Sandra Jakubowska

Popularność: 10
Podczas sesji wykorzystuję całą swoją wiedzę, która wykracza poza standardy hipnozy oraz stosuje autorskie techniki hipnotyczne. Po zakończonym procesie z pacjentem kontaktuję się po 6 miesiącach, aby stale mierzyć własną skuteczność i sprawdzić w jakiej kondycji jest dana osoba. Z świadomym transem hipnotycznym miałam już do czynienia w dzieciństwie. Obecnie jestem międzynarodową hipnoterapeutką, której dominującą cechą jest bardzo wysoka intuicja, połączona z analityczną siatką, otoczona obłokiem spokoju. Czego dokonuję na sesjach? - Prawdziwej zmiany. Uwalniam ludzi od traum, blokad, wszelkich problemów natury psychicznej, psychosomatycznej oraz konsekwencji przeszłości, na które zazwyczaj nie mieli większego wpływu. Ludzie łapią impas w pewnym obszarze życia i nie wiedzą jak mogą się z niego wydostać albo nie wiedzą jak mogą coś zmienić, co sprawi, że ich życie nie zatoczy kolejnego koła. Jeśli postanowisz zacząć ze mną proces zmiany, zajmę się Tobą całym swoim umysłem, sercem i duszą, bo właśnie dla Was to robię. Jestem wyuczonym praktykiem tego zawodu, ze specjalizacją terapeutyczną. Zawód ten się czuje, po prostu i tworzy samodzielnie kolejne techniki, a nic nam tak dobrze nie wychodzi jak to, czego jesteśmy autorami. Swoje kwalifikacje otrzymałam ze szkół m.in: - National Guild of Hypnotists; - Omni Hypnosis Training Center; - International Board of Hypnosis; - Instytut Neurolingwistyki Rozwoju Osobistego i Hipnozy. - Eastern European Association of Hypnotherapists and Clinical Psychologists Cennik: 2-godzinna sesja - 400 zł Hipnoza Zmiany - Sandra Jakubowska Zapraszam na sesję do gabinetu w Arena Gliwice
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Opinia klienta: Nałogi
Miałem problem z pewnym nałogiem. Hipnoterapeutka wytłumaczyła mi trudności, które mogą się pojawić i możliwości hipnoterapeutyczne. Byłem zdeterminowany na 100% i po 5 sesjach wróciłem do domu i nie poczułem niczego związanego z moim problemem. Do tej pory nie wiem jak to się stało, natomiast kilka miesięcy minęło, a ja nie czuje w najmniejszym procencie, że kiedyś wrócę do nałogu. Pani Sandrze będę wdzięczny do końca życia. Jej autentyczność, profesjonalizm i determinacja mnie urzekła, można powiedzieć, że swoją postawą dała mi siłę do walki.
Opinia klienta: Psychosomatyka
Ludzkie podejście, pełne zrozumienia od tego mogę zacząć. Problem z układem trawiennym, jak się okazało miał przyczynę w lęku - zniknął. Ogromna wdzięczność, życie odmienione, szczerze polecam!
Opinia klienta: Lęk
Od kilkunastu lat miałem problem z lękiem, nie chcę wchodzić w szczegóły. Byłem prowadzony przez specjalistę, zmieniałem tabletki, natomiast nic nie przyniosło spektakularnych efektów. W końcu postanowiłem skorzystać z hipnozy i udało się. Nastrój się ustabilizował, a po lękach nie ma śladu. Po zakończonym procesie (łącznie 5 sesji) minęło kilka miesięcy, zgłosiłem się znowu do Pani Sandry w zupełnej innej sprawie i wiem, że śmiało mogę polecić hipnoterapię każdemu, kto boryka się z podobnymi problemami. Może dodam, że byłem u innego hipnoterapeuty wcześniej, na 3 sesjach, natomiast lęki wróciły do 3 tygodni, faktem jest, że hipnoterapia działa, natomiast kompetencje specjalisty to druga istotna kwestia, którą chciałem poruszyć. Pani Sandra jest godna zaufania, w pełni zaangażowana, mająca ogromną wiedzę. Należę do kategorii trudnych klientów, natomiast Pani Sandrze nie zabrakło kreatywności i stanowczości, aby dokonać niemożliwego. Jeszcze raz polecam i serdecznie dziękuję.
Opinia klienta: Relacje
Pani Sandra pomogła mi rozwiązać wewnętrzny konflikt w obszarze relacji, nie wierzyłem w hipnozę... okazało się, że była skuteczniejsza od wizyt u psychologa. Dziękuję raz jeszcze i szczerze polecam!

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj