Zbigniew Włoch

Popularność: 669
Bardzo dobry coach (4)
Certyfikowany Coach ICI, Praktyk NLP zaprasza na sesje.
Kontakt
Tel 788 188 251
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Bardzo polecam Zbyszka. Jest to osoba bardzo radosna wręcz emanująca pozytywnym nastawianiem do życia. Potrafi odnaleźć i wydobyć na zewnątrz ukryty w człowieku potencjał. W szybki i prosty sposób nakierowuje na właściwą drogę wyznaczenia celów i osiągnięcia sukcesu. Byłam zaskoczona rezultatami po naszym spotkaniu. W dużym stopniu zmieniło się moje podejście do życia, świata i ludzi, ale najbardziej się cieszę z uświadomienia sobie, że mogę osiągną to co sobie zaplanuje. Dzięki takim trenerom jak Zbigniew świat może stać się lepszy, a ludzie bardziej szczęśliwsi. Polecam wszystkim, którzy są w życiowej kropce.
17 sierpnia 2014 Sabina - Zastępca Kierownika Sklepu
Bardzo dobry coach
Polecam Pana Zbyszka. Z dużym szacunkiem, zaangażowaniem i elastycznością podchodzi do swojej pracy. Sesje z nim pobudziły moją kreatywność, poszerzyły horyzonty i poprawiły podejście do świata.Pan Zbigniew posiada bogatą wiedzę i doświadczenie.
30 marca 2014 Gracjan - Fizjoterapeuta
Bardzo dobry coach
Zbyszek to Coach działający z ogromną pasją i zaangażowaniem a przy tym jednocześnie bardzo profesjonalny i kompetentny. Podczas sesji stwarza atmosferę zaufania, bezpieczeństwa i otwartości. Jest zawsze przygotowany i ciągle podąża za klientem. Stosuje wiele ciekawych technik prowadzących do sukcesu zarówno w swerze biznesu jak i w życiu prywatnym
3 stycznia 2014 Paweł - Właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Pan Zbigniew jest Profesjonalistą w każdym calu. Jego wiedza i doświadczenie, indywidualne podejście podczas sesji w zaskakujący sposób pomogły mi zdiagnozować problemy i znaleźć ich rozwiązanie. Dzięki tym spotkaniom poznałam bardziej siebie, swoje potrzeby, cele, nauczyłam się przełamywać bariery i zmieniać nawyki. Poprawiły się moje rekcje z ludźmi ni na stopie prywatnej i zawodowej. Polecam wszystkim!
2 grudnia 2013 Katarzyna - pracownik administracji publicznej
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj