Forum o coachingu

Wróć do tematów Odpowiedz

Wychodzenie z długotrwałych kryzysów

Kryzysy to jedne z najtrudniejszych doświadczeń w życiu człowieka. Szczególnie te długotrwałe mogą wykończyć człowieka fizycznie i emocjonalnie. Lecz Ci, którzy wychodzą z Nich zwycięsko mają wszystko Czytaj cały artykuł
Odpowiedzi
Dokładnie. Jest wyciągnięcie wniosków, lepsze sposoby a po wyzdrowieniu i regeneracji nowa, lepsza jakość życia. Pozdrawiam Panie Josefie! :)
2016-06-05 12:18 Zbigniew Godziński
Witaj,
oglądam Mateusza Grzesiaka już od kilku dni i postanowiłem się z Tobą podzielić informacjami. To jest na tyle uniwersalne, dla wszystkich i ponadczasowe, że może pomóc każdemu i w każdych warunkach...

Już jutro, 5 czerwca o godzinie 20.00, podczas specjalnego bezpłatnego szkolenia online, Mateusz Grzesiak podzieli się swoją wiedzą, która przyda Ci się w każdej sytuacji życiowej i pozwoli skutecznie przekonywać innych.

To wyjątkowa szansa, aby zdobyć jedną z najważniejszych kompetencji ludzi sukcesu.

To szkolenie jest dla Ciebie, jeśli: ➔ Chcesz przekonać siebie do zrobienia czegoś albo zaprzestania negatywnych nawyków ➔ Chcesz być lepszym rodzicem i partnerem ➔ Pragniesz, aby Twoje umiejętności zawodowe były doceniane, a praca odpowiednio wynagradzana

Mateusz Grzesiak od ponad 13 lat zajmuje się pomaganiem ludziom i organizacjom w osiąganiu ich celów za pomocą praktycznych narzędzi komunikacyjnych, działając w różnych miejscach na świecie i przemawiając w wielu językach.

Jego bogate doświadczenie gwarantuje, że wiedza, jakiej dostarczy Ci podczas szkolenia będzie maksymalnie praktyczna i efektywna. Dołącz do wydarzenia i przekonaj się!

Dołącz do wydarzenia, klikając w link! >>http://bit.ly/1TPYQ8Y

Pozdrawiam,
Michał
2016-06-04 13:05 ~michal
Wychodzenie z kryzysu to przedział czasu.Nowe siły tworzenia są możliwe,jeśli nasze ustosunkowanie się do przeszłego nabierze inny charakter.To jak gojenie ran, forma przychodzi jak wyzdrowiejesz..Pozdrawiam!
2016-06-03 20:07 ~Josef Lukoschek
Odpowiedź
Tytul
Imię/Nick

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom