Oleg Pawliszcze

Popularność: 495
Bardzo dobry coach (16)
Trener neuroświadomości, coach. Twórca autorskiego podejścia do praktyk neuroedukacyjnych dotyczących ruchu, komunikacji z umysłem somatycznym i lingwistyki. Trener Neurolingwistycznego Programowania, Komunikacji TransformującejTM, praktyk Terapii Linii CzasuTM , Hipnoterapii Erickssonowskiej, technik budowania Rezyliencji, łączący powyższe kompetencje z własnym doświadczeniem z zakresu metod takich jak Metoda Feldenkraisa, joga, ayurveda i chi kung. Od 2019 roku prowadzący własny projekt promujący neuroświadomość, pod nazwą ZnakZapytania (znakzapytania.eu).
Kontakt
tel. 690663069
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Lublin, Kraków,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Bardzo lubię pracować z Olegiem, jest przyjazny i nieoceniąjacy, czuje się bezpiecznie i zaopiekowana, dużo zmieniłam podczas pracy z nim, sesję są rzeczowe a webinary w niezauważalny sposób zmieniają codzienność . Polecam każdemu kto chce ze sobą pracować w komfortowych warunkach
9 października 2023 Ewa - Sprzątaczka
Bardzo dobry coach
Jeśli masz już dość naprawiania siebie i chcesz w końcu objąć siebie w całości, odnaleźć w sobie siłę i odwagę do życia w pełni, to jest to osoba, która w wyrafinowany, a jednocześnie ciepły sposób będzie Ci w tym towarzyszyć. Profesjonalizm, empatia, wyczucie, intuicja, efektywność, a nawet efektowność ;). Polecam!
30 lipca 2023 Agnieszka - Nauczyciel
Bardzo dobry coach
Świetny terapeuta i nauczyciel. Dużo mi pomógł w wyjściu z depresji oraz dużo mnie nauczył. Podziwiam jego tempo rozwoju oraz nieszablonowe podejście do każdej sytuacji. Gorąco polecam. Warto skorzystać.
29 lipca 2023 Michał - Trener fitness
Bardzo dobry coach
Żadne słowa nie są w stanie opisać, jak bardzo jestem wdzięczna, że spotkałam Olega. Jego wskazówki i spostrzeżenia oraz pomoc w dojściu do własnych przemyśleń i znalezieniu drogi naprzód są nieocenione. Wspaniały człowiek, kosmicznie polecam
15 grudnia 2022 Iwona - Art
Bardzo dobry coach
Wspaniały człowiek, nauczyciel łączący wielką wiedzę, umiejętności, jak i niesamowite wyczucie drugiego człowieka. Połączenie niesamowitej mądrości, spokoju, empatii, akceptacji z radością życia, odkrywania, asertywności i siły. Jak się czułem pracując z Olegiem? Bezpiecznie. A jakie były efekty? Przepracowałem problemy, z którymi przez całe życie uporać się nie mogłem, i z którymi inni psychologowie, coachowie czy mentorzy nie mogli sobie poradzić. A teraz? Realizuję siebie, robię to, o czym zawsze marzyłem, pomagam innym (co na taką skalę nie byłoby możliwe, jakbym wcześniej nie pomógł samemu sobie) realizować siebie i robić to, co chcą, spotyka mnie wiele wspaniałych rzeczy. Oleg bardzo się do tego przyczynił. Dziękuję! i z całego serducha polecam!
15 grudnia 2022 Krzysztof - Psycholog rozwojowy
Bardzo dobry coach
Połączenie szerokiej wiedzy, intuicji i empatii. Świetne techniki, które w bardzo łatwy sposób można używać samodzielnie. Intuicja Olega podpowiada mu zadawianie pytań zaskakująco trafnych i utworzenie ścieżki do sedna sprawy. Bardzo polecam.
7 września 2022 Szymon - Grafik
Bardzo dobry coach
Niesamowita wiedza i doświadczenie przekazywane z ogromnym poczuciem humoru. Właśnie taki sposób przekazu jest "łatwostrawny". Jedyny trener, który w bardzo subtelny i kreatywny sposób wyzwolił mnie z "łańcuchów" wstydu, skrępowania i sztywności. A to działa bardzo uwalniająco. Polecam
7 września 2022 Barbara - nauczyciel
Bardzo dobry coach
W zasadzie spotkanie Olega i zaufanie jego sesjom, warsztatom, mogę nazwać przełomem w moim życiu. Takie życie "przed" i "po"- przed skuteczną zmianą i po skutecznej zmianie. Faktycznie przez lata wszystkie praktyki bardzo mnie rozwinęły, ale nie były na tyle trwałe, aby pomóc mi przeramować to co uznawałam że nie działa we mnie, moim życiu. Teraz zupełnie inaczej patrzę na siebie i otoczenie, a niesprzyjające stany wewnętrzne, z którymi nie potrafiłam sobie kiedyś poradzić, obecnie albo odpadły skutecznie, albo zupełnie inną rolę pełnią w mojej przestrzeni. Zdecydowanie nie stanowią już dla mnie argumentu do autoagresji, tworzenia dramatów, czy czarnowidztwa. Polecam Olega, jeśli na prawdę chcesz ruszyć z kopyta co przodu.
30 sierpnia 2022 Iwona - senior accountant
Bardzo dobry coach
Ten kto spotkał Olega już nigdy nie będzie taki sam. Dla mnie geniusz ukryty w skromności i byciu cudownie ludzkim. Widzi głęboko, słucha szeroko i stwarza przestrzeń, w ktorej to Ty również odnajdujesz swojego geniusza w sobie. Profesjonalizm, uczciwość, naturalność, pełne poszanowanie granic, partnerstwo, wiedza, mądrość , wyczucie i czucie.
30 sierpnia 2022 Kasia - Yoga teacher , masażystka
Bardzo dobry coach
Uczestniczyłam w warsztatach Olega. Świetny coach, guru i mistrz dystansu. U Olega znajdziecie ocean wiedzy, wspaniałe przekazy, podane w komunikatywny sposób, mnóstwo zabawy. Warsztaty dały mi dużo wzruszeń, ogrom mocy ale i totalnej lekkości, pozwoliły mi spojrzeć na siebie i świat z większą delikatnością. Taki jest właśnie Oleg człowiek z mocą i łagodnością, pokazuje gdzie szukać, aby się odnaleźć, pokazuje jak być i żyć aby była ta lekkość i radość :)
29 sierpnia 2022 Dora - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Oleg jest człowiekiem szczerym i prawdziwym. Odważnym. Uważnie słucha, bardzo trafnie rozpoznając potrzeby innych. Praca z Olegiem to czysta przyjemność, która uczy samodzielności w podejmowaniu decyzji i kontaktu z własnymi emocjami. Uświadamia, że zawsze masz wybór. Z całego serca, gorąco polecam warsztaty i sesje indywidualne z Olegiem.
23 sierpnia 2022 Magda - Farmaceuta
Bardzo dobry coach
Polecam z całego serca. Nie wiem kto postawił Olega na drodze mojego życia
23 sierpnia 2022 Daria - Pielęgniarka
Bardzo dobry coach
Usłyszeć siebie, swój smutek, swoją radość w cudownej podróży w harmonii z Olegiem to wielka przygoda usłana zaskakującymi, pelnymi potencjału historiami. Spotkania pełne uwagi, ciepła i wsparcia. Warte zainwestowania swojej uwagi.
22 sierpnia 2022 Sylwi - Biu
Bardzo dobry coach
Oleg jest geniuszem znajdywania dróg w ciele, przez które da się uwolnić/wywołać zalegające emocje. Bardzo otwarty i wszechstronny, z ogromną ilością wiedzy na dużo tematów(nie tylko te z opisu). Lekcje są subtelne i pełne komfortu, sięgające głęboko jeśli tylko ktoś ma taki zamiar. Polecam 4 kończynami z czystym sercem.
10 lipca 2022 Tymon - Różnie
Bardzo dobry coach
Najlepsza osoba na właściwej funkcji. W moim przypadku zdecydowanie wpłynął na rozwój skrzydeł ku odważniejszym krokom w działaniach twórczych, lekko i łagodnie. Już samym głosem uzdrawia. Polecam całym sercem nawiązanie komunikacji z tym człowiekiem.
9 lipca 2022 Beata - Artysta
Bardzo dobry coach
Swoboda, bezpieczeństwo, poczucie partnerowania, odnajdywanie odpowiedzi w sobie dzięki znakomitemu prowadzeniu i odpowiednio zadawanym pytaniom. Człowiek pełen charyzmy, ciepła, życzliwości, poczucia humoru.
8 lipca 2022 Mil Cze -
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj