Polecam gorąco każdej kobiecie, która naprawdę chce zmienić się na lepszą wersję siebie!
29 czerwca 2016 Katarzyna - właściciel firmy
Bardzo dobry coach
W dzisiejszym świecie, gdzie panuje pogoń za pieniędzmi często zapominamy o tym, że jesteśmy ważne. Czy aby na pewno podążamy właściwą ścieżką do osiągnięcia tego czego naprawdę chcemy? O co nam tak naprawdę w życiu chodzi? Co jest dla nas ważne? Dzięki sesjom z Martą odkrywam swój potencjał, głębsze znaczenie moich celów, przekraczanie wewnętrznych barier, zmianę przekonań, właściwą ścieżkę do realizacji moich marzeń. Marta jest niesamowitym, charyzmatycznym Coachem i ma tą szczególną moc. Otrzymuję od Niej nieustające i nieocenione wsparcie w realizacji obranego przeze mnie celu a przy tym olbrzymią dawkę energii, mocy i siły. Jako Coach sprawia, że gdy wyznaczysz już drogę, to mimo tego, że krytyka może obudzić w tobie wątpliwości, to warto wierzyć, że nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Mój proces trwa … dziękuję!
22 kwietnia 2016 Aleksandra - właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Gdy trafiłam do Marty byłam na,,życiowym zakręcie"nie widziałam szans na dalszą egzystencję.Facet mnie rzucił straciłam poczucie własnej godności, wartości. Byłam wrakiem człowieka. Dziś po kilku sesjach wiem, że jestem silna i mogę zrobić jeszcze w życiu wiele. Nauczyłam się bycia sama ze sobą i cieszenia się, że mam cudownych przyjaciół, rodzinę i wiem, że to ja wyznaczam sobie granice. I co najważniejsze umiem powiedzieć NIE jeśli coś jest wbrew moim przekonaniom. POLECAM!!!
23 luty 2016 Agnieszka - Asystent Projektanta
Bardzo dobry coach
Miałam przyjemność wziąć udział w spotkaniach grupowych, które prowadziła Marta przez 7 tygodni. W tym czasie przeszłam ogromną metamorfozę. Nie wiem od czego zacząć, dla mnie to była podróż w głąb siebie, odkryłam cudowną ja, zorganizowaną, planującą, szczęśliwą, taką z pełną mocą. Uświadomiłam sobie, że jestem wspaniała, jestem ważna. Dzięki Marcie wrócił mój uśmiech, a co ważniejsze mój szalony optymizm, dziecięca radość, znowu latam na miotle. Poznałam niesamowite kobiety, które zawsze mnie wspierały, kiedy tego potrzebowałam, co więcej nadal mnie wspierają, jesteśmy w kontakcie. Dziękuje Ci Marto, na pewno spotkamy się jeszcze nie raz.
19 luty 2016 Agnieszka - właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Cóż mogę powiedzieć :) Marta jest jak anioł :)pomogła mi odkryć co jest dla mnie ważne...wspólnie pokonałyśmy wiele przekonań, które siedziały w mojej głowie. Praca z nią to sama przyjemność:) Zaraża energią i pozytywnym nastawieniem do życia. Dzięki niej, wiem, że jestem Ważna !
19 luty 2016 Ania - prawie właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Polecam Martę z całego serca :) W ciągu kilku miesięcy, dzięki wsparciu Marty odnalazłam pasję, drogę zawodową, radość, wiarę w siebie i kobiecą siłę. Jest genialna w tym co robi. Bardzo profesjonalna, uważna, a przy tym ciepła. Nie myślałam, że w tak krótkim czasie będę w stanie tyle zmienić. To co robi dla kobiet jest czymś wspaniałym. Dziękuję Marta !
25 stycznia 2016 Gośka - w trakcie zmiany pracy
Bardzo dobry coach
Ponad rok chodziłam od lekarza do lekarza aby wyleczyć ból, który pojawił się w moim ciele... odwiedziłam dziesiątki lekarzy różnych specjalizacji, wszystkie wyniki wykazywały, że jestem zdrowa, a ból nie pozwalał mi żyć. Zdołowana, przygnębiona, bez energii i chęci życia trafiłam do psychologa. Na początku mi się podobało bo ktoś mnie słuchał, zadawał pytania, mogłam sobie popłakać, zrozumiałam pewne rzeczy ale po dwóch/trzech miesiącach schemat zaczął mnie nudzić. Cały czas te same pytania,a po każdej sesji wychodziłam jeszcze bardziej zdołowana, zapłakana, przybita. Martę spotkałam na szkoleniu "Jesteś Ważna", zaczęła opowiadać o swoim doświadczeniu, pracy w korporacji, problemach zdrowotnych, które nie pozwoliły pracować i poczułam się jakbym słuchała swojej historii ale opowiadanej przez uśmiechniętą, radosną, zdrową dziewczynę. Pomyślałam ja też tak mogę i zapisałam się na coaching do Marty. Jak powiedziała mi cenę to się zawahałam ale pomyślałam, że już tyle wydałam na leczenie, że było mi wszystko jedno. Obecnie jestem po 5 sesjach i czuję się jak nowonarodzona, pierwszy raz od ponad półtora roku przeżyłam piękne dni bez bólu, pełna energii, uśmiechnięta, radosna... Jeszcze nie skończyłam przygody z Martą ale już z całego serca dziękuję Ci, że z Twoją pomocą znalazłam swój kawałek nieba na ziemi. Kreuję siebie na nowo, zajmuję się tym co ważne, doceniam małe rzeczy, którymi wcześniej gardziłam. Doceniam moc spokoju i równowagi, która jest fundamentem mojego zdrowia i dobrego samopoczucia. Nie przesadzę jeśli napiszę, że Marta na zawsze będzie w moim sercu i z całego serca ją polecam, Dziękuję
5 stycznia 2016 Basia - właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Martę jako coacha obserwowałam od dłuższego czasu. Początkiem znajomości okazała się jej książka "Jesteś ważna", następnie warsztaty, po których zdecydowałam się na sesje. Był to moment gdy zawalił mi się cały świat. Nie miałam na nic siły, chęci i wszystko było mi obojętne. Straciłam sens życia. Nie widziałam przyszłości i nie miałam celu. Dzięki sesjom z Martą zaczęłam układać życie swoje życie na nowo. Dzięki Niej zrozumiałam, że "Mam tę moc" i wtedy zaczęły dziać się rzeczy niesamowite :) Polecam Martę bo to bardzo ciepła i wrażliwa osoba, która kocha to co robi :)
5 stycznia 2016 Kamila Sz. - menager
Bardzo dobry coach
Marta, przede wszystkim bardzo dziękuję. Marta, to bardzo dobry Coach, który porywa serce. Niezwykle prawdziwy, błyskotliwy i skoncentrowany na tu i teraz. Marta w pełnej wsparcia i pozytywnej atmosferze pomaga odkryć siebie - Jesteś Ważna. To z pewnością jedna z najlepszych inwestycji w moim życiu, bo wiem że będzie ich jeszcze wiele :-)
4 stycznia 2016 Ania Pyra -
Bardzo dobry coach
Najbardziej jestem dumna z tego, że już po jednej sesji udało mi się zamknąć jedną sprawę ciągnącą się za mną od kwietnia, już po jednym coachingu poczułam oczyszczoną atmosferę wokół mnie a dodatkowo sfinalizowałam większą sprzedaż z umówionym na dzisiaj klientem niż jeszcze wczoraj zakładałam, poczułam się lekka i póki co mam dobrą koncentrację na siebie ;) Dziękuję za otwarcie mi oczu na rzeczy, które wydawały mi się oczywiste i tak banalne, że przestałam je zauważać. Faktycznie "moje podwórko" zaczęło nabierać pewnego kształtu po naszej rozmowie i widzę że uporządkowanie jest możliwe. Jestem zaskoczona, że tak łatwo przyszło mi się otworzyć przed Panią, a tego się obawiałam. Czuję się zdecydowanie lepiej po naszej sesji, mam wyraźnie odczuwalny przypływ pozytywnej energii ;)
20 października 2015 Alicja - właściciel firmy - doradstwo
Bardzo dobry coach
Marta ma ogromne pokłady pozytywnej energii, którą rozdaje wszystkim potrzebującym. Pro-gram „Jesteś ważna” działa ponieważ jest prawdziwy, oparty na własnych doświadczeniach Marty. Warto poświęcić czas na pracę z Martą, aby osiągnąć swoje cele, pokonać blokady i uwierzyć, że każdy może być szczęśliwy. Dodatkowo, każdej sesji towarzyszy profesjonalizm i dobry klimat. Gorąco polecam!
24 września 2015 Angelika - Manager
Bardzo dobry coach
Marta jest bardzo dobrym coachem i mentorem. Autentyczna, wrażliwa i uśmiechnięta. Swoją postawą pokazuje możliwości drzemiące w człowieku. Jej uważność jest na najwyższym poziomie a wsparcie jaki daje podczas procesu jest bezcenne. Sesje z Martą to "odkrywanie nowych lądów, które nie polega na poszukiwaniu, lecz na przesuwaniu horyzontów". Polecam każdemu.
20 września 2015 Magdalena - Coach, Trener biznesu, właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Marta jest świetnym coachem, który wykonuje swoją pracę z lekkością i profesjonalizmem. Uważnie słucha swojego klienta i zadaje trafne pytania. Efekty pracy z Martą przyniosły konkretne rezultaty już po kilku sesjach, a zmiana była pozytywna. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Martą i polecam ją każdemu, kto chce nad sobą autentycznie pracować i cieszyć się efektami tej pracy.
16 września 2015 Agata - właścieciel firmy
Bardzo dobry coach
Kto najlepiej zrozumie kobiete? Tylko kobieta ! a jest nia wlasnie Marta!!! cudowny czlowiek, ciepla i usmiechnieta kobieta i doswiadczony coach. Ten pakiet gwarantuje sukces i osobiscie na swoim przykladzie potwierdzam, ze dziala !!!
4 września 2015 Justyna - bankowiec
Bardzo dobry coach
Marta, jest wspaniałą Kobietą, która jest na właściwym miejscu. Długo szukałam Coacha, który realnie mógłby stać się moim Mentorem. Do Marty trafiłam wertując różne ogłoszenia coachów. Gdy przeczytałam o tym, że Marta kiedyś sama pogubiła się w pędzie swojego zycia, stwierdziłam, że wreszcie znalazłam osobę, która mnie zrozumie. Obawiałam się zawsze stopowania. Marta absolutnie tego nie robi. Nauczyłą mnie jak wybierać to, co dla mnie najważniejsze. Przypomniała o tym , jak ważne jest to by szanować siebie. Po każdej sesji z nią czułam jak w mojej głowie otwierają się kolejne szufladki, które bardzo dawno zamknełam na klucz. Współpracę rozpoczęłyśmy ok 10 m-cy temu. Od początków naszej współpracy czułam jak się rozwijam i moje życie zmieniło się o 180 stopni. Spełniam swoje marzenia, umiem czerpać przyjemność z dnia codziennego, pozwoliłam sobie osiagać sukces:) Wspaniałe uczucie. Gorąco polecam Tego coacha- osobiście uważam, że jest naprawdę wyjątkowa i realnie zna się na tym co robi!
4 września 2015 Aleksandra - Prezes Zarządu
Bardzo dobry coach
Bardzo dobra bo skuteczna! Jako bonus: uśmiech, lekkość, wiarygodność, autentyczność (!!! - towar deficytowy, zwłaszcza wśród różnego rodzaju "pomagaczy"). Stosuje różne techniki ale dla mnie są one drugorzędne: skuteczność, sposób bycia i etyczne podejście to jest to, co dla mnie jest najważniejsze, kiedy poszukuję profesjonalnego wsparcia u drugiego człowieka. Kamila mi to wszystko dała. Polecam.
31 sierpnia 2015 kobieta lat 44 - humanistka
Bardzo dobry coach
Marta jest świetnym coachem! Jest bardzo spójna w tym, co robi i mówi. Własnym przykładem pokazuje, że można jednocześnie osiągać sukces i mieć czas na to, co ważne! To dla mnie nieoceniona inspiracja. W trakcie sesji daje duże poczucie bezpieczeństwa i też stawia wyzwania, które pomagają w osiągnięciu zamierzonych celów. Precyzyjnie trafia w punkt. Pracuje z dużą lekkością i tą lekkość pomaga potem wprowadzić do własnego życia. Z pełnym przekonaniem polecam Martę jako super profesjonalistkę i towarzyszkę w drodze do spełnionego życia :)
5 maja 2015 Kamila - coach, właścicielka firmy
Bardzo dobry coach
Do Marty zgłosiłam się z poczuciem tracenia życia. Na początku wiele się nie spodziewałam, martwiłam, że pewnie to i tak nic nie da i stracone pieniądze. Bo coachów teraz na pęczki i co taki coach może mi powiedzieć czego już nie wiem;) ALE! Nie mogłam się bardziej pomylić!!! Już po pierwszej sesji, Marta potrafiła dokładnie powiedzieć nad czym muszę pracować, a do czego ja nie chciałam się przyznać i miała całkowitą rację!!! Dzięki sesjom z Martą wchodzę w głąb siebie, odkrywam ukryte marzenia, uczę się jak korzystać z życia, wyznaczam cele, osiągam je! Już bardzo się zmieniłam, i jestem bardziej sobą niż 2-3 miesiące temu :) Nie mogłam trafić lepiej! Marta jest wnikliwa. Nie odpuszcza. Motywuje. Ciśnie! Jak już ktoś wyżej napisał- jedna z najlepszych decyzji jakie mogłam podjąć w moim życiu :)
4 maja 2015 Ewelina - Specjalista w dużej korporacji
Bardzo dobry coach
Marta to bardzo dobry coach. Nie spodziewałam się, że dzięki sesjom z nią i to w zaledwie kilka miesięcy, w moim życiu zmieni się tak wiele. Czułam, że marnuję swoje życie i czas, a teraz znowu się rozwijam i korzystam z życia. Gorąco polecam!
31 marca 2015 Krystyna - Dyrektor
Bardzo dobry coach
Poczatkowo bylam bardzo sceptyczne nastawiona do coachingu i watpilam w jego rezultaty. Po pierwszych spotkaniach z pania Marta zaczelam bardzo pracowac nad soba i nad tematami , ktore blokowaly mnie w zyciu. Zaczelam dostrzegac mozliwosci rozwiniecia skrzydel, przestalam pozwalac innym na osaczanie mnie swoimi lekami, problemami, przestalam udawac, ze mnie nie ma. Bylo bardzo ciezko ale efekty sa wielkie. Pani Marto bardzo dziekuje.
22 stycznia 2015 Anna - gospodyni domowa
Bardzo dobry coach
Serdecznie zachęcam do uczestnictwa w sesjach z grą "Points Of You" i to zarówno do analizy sfery zawodowej swojego życia jak i tej prywatnej, uczuciowej. Gra jest szczególnie pomocna w przypadku skomplikowanych, bolesnych problemów - naświetla je na wielu płaszczyznach, a Marta Kaim pomaga całość obiektywnie zinterpretować. Mimo że diagnozy, które ukazują karty mogą być niekiedy trudne, to skończonej sesji towarzyszy uczucie ulgi po zrzuconym brzemieniu, a także pokrzepiającej nadziei. Refleksje dotyczące gry (w moim przypadku pozytywne) towarzyszą długo, a problem zyskuje zdrowsze rozmiary i ogląd. Wysoka etyka zawodowa Marty i profesjonalizm w kontaktach z Klientami poparte wykształceniem, wiedzą i doświadczeniem wzbudzają zaufanie. Polecam osobom oczekującym wysokiej jakości i indywidualnego podejścia.
10 stycznia 2015 Anna L. - Kierownik
Bardzo dobry coach
Spotkania z Martą pozwoliły mi zobaczyć swoje życie zawodowe oraz prywatne z zupełnie innej perspektywy. Marta potrafi zadawać odpowiednie pytania, nie zawsze są one wygodne, ale pozwalają zrozumieć mi powód i przyczynę podejmowanych przez mnie decyzji. Rozmowy z nią, nie tylko pozwalają rozwiązać konkretne problemy zawodowe, ale również przybliżają mnie do poznania samej siebie. Bardzo polecam Martę jako coacha. Decyzja uczestnictwa w spotkaniach z nią to jedna z lepszych w moim życiu :)
21 listopada 2014 Justyna - właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Dzięki Marcie odzyskałem na nowo work-life balans, który nawet nie wiem kiedy zniknął z mojego życia. W ciągu zaledwie kilku miesięcy udało mi się odkryć na nowo co mi sprawia przyjemnośc oraz dla kogo i czemu warto poświęcać czas. Efekty jakie osiągnąłem przerosły moje oczekiwania, a czas i pieniądze wydane na spotkania to zdecydowanie jedna z moich najlepszych inwestycji :) To co Martę wyróżnia spośród innych Coachów to niesamowita umiejętność czytania między wierszami i odczytywanie emocji. Polecam każdemu, kto zatracił się w pracy i nie tylko :)
3 listopada 2014 Adrian - Kierownik Regionalny w międzynarodowej firmie
Bardzo dobry coach
W moim życiu panował chaos i czułam, że utknęłam. Dzięki sesjom z Martą wszystko sobie na nowo poukładałam. Zaczęłam działać i wprowadzać nowe pomysły w firmie, dzięki czemu prosperuje ona coraz lepiej. Polecam wspaniała osoba i coach!
15 sierpnia 2014 Oliwia - Właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Trafiłem na Martę trochę przypadkiem, ale to był jeden z najlepszych "przypadków", jakie mnie spotkały w życiu! Robię mnóstwo rzeczy, a przez moją głowę przepływa drugie tyle informacji i pomysłów, co nierzadko ciężko jest mi poukładać. Sztuką było dla mnie odpocząć w ciągłym chaosie i doprowadzić niektóre bardziej długoterminowe projekty do końca. Praca z Martą była pięknym doświadczeniem i pomogła mi znaleźć sposób na siebie. Bardzo profesjonalne podejście, zaangażowanie i wsparcie. Jeśli oczekujesz konkretów i szybko chcesz zobaczyć efekty, to dobrze trafiłeś/aś. Fantastyczny coach, wspaniała osoba, polecam serdecznie!
11 sierpnia 2014 Szymon - Muzykoterapeuta
Bardzo dobry coach
20 kwietnia 2014 -
Bardzo dobry coach
Trafiłam do Marty zupełnie prywatnie, ze swoimi rozterkami sercowymi, później już gdy serce zostało wyciszone, pojawiły się inne tematy: organizacja czasu, asertywnośc a nawet relacje ze znajomymi. Na stole pewnego razu pojawiły się też karty (już rozumiem dlaczego Marta je tak lubi), które wizualizują to co w nas siedzi i często nami kieruje. Marta jest osobą pogodną, życzliwą i tak prowadzi spotkania subtelnie, że każda sprawa, każdy problem znajduje miejsce w naszej głowie. Wulkan energii, którą się dzieli gdy jest się tylko otwartym na nowe odkrycia i przygody! Pierwsza osoba z tej dziedziny do której biegłam na skrzydłach!!!!
10 kwietnia 2014 Magdalena - grafik designer
Bardzo dobry coach
Moje sesje zbiegły się z rozpoczęciem nowej pracy. Trafiłam w sam środek chaosu w który początkowo dałam się wciągnąć. Osobą która uświadomiła mi jak wyjść z chaosu i popatrzyć na wszystko z boku była Marta. Sesje dały mi dużo pozytywnego nastawienia, wyznaczyłam cel i droge do realizacji. Bardzo polecam pracę z Martą.
19 luty 2014 Anna - Kierownik
Bardzo dobry coach
Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Marta wierzy w klienta a to motywuje do działania. Zmiany zostały wdrożone, cel osiągnięty. Warte podkreślenia są kreatywność, znajomość języka biznesowego i poczucie humoru coacha.
16 luty 2014 Paweł L. - Dyrektor Generalny
Bardzo dobry coach
Marta to niezwykła osoba wprowadzająca w relacje klient-coach spokój i poczucie bezpieczeństwa, jednocześnie w pełni profesjonalna w tym co robi, pewna swoich możliwości i umiejętności. Przez proces prowadzi klienta dając mu pełną swobodę w podejmowaniu decyzji, zarazem nie pozwalając mu zejść ze ścieżki na manowce:) sesje z Martą skłaniają do refleksji, nie zawsze jest łatwo przed samym sobą przyznać, a pytania Marty są w punkt. Polecam Martę jako coacha - spróbuj przynajmniej raz:)
5 luty 2014 Jola - właściciel firmy, lektor
Bardzo dobry coach
Początkowo byłem sceptycznie nastawiony do couchingu,ale tyle się teraz o tym pisze i mówi,że postanowiłem spróbować.Efekty przerosły moje oczekiwania.Pani Marta potrafi zauważyć w ludziach to co w nich najlepsze i sprawia,iż zaczynają wierzyć,że można spełnić swoje marzenia.Dodatkowa motywacja w formie maili czy smsów oraz ćwiczeń,które wykonywałem w domu,w moim przypadku okazała się skuteczna. POLECAM!!! Radek właściciel firmy
24 stycznia 2014 Radek - właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Duża kreatywność. Wnikliwe znajdywanie przyczyn i optymizm wspierający zmiany. Ciekawie prowadzona sesja, dająca wiele wniosków. Celne uwagi, pomocne ćwiczenia. Polecam bardzo - szczególnie przy potrzebie doprecyzowania celów. I znalezienia zapału do działania.
21 stycznia 2014 Anna - właściciel firmy
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj