Coaching online na żądanie

Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice, Gdańsk
18 maja 2015 1

Sylwia Zawada
Zapraszam na sesję coachingową online na żądanie. Możesz z niej skorzystać w dowolnym momencie. Tematem sesji są Przekonania. Celem - zmiana przekonania, które nie pozwala Ci osiągać ważnych dla Ciebie celów - na bardziej wspierające.

Przykłady ograniczających przekonań:
- Jestem nie dość dobra/y
- Muszę walczyć, żeby przetrwać
- Muszę być silna/y
- Nie zasługuję
- Ja ranię ludzi
- Nie pasuję do nich
- Nie mogę nikomu ufać

Co da Ci ta sesja?
Sesja coachingu pozwoli Ci na zmianę Twojego głównego ograniczającego przekonania na wspierające. Główny powód do zmiany jest taki, że jeśli wierzysz, że np. jesteś nie wystarczająco dobra/y, to nawet się nie dziwisz się, kiedy kolejny raz ponosisz porażkę (nie dostajesz pracy, podwyżki, zostawia Cię partner). A jeśli zmienisz to przekonanie na wspierające, na np. Jestem w porządku - to zaczniesz dbać o siebie (szukać innych możliwości i nie poddawać się przy pierwszej trudności).

Jaki jest program sesji?
Ćwiczenie polega na przyjrzeniu się temu, w jaki sposób to ograniczające przekonanie wpływa na Twoje życie i jakie możliwości da Ci zmiana tego przekonania.

Program:
- Twoje główne ograniczające przekonanie - coaching
- Przymierzenie innych przekonań - coaching
- Wybór przekonania, które będzie Cię wspierało
- Co zrobisz, żeby je w sobie wzmocnić?
- Z czym wychodzisz z sesji?

Nie wiem, jakie jest moje główne ograniczające przekonanie
Razem z dostępem do sesji otrzymasz mailem ćwiczenie do wykonania - ono pozwoli Ci określić Twoje główne ograniczające przekonanie, nad którym będziemy pracować.

Dlaczego na żądanie?
Jest to nagranie video (VOD - video on demand), z którego możesz skorzystać w dowolnym momencie i wielokrotnie. Nagranie powstało podczas sesji coachingu grupowego online.

Podczas sesji stosuję uniwersalne narzędzie do pracy z przekonaniami. Posiada ono określoną strukturę pytań, dzięki czemu nie jest konieczny bezpośredni kontakt, by coaching zadziałał. Pytania są otwarte i neutralne - czyli takie, które nie sugerują żadnej odpowiedzi i takie, na które odpowiedź jest opisowa.

W nagraniu widzisz mnie i słyszysz - aby zrealizować cel sesji przygotuj się do niej, zapewnij sobie spokój na czas trwania sesji i po prostu podążaj za ćwiczeniem, które proponuję. Czas trwania: 48 min.

Prowadząca - Sylwia Zawada, Coach ICF ACC
- certyfikowany coach ICF ACC
- ponad 300 godzin praktyki coachingowej
- CoachWise Essentials i Equipped
- ponad 10 lat doświadczenia w biznesie i projektach HR
- 3 lata pracy za granicą
- prowadzi wykłady: http://youtu.be/kFJPL0hB_oA
- indywidualne coachingi (face to face i via Skype)
- ekspert w mediach (TVN): http://goo.gl/9T5N6N

Jak otrzymać dostęp do sesji?
Cena sesji to 39 zł. Przelej tą kwotę na konto mbank 98 1140 2004 0000 3602 1195 2423 i napisz do mnie na sylwia.zawada@gmail.com. W tytule wpisz swój email. Najpóźniej w ciągu 48 godzin roboczych (a w praktyce w ciągu kilku godzin od zaksięgowania wpłaty) - wyślę Ci dostęp do sesji coachingowej.

UWAGA:
Sesja nie jest przeznaczona dla coachów.
Nie wystawiam faktury VAT.www.coach.sylwiazawada.pl

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj