Radosław Kot

Popularność: 33
Bardzo dobry coach (3)
Prowadzę i trenuję ludzi indywidualnie i grupowo ponad 20 lat. Lubię i umiem słuchać. Z powodzeniem łączę coaching, mentoring i trening (szkolenie). Pomgę Ci się ogarnąć - pogadajmy!
Kontakt
r.kot@vocalize.pl
tel. 608691041
https://www.instagram.com/kot.radek/
https://www.facebook.com/radek.kot.50/
Specjalizacje
Miasta
Wrocław,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Radka poznałam podczas pracy nad projektem musicalowym oraz na prywatnych lekcji dykcji. Analizując wspólnie kwestie wymowy zauważyłam iż problemy z komunikacją mogą wynikać z pracy, którą wówczas wykonywałam. Radek zwrócił na to uwagę i nasze konsultacje oprócz ćwiczeń z zakresu dykcji obejmowały również rozmowy o moich dalszych krokach zawodowych. Jego rady i sugestie polegały na samodzielnym uświadamianiu swoich aspiracji, cech osobowości i przyczyn chęci zmiany. Wspólne sesje zachęciły mnie do podjęcia działań rozwojowych w kompletnie innej branży i finalnie doprowadziły do rozpoczęcia pracy na stanowisku odpowiadającemu moim talentom i pasjom. Polecam Radka jako coacha ze względu na "wyczucie" drugiej osoby oraz umiejętności "wyłapywania" talentów. Ponadto, doświadczenie nauczycielskie i mentorskie Radka najlepiej ilustrują sukcesy podopiecznych Laboratorium Śpiewu i Mowy.
6 sierpnia 2022 Monika - Rekruter
Bardzo dobry coach
Polecam spotkanie z Radkiem każdej osobie, która pogubiła się na swojej życiowej drodze, nie wie jaką podjąć decyzję związaną z karierą, planami, studiami. Ja właśnie taką osobą byłam, a rozmowa z Radkiem naprowadziła mnie nie tylko na właściwą drogę, ale też dzięki niej zrozumiałam co jest dla mnie tak naprawdę ważne. Jestem wdzięczna za tę rozmowę.
6 sierpnia 2022 Maria - Wokalistka
Bardzo dobry coach
Genialny coach! Jestem pod wrażeniem, że w tak szybkim czasie za pomocą Radka udało mi się wyjść z problemów i znaleźć rozwiązanie mojej ciężkiej sytuacji, z którą sama borykałam się przez dłuższy czas. Radek jest wręcz powołany do bycia coachem i pomagania ludziom. Gorąco polecam!
2 sierpnia 2022 Natalia - uczeń
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj