Jak rozkręcić własny biznes? - wykład

Bydgoszcz
5 września 2015 16:00-17:30

Marta Woźny-Tomczak
5 września w Bydgoszczy, pod hasłem Myśleć Jak Milionerzy, odbędzie się 9. edycja konferencji dla ludzi przedsiębiorczych. Wśród prelegentów wystąpi Dyrektor Personii, Marta Woźny-Tomczak, która podzieli się z uczestnikami swoim wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu własnego biznesu.

Konferencja MJM otworzy cykliczny program Alternatywnych Lekcji Przedsiębiorczości. W ramach tego wydarzenia osoby chcące rozpocząć przygodę w biznesie lub rozwinąć swoją działalność będą mogły skorzystać z praktycznej wiedzy doświadczonych przedsiębiorców i posłuchać o ich różnych drogach do sukcesu.

Autentyczną historię wykuwania własnej firmy opowie również Marta Woźny-Tomczak. Wieloletni Dyrektor Personii, autorka poczytnej książki „Własny biznes – jak dojść do sukcesu?”, która – jak sama mówi o sobie – „pracuje z pasją, ale na pewno mniej niż 8 godzin dziennie”. Od marzeń i walki ze strachem, poprzez sinusoidę porażek i sukcesów, aż do dobrze funkcjonującej własnej działalności. O tym wszystkim będzie można posłuchać podczas wykładu.

Organizatorzy zadbali o to, aby możliwie szeroko dobrać grupę wykładowców. Prelekcje wygłoszą właściciele małych firm zatrudniających 5-10 pracowników, giganci biznesu, którzy zaczynali od zera, jak również pisarze, konsultanci i inni przedstawiciele firm jednoosobowych. Każdy uczestnik będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

Jak rozkręcić własny biznes? Wykład

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom