Marzena Pakosz

Popularność: 117
Bardzo dobry coach (6)
Nazywam się Marzena Pakosz i jestem psychologiem oraz life i business coachem. Specjalizuję się w tworzeniu strategii uczenia się - zmiana nawyków, myślenia, komunikowania się z otoczeniem. Wierzę, że najpełniej realizujemy się poprzez komunikację z innymi ludźmi, że to poprzez relacje interpersonalne stajemy się prawdziwie mądrzy i szczęśliwi. Wierzę, że każdy ma swoją misję do spełnienia i może kształtować swoje życie w sposób, który będzie go spełniać na drodze zawodowej i osobistej. Pomagam ludziom w ich wewnętrznych podróżach - zrozumieć, że do wyznaczonych celów można dojść wieloma drogami, a każda z nich zależy od naszych wewnętrznych predyspozycji oraz potrzeb. Każdy może osiągnąć sukces i szczęście pod warunkiem, że znajdzie równowagę w swoim życiu i nie da się zaszufladkować standardom. Jestem: - Coachem który zna biznes. - Menedżerem z kilkuletnim doświadczeniem. Zarządzam kilkuosobowym zespołem, optymalizuje portfolio produktów, uruchamiam nowe produkty, badam rynki, działałam jako marketingowiec. Co możemy zrealizować na sesji coachingowej - odnaleźć misję życiową - odkryć swoje wartości - zrozumieć swoje pasje - zrozumieć swoje namiętności - zadbać o swoje potrzeby - podnieść jakość swojego życia. Dzięki coachingowi z dużą większą pewnością siebie zaczniesz realizować swoje zawodowe ambicje. Sesje cachingu pomogą ci też nawiązać pozytywne relacje z innymi ludźmi, otworzyć się na nich, poznać nowych przyjaciół, by w końcu odnaleźć miłość, w pełni świadomą i spełnioną, bo nie nastawiona tylko na branie, ale przede wszystkim na dzieleniu się sobą z drugą osobą. Coaching to podążanie za samym sobą. To głęboka wiara, że w nas tkwią wszystkie potrzebne umiejętności, zdolności i możliwości by rozwiązać swoje problemy, by znaleźć właściwy kierunek swoich działań. Zapraszam do kontaktu!
Kontakt
tel. 883-009-230
Specjalizacje
Miasta
Leszno,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
W trakcie 6-cio miesięcznego programu coachingowego z Marzeną uświadomiłam sobie moje pasje, marzenia i zaczęłam je realizować. Nabrałam odwagi, poznałam swoje mocne strony, jak i zaopiekowałam się słabymi. Wzrosło moje poczucie własnej wartości. W trakcie naszych rozmów czułam niesamowitą empatię, zrozumienie mnie i mojego problemu. Indywidualny coaching z Marzeną był przeprowadzony w przyjaznej atmosferze i wypełniony pozytywną energią. Dzięki temu mogłam w pełni zrelaksować się i skupić na swoich celach. Serdecznie polecam coaching z Marzeną :-)
18 grudnia 2019 Magdalena - Stomatolog
Bardzo dobry coach
Spotkania z Marzeną wzmocniły moją wiarę w siebie i w realizację moich zamierzeń.Bardzo trafne pytania, umiejętność słuchania i ukierunkowane ćwiczenia pozwoliły inaczej popatrzeć na problemy, z którymi się zmagałam i pozbywać stereotypów w myśleniu. Po każdej sesji czułam się pełna sił i zapału do działania. Gorąco polecam...
7 listopada 2019 Alicja - Bankowiec
Bardzo dobry coach
Sesja coachingu z Marzeną spowodowała, że na niektóre sprawy patrzę inaczej… Zwróciła mi uwagę na rzeczy, których wcześniej nie widziałam… Cieszę się ze spotkania, jestem zaskoczona ile może dać konstruktywna rozmowa.
15 sierpnia 2019 Karolina - Właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach. Pani Marzena jest bardzo cierpliwym i pogodnym człowiekiem. Słucha uważnie i potrafi zmotywować do działania. Zajęcia z nią były dla mnie inspiracją i pozwoliły mi wyzwolić moją kreatywność, co przełożyło się bezpośrednio na wynik w pracy
13 sierpnia 2019 Anna Czajka - Specjalista ds. marketingu
Bardzo dobry coach
Jestem bardzo zadowolona, że w końcu zdecydowałam się na sesje coachingu. Była to dobra inwestycja. Marzena pomogła mi uwierzyć w siebie i spojrzeć na wiele spraw z nowej perspektywy. Marzena jest miłą i otwartą osoba nie mogłam lepiej trafić. Wreszcie wiem co powinnam w życiu robić i nabrałam nowych sił do działania. Polecam !
21 sierpnia 2018 Joanna - Handlowiec
Bardzo dobry coach
idelany motywator! Przy tej trenerce z pewnością mogę biec przed siebie niczym kuna:D W każdym bądź razie nie boję się już sięgać po marzenia :) Wiem w jaki sposób walczyć i bronić swojego zdania. Sukcesów zawodowych życzę i mniej syntholu!
21 czerwca 2018 Karol - Kierownik ds. marketingu
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj