Forum o coachingu

Wróć do tematów Odpowiedz

Zasady obfitości

Moi Drodzy, dzisiejszy artykuł będzie o tym, czego każdy pragnie i co jest ostatecznym celem każdej potrzeby- obfitość i poczucie spełnienia. Co je przyciąga a co oddala od Nas? O tym w tekście Czytaj cały artykuł
Odpowiedzi
Bardzo dziekuje za ten artykul. dlatego wazne jest w naszy zyciu kto jest wolol nas , trzeba otaczac sie ludzmi ktorzy nas motywuja .
2021-07-04 08:24 ~celina
Dziękuję bardzo. Dlatego ważni są odpowiedni ludzie wokoło Nas, właściwa wiedza i zasoby, oraz otoczenie, które pozwala Nam się koncentrować na celach. Musimy mieć także znakomitą świadomość Samych Siebie, znać doskonale Swoje i Mocne i Słabe strony, aby móc Sobie radzić z wyzwaniami, jakie przynosi życie. Pozdrawiam! Udanego Weekendu!
2016-03-18 09:38 Zbigniew Godziński
Należy lepiej wykorzystywać możliwości, ludzie rezygnują z szansy zanim zrobią pierwszy krok.Zakładają porażkę z góry.Zabijają entuzjazm ponieważ kierują się wyrachowaniem i chłodną kalkulacją zysków szybkich.Sukces i marka przychodzą powoli i są związane z trybem wytrwałości.Milionerzy z przypadku dlatego zostają żebrakami, ponieważ nie są przygotowani do słowa Sukces i nie potrafią zarządzać energią pieniądza..Jeśli osiągasz to masz świadomość dramaturgii dochodzenia,jak musiałeś doskonalić wartości Zwycięstwa..Bezinteresowność nie żąda nic w zamian, jest chwalebna.Panie Zbigniewie pozdrawiam!
2016-03-18 06:01 ~Josef Lukoschek
Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj