Renata Zomerska

Popularność: 467
Bardzo dobry coach (2)
"Jesteś jedyną osobą na świecie która może wykorzystać Twój potencjał" Zig Ziglar Coaching odchudzania, Diet coaching, to sposób na trwałą zmianę dotychczasowego stylu życia. Poprzez własny rozwój, zmianę starych nawyków i zachowań poprawisz swoją kondycję na gruncie zawodowym i prywatnym. Zapomnisz o wiecznym odchudzaniu i uciążliwym liczeniu kalorii. Pozbędziesz się ograniczających Cię przekonań i odkryjesz źródło wewnętrznej motywacji. Dzięki większej samoświadomości utrzymasz nowy sposób odżywiania, który pomoże Ci odzyskać dobre samopoczucie, właściwą wagę ciała i zapobiegnie problemom zdrowotnym. Wiesz wszystko o odchudzaniu i znasz zasady zdrowego odżywiania, ale ich nie stosujesz, DLACZEGO??? Poprzez podejście coachingowe znajdziesz trwałą motywację i zrobisz pierwszy krok do zamiany teorii w praktykę. PRZYKŁADOWE TEMATY SESJI COACHINGOWYCH Chcę schudnąć, ale nic z tym nie robię. Szybko rezygnuję z nowych postanowień. Brakuje mi motywacji do wprowadzenia zmian w życiu. Nie potrafię podporządkować się narzuconym ograniczeniom diety. Brakuje mi równowagi życiowej pomiędzy pracą a życiem prywatny. Nie wiem, jaką decyzje podjąć w trudnej dla mnie sytuacji.
Kontakt
tel. 502 392 464
Specjalizacje
Miasta
Wrocław,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Spotkanie Renaty zmieniło nie tylko moją wagę. Zmieniłam całkowicie myślenie o jedzeniu. Słowo odchudzanie zniknęło z mojego słownika. Odżywiam się racjonalnie, ćwiczę, cieszę się każdą aktywnoscią fizyczną. Do tego wspaniale się czuję, świetnie wyglądam, tryskam energią i dobrym humorem. Wreszcie rozumiem, o co w tym chodzi! Dziękuję Renacie za trudne pytania, wsparcie, wiedzę i inspirację. I za zakwas na moje chleby! :)
3 luty 2013 Natalia - Właściciel firmy usługowej
Bardzo dobry coach
Mam 39 lat i w swoim życiu naprawdę próbowałam wielu diet. Jednak żadna z nich nie przyniosła długotrwałych efektów. Na początku diety powodowały chudniecie, zadowolenie, ale później pojawiał się efekt jojo i jedynie narastającą frustrację. Wielokrotnie walczyłam ze sobą, ze swoją nadwagą. Już na pierwszym spotkaniu wiedziałam, że rozmawiam z właściwą osobą (liczba sesji zależy od indywidualnych potrzeb uczestnika). Wiedziała jak ze mną rozmawiać jak mnie nakierować, abym nie była całe życie na diecie tylko racjonalnie się odżywiała:-)
22 stycznia 2013 Magdalena - Dyrektor
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom