Tomasz Wołczecki

Popularność: 247
Bardzo dobry coach (4)
Mocną stroną mojego coachingu jest jakość oraz skuteczność. Skuteczność - uważam że coaching przede wszystkim musi być skuteczny, aby był sens robić proces. W zależności od tematu coachingu i determinacji klienta, niektórzy z moich klientów wprowadzali trwałe zmiany w swoje życie nawet już po 2-3 sesjach! Jakość - oprócz tego że jakość coachingu bezpośrednio przekłada się na jego skuteczność, to dodatkowo przynosi niewidoczne na pierwszy rzut oka efekty. To między innymi: - zmiana sposobu myślenia i umiejętność przełożenia tego podejścia na inne dziedziny życia a nie tylko na to co było tematem procesu coachingowego - umiejętność znalezienia w sobie wewnętrznej motywacji opartej na najwyższych wartościach, którą można wykorzystać na każdym polu - wzrost samoświadomości i pewności siebie, które powodują odczuwalne polepszenie jakości życia. COACHING ZE MNĄ: To spotkania 1:1 na których stworzę dla Ciebie kreatywną inspirującą i prowokująca do myślenia przestrzeń. Podczas spotkań masz szansę zatrzymać się, przyjrzeć się temu gdzie jesteś teraz, a gdzie chcesz być, znaleźć odpowiedzi i rozwiązania oraz zaplanować konkretne działania. Między sesjami jest Twój czas na wprowadzenie wypracowanych rozwiązań w życie. Jeśli coś nie zadziałało to na kolejnej sesji możesz do tego wrócić i znaleźć lepsze, bardziej dopasowane rozwiązanie. Jeśli po drodze nadejdzie kryzys, pomogę Ci przełamać impas i wrócisz z nową siłą na obraną ścieżkę - wszystko po to, aby ostatecznie osiągnąć cel! FORMY PROWADZENIA SESJI W zależności od Twoich preferencji sesje mogą być prowadzone: - na żywo - w neutralnych miejscach takich jak kawiarnie, lub w Twojej firmie - przez skype - w tym przypadku zapewnij sobie że przez 1,5 godziny nikt nie będzie ci przeszkadzał - przez telefon TEREN DZIAŁANIA: Cały świat - coaching przez skype Cała Polska - sesje na żywo - obowiązuje standardowa cena + koszt dojazdu i hotelu Szczecin - standardowa cena bez dodatkowych kosztów
Kontakt
Możesz kontaktować się ze mną na kilka różnych sposobów - m. in. telefonicznie, przez skype lub e-mail.
Telefon / SMS / WhatsApp - 884 333 887
Cena
200zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Szczecin, Gdańsk, Poznań, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Koszalin, Słupsk, Kołobrzeg, Stargard Szczeciński,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Przed rozpoczęciem sesji z Tomkiem byłam zakompleksioną osobą z totalnym brakiem pewności siebie. Wiedziałem jakiego chcę życia, ale nie wiedziałam jak to osiągnąć, ponieważ nie wierzyłam w siebie. Do Tomka trafiłam przypadkiem i uważam, że to był najlepszy przypadek w moim życiu (Fata viam invenient). Proces coachingowy zupełnie mnie odmienił, bardzo pomogło to, że chciałam tej zmiany ponad wszystko. Trafnie zadane pytania i chęć zmiany nie tylko myślenia, ale również swojego życia przyczynił się do mojego 100 % sukcesu. Małymi krokami nadal idę do przodubi realizuję wytyczone sobie cele. Jestem pewna siebie, znam swoją wartość i co najważniejsze "chcieć to móc ". Jeżeli chcesz coś zmienić w swoim życiu polecam sesje z Tomkiem. Ponoć dobrego coacha poznaje się po tym, że się do niego nie wraca. Prawidłowo przeprowadzone sesje coachingowe tak powinny zadziałać. Takim coachem jest Tomasz. Serdecznie dziękuję za poświęcony mi czas i pełne zaangażowanie w sesje.
28 sierpnia 2017 Karolina - Pracownik biurowy
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach. W trakcie sesji nie podsuwa gotowych rozwiązań, tylko zadając pytania prowokuje nieszablonowe myślenie i robi to naprawdę dobrze. W ten sposób można samemu dojść do ciekawych wniosków na temat przedmiotu coachingu, a także wypracować własne rozwiązania. Od pierwszej sesji czuje się, że jest się jedyną osobą odpowiedzialną za zmiany w swoim życiu czy biznesie - nie ma wymówek. Dodatkowym efektem takiego coachingu jest właśnie umiejętność zadawania sobie samemu tych właściwych pytań - ja na tym skorzystałem najbardziej.
4 grudnia 2016 Tomasz Nieczkowski -
Bardzo dobry coach
Tomek to siła spokoju. Z pewnością pomoże Ci dotrzeć głębiej, do wewnętrznych zasobów, z których teraz możesz nie zdawać sobie sprawy. Do procesu coachingowego z Tomkiem przystąpiłem trochę przez przypadek, a w jego efekcie bardziej zainteresowałem się rozwojem osobistym (z dużą korzyścią dla siebie). Regularne sesje coachingowe poprawiają wewnętrzną dyscyplinę i powodują, że zaczynamy coś odkrywać... Możemy też spojrzeć z innej perspektywy na swoje problemy.
30 listopada 2016 Adam - Trader / Inwestor
Bardzo dobry coach
Zdecydowanie bardzo dobry proces coachingowy, trafnie zadawane pytania zmuszające do intensywnego myślenia i rozwiązania różnych aspektów tamatu. Po procesie jestem w stanie zadawać sobie odpowiednie pytania dzięki którym osiągam kolejne cele.
23 listopada 2016 Szymon - Magazynier
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj