Forum o coachingu

Wróć do tematów Odpowiedz

Czy możemy osiągać szybko

Witam , temat dzisiejszy jest próbą odpowiedzi, czy we współczesnym świecie osiąganie ma możliwe szybkie atrybuty realizowania.. Czytaj cały artykuł
Odpowiedzi
Dokładnie, jak tantiemy :)
2016-05-25 14:12 Zbigniew Godziński
W zasadzie mam pochwałę dla czegoś co przemyślane, prowadzone jest wg.norm , przez to już zachowuje standarty wykonawcze.Ponieważ coś co od początku ma swój właściwy rytm, procentuje z czasem i to wciąż na dodatnio.Dziękuję i również pozdrawiam!
2016-05-24 20:39 ~Josef Lukoschek
Możemy szybko, ale efekt będzie jak u sportowców na dopingu, albo jak jedzenie w fast foodzie. Szybko nie zawsze oznacza dobrze. Wszystko, co dobre wymaga czasu. Jest coś takiego, jak "szczęście początkującego" ale to działa do pierwszej przeszkody. Potem doświadczenie, talent i ciężka praca wszystko weryfikuje. Bardzo dobry temat. Pozdrawiam!
2016-05-24 11:36 Zbigniew Godziński
Zmiany są szerszym zagadnieniem , cennym jest tendencja do zmiany nawyków, docelowo bowiem te korzystne powinny leżeć nam jak,,we krwi,,Dobre nawyki nie tylko wspomagają rozwój efektywny ale i powodują że powoli zapominamy o tych ,,złych,,nie czepiają się one nas, już z samej racji że każdy drobny sukces jest bardzo wielką motywacją na dalej i wzrastają aspiracje.A to szalenie podnosi ducha działania.Panie Zbigniewie naturalnie że będziemy walczyć.Dziękuję i pozdrawiam !
2016-05-23 12:41 ~Josef Lukoschek
Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom