Zbigniew Włoch

Popularność: 602
Bardzo dobry coach (4)
Kontakt
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Bardzo polecam Zbyszka. Jest to osoba bardzo radosna wręcz emanująca pozytywnym nastawianiem do życia. Potrafi odnaleźć i wydobyć na zewnątrz ukryty w człowieku potencjał. W szybki i prosty sposób nakierowuje na właściwą drogę wyznaczenia celów i osiągnięcia sukcesu. Byłam zaskoczona rezultatami po naszym spotkaniu. W dużym stopniu zmieniło się moje podejście do życia, świata i ludzi, ale najbardziej się cieszę z uświadomienia sobie, że mogę osiągną to co sobie zaplanuje. Dzięki takim trenerom jak Zbigniew świat może stać się lepszy, a ludzie bardziej szczęśliwsi. Polecam wszystkim, którzy są w życiowej kropce.
17 sierpnia 2014 Sabina - Zastępca Kierownika Sklepu
Bardzo dobry coach
Polecam Pana Zbyszka. Z dużym szacunkiem, zaangażowaniem i elastycznością podchodzi do swojej pracy. Sesje z nim pobudziły moją kreatywność, poszerzyły horyzonty i poprawiły podejście do świata.Pan Zbigniew posiada bogatą wiedzę i doświadczenie.
30 marca 2014 Gracjan - Fizjoterapeuta
Bardzo dobry coach
Zbyszek to Coach działający z ogromną pasją i zaangażowaniem a przy tym jednocześnie bardzo profesjonalny i kompetentny. Podczas sesji stwarza atmosferę zaufania, bezpieczeństwa i otwartości. Jest zawsze przygotowany i ciągle podąża za klientem. Stosuje wiele ciekawych technik prowadzących do sukcesu zarówno w swerze biznesu jak i w życiu prywatnym
3 stycznia 2014 Paweł - Właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Pan Zbigniew jest Profesjonalistą w każdym calu. Jego wiedza i doświadczenie, indywidualne podejście podczas sesji w zaskakujący sposób pomogły mi zdiagnozować problemy i znaleźć ich rozwiązanie. Dzięki tym spotkaniom poznałam bardziej siebie, swoje potrzeby, cele, nauczyłam się przełamywać bariery i zmieniać nawyki. Poprawiły się moje rekcje z ludźmi ni na stopie prywatnej i zawodowej. Polecam wszystkim!
2 grudnia 2013 Katarzyna - pracownik administracji publicznej
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom