Mateusz Jabłoński

Popularność: 53
Bardzo dobry coach (6)
Wykształcenie:  -Aktualnie na czwartym roku studiów mgr. Psychologia Organizacji i Zarządzania. -Uczestnik Szkoły doradców zmian metodą CVP w Instytucie Liderów Zmian. Ukończone szkolenia certyfikowane: -Komunikacja interpersonalna. -Perswazja i wywieranie wpływu. -Specjalista ds. HR. Pozostałe: -Budowanie własnej marki osobistej. -Marketing i promocja w social mediach. O sobie zawodowo: Jestem Managerem z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołem. Uczestniczyłem w wielu szkoleniach z zakresu komunikacji interpersonalnej, perswazji, wywierania wpływu czy autoprezentacji i kreowania wizerunku. Posiadam również doświadczenie z zakresu rekrutacji pracowników na stanowiska. Zawsze, w życiu zawodowym staram się połączyć pasję z pracą. Jeśli robisz to co lubisz, to nigdy nie pracujesz. O sobie prywatnie: Tata pięciolatka i amator gotowania.W wolnych chwilach lubię czytać, rekreacyjnie trenuję mieszane sztuki walki, wzmacniają one nie tylko Ciało, ale niezwykle budują też  charakter.  Moje wartości: Rozwój, kreatywność, innowacyjność.  Moje motto: Żeby robić rzeczy wielkie, zacznij robić małe w wielki sposób. W czym mogę Ci  pomóc:  Pomagam w podniesieniu   kompetencji  z zakresu komunikacji interpersonalnej, autoprezentacji i budowania własnej marki osobistej. Wspieram w rozwoju mentalnym oraz pomagam pokonać wszelkie napotkane trudności w życiu zawodowym i prywatnym, dzięki czemu utrzymasz harmonię i spokój, niezbędną do dalszego rozwoju.
Kontakt
Tel: 509770597
Specjalizacje
Miasta
Lublin,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Moja praca z Mateuszem jeszcze się nie zakończyła, ale już mogę śmiało stwierdzić, że widzę spory progres jeśli chodzi o moje podejście do różnych kwestii, poprawę samopoczucia i zwiększenie pewności siebie. Mateusz jest osoba otwartą, która łatwo buduje zaufanie, a przede wszystkim to co dostrzegam, to to, że jest osobą, która wie co robi i dlaczego to robi.
3 września 2021 Wiktoria - Doradca d/s ubezpieczeń
Bardzo dobry coach
Świetny gość, dzięki niemu patrzę na swoje problemy w trochę inny sposób i pracuję nad tym, żeby patrzeć na pozytywy w trudnych dla mnie momentach w życiu. Pomaga mi zrozumieć zachowania innych osób.
2 września 2021 Mateusz - Stomatologia
Bardzo dobry coach
Przez długi czas nie mogłem znaleść osoby, która byłaby w stanie zmotywować mnie do powrotu do pracy, po traumie jakiej doświadczyłem. Przyznam, że z racji na mój temperament nie było to łatwe, ale dzięki naszym rozmowom wracam do żywych. Dziękuję Panie Mateuszu.
30 sierpnia 2021 Jarosław - Project Manager
Bardzo dobry coach
Pan Mateusz jest miły, bardzo kontaktowy,rozumie mnie i moje problemy, bardzo lubię z nim rozmawiać. Zadaje pytania które zmuszaj mnie do myślenia. Dzięki tym rozmowom bardziej poznaje siebie i swoje możliwości.
27 sierpnia 2021 Agnieszka - Handlowiec
Bardzo dobry coach
Ambitny,zaangażowany,bardzo pomocny .Zrozumiałe zasady wspolpracy.Rozumie o co mi chodzi. Umie słuchać.Naprowadza na kreatywne myślenie .Zmusza do refleksji nad sobą,do znajdowania rozwiązań problemów,do wyjścia z rutyny.Wzmacnia poczucie własnej wartości .
26 sierpnia 2021 Beata - Nauczyciel dyplomowany
Bardzo dobry coach
Polecam, Pan Mateusz jest bardzo konkretną osobą zna się na rzecz i ma dobre podejście do ludzi. Pomógł mi spojrzeć na pewne sprawy z innej, lepszej perspektywy co zaowocowało dużymi zmianami na lepsze.
26 sierpnia 2021 Albert - Handel
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj