Matylda Temkin-Gołaszewska

Popularność: 85
Bardzo dobry coach (4)
Kontakt
507762950
Specjalizacje
Miasta
Bielsko-Biała, Cieszyn,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Spotkanie z Matyldą pozwoliło mi zacząć poznawać siebie. Pięknie prowadzi rozmowę, zadaje pytania w punkt. Ogromnie miła i ciepła osoba. Polecam współpracę z Matyldą każdej osobie bez względu jak zaawansowany jesteś w pracy nad sobą.
26 maja 2023 Marlena - Network
Bardzo dobry coach
Miałam przyjemność uczestniczyć w kilku sesjach z Matyldą. W zasadzie sama nie do końca wiedziałam, czego się po nich spodziewać, jednak potrzebowałam pewnych zmian w moim życiu, i pomyślałam, że może taka sesja z coachem będzie dobrym początkiem. Przez 1.5 miesiąca Matylda towarzyszyła mi, obserwując zmiany, których ja sama na codzień nie dostrzegałam, jednak ona pozwolila mi je zobaczyć. Pomagała mi uwrażliwić się na moje własne potrzeby i zobaczyć rzeczy, które były głęboko zakopane pod górką codziennych obowiązków. Dzięki rozmowom z Matyldą mogłam przyjrzeć się sobie, oraz pójść dalej poza utarte, niezbyt dla mnie dobre schematy. Mimo iż jestem osobą, która nie lubi się otwierać nawet przed bliskimi, Matylda dzięki swojemu ciepłu i umiejętności słuchania i zadawania odpowiednich pytań przekonała mnie do siebie i zyskała moja ogromną sympatię i zaufanie. Serdecznie polecam ją jako coacha.
4 grudnia 2022 Agnieszka - Kierownik sklepu
Bardzo dobry coach
Mogłabym się podpisać pod opinią pani Marzeny. Dokładnie to samo zauważyłam - Matylda potrafi słuchać i słyszeć, to co się mówi. Słyszy więcej niż mówiący ;) Zwraca uwagę na to, co powiedziane w domyśle. Pomogła mi zrozumieć moje mechanizmy myślenia, przede wszystkim o mnie samej i swoimi pytaniami zwróciła uwagę, co mogę w tym myśleniu zmienić i w jaki sposób. Pomogła mi też podjąć pewne ważne decyzje i odważyłam się wcielić je w życie! Dziękuję :)
18 listopada 2022 Anna - Sprzedawca
Bardzo dobry coach
Matylda jest cudowną, ciepłą osobą, która umie na prawdę słuchać. Zadaje pytania tak trafne, że jestem niesamowicie zaskoczona, jak to możliwe. Odpowiedzi, które odkryłam cały czas były we mnie. To niesamowite! Jakie to proste a jednak tak trudne, odkryć to co najważniejsze... Jestem bardzo wdzięczna Bogu, że spotkałam Matyldę na swojej drodze.
27 października 2022 Marzena - Sales manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj