Jak rozkręcić własny biznes? - wykład

Bydgoszcz
5 września 2015 16:00-17:30

Marta Woźny-Tomczak
5 września w Bydgoszczy, pod hasłem Myśleć Jak Milionerzy, odbędzie się 9. edycja konferencji dla ludzi przedsiębiorczych. Wśród prelegentów wystąpi Dyrektor Personii, Marta Woźny-Tomczak, która podzieli się z uczestnikami swoim wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu własnego biznesu.

Konferencja MJM otworzy cykliczny program Alternatywnych Lekcji Przedsiębiorczości. W ramach tego wydarzenia osoby chcące rozpocząć przygodę w biznesie lub rozwinąć swoją działalność będą mogły skorzystać z praktycznej wiedzy doświadczonych przedsiębiorców i posłuchać o ich różnych drogach do sukcesu.

Autentyczną historię wykuwania własnej firmy opowie również Marta Woźny-Tomczak. Wieloletni Dyrektor Personii, autorka poczytnej książki „Własny biznes – jak dojść do sukcesu?”, która – jak sama mówi o sobie – „pracuje z pasją, ale na pewno mniej niż 8 godzin dziennie”. Od marzeń i walki ze strachem, poprzez sinusoidę porażek i sukcesów, aż do dobrze funkcjonującej własnej działalności. O tym wszystkim będzie można posłuchać podczas wykładu.

Organizatorzy zadbali o to, aby możliwie szeroko dobrać grupę wykładowców. Prelekcje wygłoszą właściciele małych firm zatrudniających 5-10 pracowników, giganci biznesu, którzy zaczynali od zera, jak również pisarze, konsultanci i inni przedstawiciele firm jednoosobowych. Każdy uczestnik będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

Jak rozkręcić własny biznes? Wykład

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj