Paweł Piotr Jabłoński

Popularność: 2140
Bardzo dobry coach (16)
I work in English as well, so you are welcome to contact me directly. Witaj :-) ! Cieszę się, że zaglądasz na mój profil. Co robię ? Pomagam rozwijać kompetencje z zakresu inteligencji emocjonalnej, uczę świadomego myślenia i pokazuję drogę do satysfakcjonujących wyników zawodowych oraz spełnionego życia. Kilka słów o mnie: Uprawiam sport całe swoje życie. Najpierw w wieku 8 lat Karate Shotokan i Boks a następnie trzy lata pływania w klubie "Juvenia Białystok". Następnie ponad 10 lat sportów walki Muay Thai, Brazylijskie Jiu Jitsu oraz MMA - zarówno amatorsko jak i zawodowo (5 stoczonych walk). ŚWIADOMY ROZWÓJ OSOBISTY Od 16 roku życia rozwijała się moja pasja do rozwoju osobistego, organizacji pracy, planowania strategicznego czy usprawniania procesów w firmach. Wykazywałem duże zainteresowanie zarówno fizycznym jak psychicznym aspektem człowieka. Moja edukacja obejmowała wiele różnych dziedzin i tematów min. coaching, filozofie kaizen, metodologię LEAN, kognitywistykę, hipnozę, lingwistykę, inteligencję emocjonalną, mindfullness, filozofię oraz zarządzanie i leadership. Stale dowiaduje się nowości na temat tego w jaki sposób funkcjonują ludzie. Głębokie zrozumienie mechanizmów funkcjonujących w człowieku oraz analityczny umysł pozwala mi na szybkie zlokalizowanie problemu i dobranie odpowiednich narzędzi aby zainicjować zmianę. W 2012 roku zostałem certyfikowanym Coachem z Noble Manhattan Coaching. Od kilku lat stale uczęszczam na szkolenia pogłębiające moją wiedzę i umiejętności w zakresie rozwoju osobistego i coachingu. Obecnie prowadzę firmę pod nazwą MENTAL GAME. STWÓRZ NOWĄ JAKOŚĆ ŻYCIA Po więcej informacji zajrzyj na moje inne profile: www.facebook.com/CoachPawelPiotrJablonski https://www.youtube.com/channel/UCNzs0CMwwSbvy7j2AKacJeg LinkedIn Paweł Piotr Jabłoński Zawsze jestem otwarty na rozmowę. Dzwoń, pisz. Do usłyszenia. Paweł :-)
Kontakt
Skype: pawelpiotrjablonski
tel: 515 234 918
Cena
200zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Gorzów Wielkopolski, Szczecin, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Warszawa, Białystok, Łódź, Gdynia, Sopot, Suwałki, Lublin, Rzeszów, Opole, Zielona Góra, Kielce, Bydgoszcz, Olsztyn,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Słaby coach
Thank you for the coaching session. I appreciate the effort and time you put into it. However, I felt that there were areas where the session could have been improved. Specifically, I would have liked more structured guidance and clearer objectives to work towards. Additionally, I feel that more personalized attention and tailored advice would have been beneficial. Overall, I believe there is room for growth and improvement in future sessions. Thank you for considering my feedback
22 marca 2024 Thomas - IT Director
Bardzo dobry coach
Do współpracy z Pawłem Jabłońskim przekonała mnie jego pasja, którą niewątpliwie żywi do coaching'u. Jego ciągły wysiłek, który wkłada w poszerzenie wiedzy oraz umiejętności z tej dziedziny, zdolność wnikliwego przyjrzenia się 'sprawie', następnie trafna identyfikacja 'problemu', a na koniec dobranie skutecznej metody radzenia sobie z 'zagadnieniem' jest wszystkim czego potrzebujemy, aby dokonała się zmiana na lepsze w naszym życiu. Śmiało mogę polecić jego osobę innym, szukającym pomocy i konstruktywnych rozwiązań w wielu dziedzinach życia.
26 lipca 2016 Jakub - właściciel firmy IT
Bardzo dobry coach
Praca przedstawiciela medycznego jest pełna wyzwań. Przez cały czas zmagamy się z niepewnością i odmowami. Zgłaszając się do Pana Pawła chciałem znaleźć sposób na to by z tak prozaicznych powodów nie tracić motywacji. Dzięki sesjom coachingowym poznałem przyczyny takiego stanu rzeczy, zmieniłem sposób myślenia o sobie i swoich klientach a także znalazłem bardzo proste metody dzięki, którym zapanowałem nad stresem, co wydatnie wpłynęło na zwiększenie osiąganych przeze mnie wyników. Praca z Panem Pawłem okazała się strzałem w dziesiątkę ! Dzięki temu ciągle jestem w czołówce najlepszych sprzedawców w kraju. Polecam każdemu, którzy chcą osiągnąć sukces zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.
21 lipca 2016 Marcin - Przedstawiciel Medyczny
Bardzo dobry coach
Super sprawa! Paweł doskonale wywiązuje się ze swojej roli. Żadnych półśrodków. Korzysta z wielu narzędzi, czasami nowatorskich i niepopularnych. Przez co niezwykle skutecznie prowadzi na odpowiednią drogę! Wszystko profesjonalnie przeprowadzone od pierwszej sesji. Jestem naprawdę zadowolony z osiąganych przez nas wyników.
21 lipca 2016 Kamil - Zadowolony sportowiec
Bardzo dobry coach
Wszystko przeprowadzone bardzo profesjonalnie i jednocześnie w luźnej atmosferze. Już po pierwszej sesji odczułem różnicę i znalazłem rozwiązanie problemu. Jestem bardzo zadowolony. Polecam !
21 lipca 2016 Wiktor - pokerzysta
Bardzo dobry coach
From the sessions I have had so far I can tell you he is worth every cent of the price he charges. Pawel does a great job of letting you arrive to your own answers by asking plenty of questions that really get you thinking. The value doesn’t stop when you are finished the 1on1 session though, he sets you up with work to do during the week and focuses you to the areas you need to make big improvements. Pawel is your man if you want to improve your mental game !
21 lipca 2016 Fraser - Pokerplayer
Bardzo dobry coach
Paweł był moim trenerem przez ok.rok, przez naukę walki i sprawności fizycznej podchodził do treningów również w stronie psychicznej młodych zawodników.Zdecydowanie bardzo dobry trener. Komunikatywny oraz otwarty na nowe rozwiązania. Potrafi dotrzeć do człowieka.
28 luty 2015 Jakub - brak
Bardzo dobry coach
Paweł pomógł uporządkować moje myśli i ukierunkować działania. Jest wnikliwy, a zarazem nienarzucający swoich wizji. Ma wiedzę i umiejętności, którą umie przekazać w zrozumiały sposób. Jest skutecznym coachem. Szczerze polecam!
22 luty 2015 Piotr - marketingowiec
Dobry coach
Pawel jest osoba konsekwentnie dazaca do celu, ktora regularnie poglebia swoja wiedze w roznorodnych dziedzinach. Potrafi swietnie sie porozumiec z ludzmi, doradzic bez narzucenia swojej opinii, pozostajac obiektywnym i szanujac indywidualny punkt widzenia.
22 luty 2015 Katarzyna - Asystentka dyrektora/tlumacz
Bardzo dobry coach
Słyszałam o pojęciu "coach" jakis czas temu na początku nie mogłam zrozumieć co oznacza czym dokładnie sie zajmuje czy to nie jest psycholog ? Po spotkaniu z Pawłem zrozumiałam że to nie tak..Paweł zmotywował mnie do dzialania do myslenia Jego pozytywna energia, cierpliwosc i wyrozumialosc w wysłuchaniu !POLECAM !na ścieżce do mistrzostwa osobistego warto spotkac takiego Coacha!
21 luty 2015 marta - boss
Bardzo dobry coach
Poznałem Pawła w sekcji sportowej, którą prowadził. Na pierwszych zajęciach dało się zauważyć jego charyzmę, zapał do nauki innych, uprzejmość. Widać, że ma konkretny cel w tym co robi. Poniekąd, to że zacząłem chodzić na jego zajęcia, było momentem zwrotnym w moim życiu, jeśli chodzi o samodoskonalenie oraz zapał do pracy nad samym sobą. Polecam go jako coach'a oraz osobiście jako człowieka do miłej rozmowy. Pozdrawiam serdecznie.
20 luty 2015 Karol - Sportowiec
Bardzo dobry coach
Pawła znam od dłuższego czasu,poznałem go w środowisku sportowym ,a już na samym początku zafascynował mnie swoją osobą,swoim podejściem do wielu spraw.Paweł od zawsze był inteligentny ,odpowiedzialny,punktualny i świadom tego co chce w życiu robić.Zawsze mogłem zgłosić się do niego z problemem,za każdym razem mnie wysłuchał i pomógł w możliwy sposób.rezultaty naszych sesji coachingowych przerosły moje najśmielsze oczekiwania.
20 luty 2015 Daniel - Sportowiec
Bardzo dobry coach
Pawła poznałem w sekcji sportowej. Jego podejście do uczniów, umiejętność rozmowy oraz motywacji do działania sprawiły iż wielu chłopaków uwierzyło w samych siebie i odnoszą oni do tej pory sukcesy na polu sportowym mimo iż przez innych byli uważani za straconych. Paweł nie tylko pomaga innym na zmiany na lepsze lecz sam także stara się ciągle doskonalić i poszerzać swoje horyzonty. Świetny człowiek który pozostaje w pamięci na długo u wszystkich którzy mieli okazje się z nim zetknąć.
20 luty 2015 Michał Łapiński - sportowiec
Dobry coach
Jeżeli szukasz coacha, a zapewne tak skoro tu trafiłeś/aś, polecam osobę Pawła :) Zaangażowanie, kompetencja i świetny kontakt to jedne z niewielu cech, które czynią go wyjątkowym trenerem. Polecam !!
20 luty 2015 Łukasz - agent
Bardzo dobry coach
Jeśli szukasz świetnego coacha to śmiało mogę Ci powiedzieć, że skoro to czytasz to już go znalazłeś. Paweł jest rzetelny i profesjonalny, starannie dobiera metody pracy w zależności od tematu, który chcemy poruszyć. Jest osobą ciepłą, optymistycznie nastawioną do świata i bardzo wyrozumiałą.
19 luty 2015 Magdalena - architekt
Dobry coach
otwarty, kontaktowy, skrupulatny. indywidualne podejście do klienta. dobre podejście do problemu, otwartość w sposobie znajdowania rozwiązań. bardzo dobry kontakt od pierwszej rozmowy. kompetentny. zdecydowanie polecam.
18 luty 2015 Marcin - brak
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj