Rafał Peryt

Popularność: 202
Bardzo dobry coach (3)
Lubię podczas sesji zachęcać klienta do poszukiwania alternatywnych pomysłów i rozwiązań. Stosując narzędzia i zadając pytania pomagam klientowi wartościować opcje oraz uwzględniać je w podejmowanych decyzjach. Czasem podważam założenia i przekonania klienta, aby sprowokować nowe pomysły i odtajnić lepsze sposoby działania. Świętuję razem z nim sukcesy klienta oraz jego możliwości rozwoju w przyszłości. Podczas sesji wyławiam oraz wspieram punkty widzenia klienta, które są spójne z jego celami klienta oraz zachęcam do ich rozpatrzenia. Moim atutem jest także to, że wspieram klienta w definiowaniu przeszkód i zachęcam do kruszenia murów. W życiu osobistym jestem indywiduum spokojnym i zrównoważonym, lubiącym konwersacje, wczesne wstawanie. Uwielbiam gotować. Moją słabością i jednocześnie pożeraczami czasu są seriale i gry RPG. Jak każdy dążę do spełnienia marzeń – obecnie jest to pływanie z delfinami.Dla mnie osobiście coaching jest fantastyczną metodą poznania samego siebie - odkrycia swojego potencjału i mocnych stron oraz słabych, aby móc nad nimi pracować.
Kontakt
tel. 600 426 777
Cena
200zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Gorzów Wielkopolski,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
rzeczy, które w trakcie treningu odkryłam na nowo w sobie..to uczucie..nie do opisania..mam dziś tyle energii, że mogłabym nią obdarowac połowę ludzkości:)..żałuję, że nikt nigdy wcześniej nie zaproponował mi takiej formy treningu..szczerze polecam, bo efekty zaskoczyły mnie samą..
1 marca 2015 Monika - ---
Bardzo dobry coach
Bardzo konkretny, potrafi znaleźć sedno problemu i wydobyć z drugiej strony rozwiązanie, Uświadomił mi, ile razy odkryć rozwiązanie, żeby je wdrożyć. Świetnie dobrane ćwiczenia. Konkretny i bardzo uważny coach. Bardzo polecam
5 luty 2015 Piotr - prawnik
Dobry coach
Podczas pracy z Rafałem dowiedziałam się dużo nowego o sobie. Proces uruchomił moje obie półkule mózgowe, które wygenerowały fantastyczne sny oraz pojawiły się nowe czy też dawno "nie używane" zachowania, za którymi tęskniłam. Każde nawet najprostsze ćwiczenie przyniosło odkrycia warte pochylenia się nad nimi. Polecam ten rodzaj pracy nad sobą wszystkim, którzy szukają w sobie źródła. Ono jest tylko tam. Polecam :)
21 stycznia 2015 Monika - ekonomistka
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj