Monika Rucka-Peryt

Popularność: 313
Bardzo dobry coach (2)
Moją mocną stroną jest pobudzanie do kreatywności oraz towarzyszenie klientowi w procesie określania działań oraz pogłębianie nowych odkryć na temat siebie. Pomagam klientowi skupić się i systematycznie poznawać konkretne możliwości, które są kluczowe do osiągnięcia uzgodnionych celów coachingu. Jako coach pomogę zarządzać potencjałem i dokonać takiej zmiany, która spowoduje, że życie będzie bardziej satysfakcjonujące, szczęśliwsze i pełniejsze. Podczas sesji dopinguję i pomagam klientowi wdrażać pomysły „od zaraz” zapewniając natychmiastowe wsparcie. Moim atutem jest także to, że mobilizuję do poszerzania skali i podejmowania wyzwań, ale również do komfortowego tempa uczenia się. Od 15 lat z powodzeniem prowadzę własny biznes, stale się rozwijając. W coachingu odkryłam pasję, dającą mi możliwość poznawania siebie oraz drugiego człowieka i odpowiedź na potrzebę budowania dobrych relacji zawodowych i osobistych. Ponadto jestem Andragogiem, Trenerem Biznesu, stosuję w swej pracy trenerskiej styl zgodny z cyklem Kolba czyli uczenie się przez doświadczania. Lubię wyzwania i stawiam je sobie, pokonując swoje lęki, np. przed wysokością. To jak polecę tym balonem?
Kontakt
Telefonicznie: 606 248 323
Cena
100zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Międzyzdroje, Zielona Góra, Szczecin, Gorzów Wielkopolski,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Wspieranie Fundacji Stonoga
Każdorazowo 10% dochodów z coachingu przeznaczymy na Fundację którą wspieramy
Coaching z gwarancją
Coaching z gwarancją obowiązuje w przypadku procesu coachingowego składającego się z co najmniej 8 sesji zrealizowanych w przeciągu 3 miesięcy. Jeżeli po tym czasie nie uzyskasz zakładanych wyników, gwarantujemy bezpłatne sesje aż do osiągnięcia celu.

Opinie

Bardzo dobry coach
Jeżeli chcecie Państwo dokonać zmiany w swoim życiu - gorąco polecam Panią Monikę. To bardzo profesjonalny i zaangażowany coach. Każda sesja zakończona była konkluzją, która po pewnym czasie pomagała mi w dokonywaniu zmian w moim życiu zawodowym i osobistym. Coaching pomógł mi zdystansować się i spojrzeć na każdy problem z innej perspektywy oraz odmienił całkowicie moje życie i osobowość. Polecam.
15 lipca 2015 Aneta - koordynator ds rozwoju
Bardzo dobry coach
Z całego serca polecam zajęcia z Panią Moniką ;) Każdy z nas podczas zajęć z trenerem musi postawić sobie ważne pytanie, co chcę osiągnąć dzięki tym spotkaniom. Dla mnie pytanie to było trudne, dziś wydaje mi się banalnie proste, osiągnęłam wszystko czego pragnęłam, czego potrzebowałam i dziś jestem szczęśliwym człowiekiem, który wykorzystuje wszystkie rady naszych wspólnych spotkań.Czuję, że urosłam w siłę, którą miałam w sobie, ale dawno o niej zapomniałam i to właśnie dzięki Pani Monice udało mi się ją przywrócić, odkurzyć i wprowadzić w swoje życie ;) Polecam współpracę mi dała wiele, wierzę że i tobie jeżeli zdecydujesz się na współpracę da tyle co mi.
4 luty 2015 Elżbieta - ...
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj