Urodzinowy Klub Coacha Katowice

Katowice
27 sierpnia 2015 17:30-20:30

Magda Fres
Klub Coacha Katowice zaprasza na warsztat w 2 rocznicę powstania Klubu w Katowicach!


COACHING TWÓRCZOŚCI

„Musisz nauczyć się tworzyć w codziennej krzątaninie. Musisz nauczyć się tworzyć, kiedy wokół szaleją wojny, a w tobie hormony. Musisz nauczyć się tworzyć, jeśli nienawidzisz polityki twojego kraju albo nawet swojego własnego stylu malarstwa. Musisz nauczyć się tworzyć, nawet jeśli utknąłeś w paskudnym małżeństwie albo gdy mieszkasz sam – i samotny. Musisz nauczyć się tworzyć, nawet jeśli spędzasz osiem godzin dziennie w głupiej pracy. Jeśli bowiem czekasz na lepszy czas na tworzenie, bez codziennych zmartwień, zapomnij o tym. Będziesz wciąż czekał, jutro i pojutrze, zastanawiając się, dlaczego nie dałeś rady zacząć i jak wspaniale zawiodłeś sam siebie”. Eric Maisel, creativity coach

Każdemu z nas zdarzyło się w życiu stworzyć coś oryginalnego. Jedni dawno o tym zapomnieli, inni z tego żyją, a jeszcze inni… No właśnie: przemykają się z dnia na dzień z gnębiącym uczuciem frustracji i niezrealizowanych talentów i pragnień. Jak to zrobić, żeby być twórczym? Jak realizować potrzebę tworzenia, kiedy mamy na głowie wiele obowiązków i tak zwaną walkę o byt? I czy to w ogóle ma dla nas jakieś znaczenie?

Ten warsztat jest dla tych, którzy czują nieodpartą i niezrealizowaną potrzebę tworzenia: bez względu na to, czy jest to tworzenie projektów dla biznesu, malowanie, pisanie czy… szydełkowanie.

W programie:

– jak zostać coachem swojej własnej twórczości,
– jak nadawać znaczenie swojej twórczej pracy,
– jak wyeliminować dualistyczne myślenie,
– jak tworzyć w codziennej krzątaninie,
– ćwiczenia Sekwencji Skupienia (Centering Sequence),
– jak zostać ekspertem od swoich własnych lęków.

Prowadząca:

dr n. hum. Magda Fres – life i creativity coach, psycholożka gender, trenerka rozwoju osobistego. Autorka powieści: „Do piekła kuchenną windą” (Tower Press 2005), „Bulgur” (Oficyna Wydawnicza Foka, 2011), „Mama, smoczek!” (Prószyński i S-ka 2012) oraz wielu artykułów naukowych i publicystycznych. Dyrektor Oddziału Śląskiego Izby Coachingu i członkini Creativity Coaching Association. Od 20 lat pracuje z ludźmi w różnych środowiskach, przy wyzwaniach związanych z ich życiem zawodowym i prywatnym. W chwili obecnej kieruje Katowickim Centrum Psychologii i Coachingu oraz prowadzi sesje coachingu indywidualnego i grupowego.

Spotkanie jest płatne. Udział w spotkaniu wynosi 30 zł.
Składamy się na miejscu. Ewentualna nadwyżka ze składek zostanie przeznaczona na cele charytatywne wspierające artystów (na miejscu demokratycznie podejmiemy decyzję konkretnie na jaką fundację).

Zapisy: TYLKO przez e-mail na adres katowice@klubcoacha.org. W tygodniu poprzedzającym wydarzenie będziemy potwierdzać rezerwacje, więc jeśli w tym czasie planujesz wyjazd, podaj do siebie aktualny kontakt.

Ilość miejsc ograniczona.

Czas: 27 sierpnia 2015 godz. 17.30 – 20.30.
Miejsce: Gabinet Kreacja, Katowice ul. Chopina 8 (w bramie)

Patronat nad Klubem Coacha sprawuje Izba Coachingu.

http://klubcoacha.org/katowice/urodzinowy-sierpniowy-klub-coacha-coaching-tworczosci/

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom