Twoje Mocne Strony - bezpłatne szkolenie

online
18 luty 2015 20.00-21.00

Sylwia Zawada
18 lutego, środa, godzina 20.00-21.00
Zagallupuj się*, czyli rozwijaj swoje Mocne Strony! - bezpłatne szkolenie online

*copyright nazwy Lidia Szczygielska

Twoje Mocne Strony są ważne
Jeśli masz poczucie, że nie wykorzystujesz swojego potencjału, że ciągle musisz pracować nad swoimi słabymi stronami, że się frustrujesz – to być może robisz w pracy nie to, co powinieneś. Twoje codzienne zadania są źle dobrane. Jeśli tak jest to nie znaczy, że musisz od razu rzucać pracę – wystarczy w większym stopniu dostosować stanowisko do Ciebie, nie Ciebie do stanowiska. Podczas szkolenia dowiesz się, jak poznać swoje mocne strony i korzystać z nich w pracy.

Szkolenie opiera się Badanie Clifton StrengthsFinder™ przygotowane przez Instytut Gallupa. Narzędzie Clifton StrengthsFinder™, jest wynikiem ponad 30-letnich badań nad talentami i silnymi stronami oraz ich powiązaniem z osiąganymi wynikami. StrengthsFinder jest oparty na ogólnym modelu psychologii pozytywnej.

Szkolenie przeznaczone jest dla:
- osób z działów HR, które chcą skutecznie rozwijać pracowników
- osób indywidualnych, które chcą w większym stopniu korzystać w pracy ze swoich mocnych stron
- określić swoje predyspozycje zawodowe
- zaplanować dalszy rozwój zawodowy
- znaleźć pracę z sensem
- poznać swoje mocne strony
- rozwijać swoje mocne strony

Program szkolenia:
- Co brać pod uwagę przy określaniu rozwoju zawodowego?
- W czym pomaga test talentów Gallupa
- Definicja talentów według Instytutu Gallupa
- Talenty a mocne strony
- Słabe strony
- Jak zrobić test?
- Mam wyniki – co dalej? Jak rozwijać moje talenty?

Jak to będzie wyglądało?
Będzie to spotkanie na żywo online, podczas którego będę dzielić się moją wiedzą równocześnie wyświetlając prezentację. Będzie można zadawać mi pytania na czacie - pisząc, a ja pod koniec spotkania będę na te pytania odpowiadać głosem.

Prowadząca - Sylwia Zawada, Coach Szczęścia
Jest certyfikowanym coachem ICF ACC oraz ekspertem w obszarze szczęścia. Jej misją jest Pomnażanie Szczęścia – w życiu indywidualnych osób i w biznesie. Dowodzi, że szczęśliwi ludzie są bardziej produktywni, twórczy, zaangażowani i częściej osiągają sukcesy w życiu zawodowym i prywatnym. Pasjonatka nowych mediów i idei uczenia się przez całe życie. Posiada ponad 10 lat doświadczenia w biznesie w projektach wspierających procesy HR. Fanka Kena Robinsona, Chipa Conley’a, Tony’ego Hsieha.

Prowadzi:
- charyzmatyczne, angażujące wykłady i warsztaty: http://youtu.be/kFJPL0hB_oA
- indywidualne coachingi (face to face i via Skype)
- wypowiada się w mediach na temat szczęścia (TVN, Trójka, RDC, Personel Plus): http://goo.gl/9T5N6N

Zarejestruj się!
Zapisz się na szkolenie niezależnie od tego, czy weźmiesz w nim udział 18 lutego o 20.00 czy też chcesz otrzymać link do nagrania. Jeśli zależy Ci na udziale na żywo, zaloguj się kilka minut przed rozpoczęciem szkolenia (18 lutego o 20.00), ponieważ wirtualna klasa może jednocześnie pomieścić maksymalnie 25 osób, które wejdą do klasy jako pierwsze. Pozostali otrzymają link do nagrania w ciągu 2-3 dni. Aby się zarejestrować, kliknij:
https://sylwiazawada.clickwebinar.com/talenty/register

Rejestracja na szkolenie jest jednocześnie wyrażeniem zgody na otrzymywanie Szczęśliwego Biuletynu i innych informacji mailowych ode mnie. W każdym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji.


Zapraszam na pierwszą bezpłatną sesję coachingową. Porozmawiajmy o tym, co chcesz osiągnąć i jak mogę Cię wesprzeć. Zadzwoń lub napisz: Sylwia Zawada, Associated Certified Coach (ACC), Warszawa, tel. 795 069 695 lub e-mail: sylwia.zawada at gmail.com

www.coach.sylwiazawada.pl

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj