Kurs Ekstremalnego Dbania o Siebie

Tam, gdzie chcesz i tam, gdzie masz dostęp do internetu
16 listopada 2015 18:00-19:30

Magda Fres
Kurs Ekstremalnego Dbania o Siebie (online)

7 warsztatów online, w których na 7 różnych sposobów zadbasz o siebie:
1. O swoje mocne strony (16 listopada 2015).
Stworzysz listę swoich zalet i mocnych stron, które pomagają Ci dążyć do realizacji celów w życiu. Zdecydujesz, za co lubić samą siebie. Stworzysz swoją mapę marzeń. Oraz poznasz grupę silnych kobiet, które podróż dbania o siebie zaczynają razem z Tobą.
2. O swoje wybory i swoją asertywność (23 listopada 2015)
Wyznaczysz to, co dla Ciebie ważne i nauczysz się tego bronić. Zaczniesz używać swoich zasobów do obrony swoich granic i walki o swoje marzenia.
3. O życie zgodnie ze swoim rytmem (30 listopada 2015). Nauczysz się zarządzać swoim czasem i energią, stworzysz indywidualny plan działania.
4. O odpuszczanie sobie i delegowanie zadań (7 grudnia 2015).
Dowiesz się, jak w asertywny i uprzejmy sposób delegować zadania. Jak pozwalać sobie pomagać. Jak świadomie włączać i wyłączać swoją "Zosię Samosię".
5. O własną wrażliwość (14 grudnia 2015).
Zadbasz o swoje otoczenie tak, by koiło nerwy. Poznasz sposoby chroniące Twoją wrażliwość i zdecydujesz, którego z nich pragniesz używać. Odkryjesz, po co jest Twoja wrażliwość i kiedy możesz z niej czerpać.
6. O swoją złość (21 grudnia 2015).
Tak - zadbasz o bezpieczne i skuteczne używanie oraz wyrażanie swojej złości, by wspierała Twoją asertywność i nie powodowała bólu brzucha.
7. O swój odpoczynek (4 stycznia 2016) warsztat GRATIS! :-)
Poznasz techniki relaksacyjne, przeżyjesz wizualizowaną kąpiel pod wodospadem. Stworzysz listę emocjonalnej pierwszej pomocy, by nigdy nie zapomnieć, co przeżyłaś na tym kursie.

Celem warsztatów jest zdobycie umiejętności zadbania o wiele aspektów własnej osobowości, swojego życia i jego rytmu, a także wydobycie wewnętrznej siły (swoich zasobów), by móc swobodnie z niej korzystać w przyszłości w trosce o siebie.

Przeczytaj opinie: http://www.magdafres.pl/dla-klient%C3%B3w-indywidualnych/life-coaching/kurs-ekstremalnego-dbania-o-siebie-online/

Cena: 290 zł za 7 warsztatów (7 warsztat gratis!).

Cena zawiera:

- prowadzenie warsztatów przez dr Magdę Fres,

- wszystkie materiały szkoleniowe,

- 30% zniżkę na sesję life coachingu przez Skype dla każdej uczestniczki.

Kiedy? Od 16 listopada do 4 stycznia, w poniedziałki w godz. od 18.00 do max. 19.30.
Miejsce: tam, gdzie chcesz :-) i gdzie masz dostęp do internetu.

Wielkość grupy ściśle ograniczona!

Prowadząca: dr Magda Fres - dyplomowana i certyfikowana life coach, creativity coach, psycholog ze specjalizacją interpersonalną i menedżerską, trenerka rozwoju osobistego i umiejętności miękkich, pisarka. Absolwentka Szkoły Profesjonalnego Coachingu, Uniwersytetu Śląskiego i Central European University w Budapeszcie. Dyrektor Śląskiego Oddziału Izby Coachingu. Członkini Creativity Coaching Association oraz Stowarzyszenia Doula w Polsce. Koordynatorka Klubu Coacha Katowice. Autorka opowiadań, powieści oraz ponad 30 artykułów publicystycznych i naukowych, również zagranicznych. Posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie w niedyrektywnych metodach pracy z ludźmi w różnych środowiskach przy wyzwaniach związanych z życiem prywatnym i zawodowym. Dyrektor Katowickiego Centrum Psychologii i Coachingu, gdzie prowadzi sesje coachingu indywidualnego i grupowego oraz warsztaty rozwojowe. Specjalizuje się w life coachingu oraz coachingu twórczości i kreatywności.

Informacje i rezerwacje pod kontakt@magdafres.pl lub tel. 505-74-18-36.

UWAGI ORGANIZACYJNE:

Po zakupieniu biletu uczestniczki otrzymają (od dnia 6 listopada) dostęp do platformy clickwebinar.pl. Warsztaty będą się odbywały w sposób, który umożliwi uczestniczkom wypowiadanie się w ten sam sposób co prowadząca (na forum). Przez cały czas trwania warsztatu uczestniczki otrzymają link do strony internetowej, z której będą mogły pobrać materiały szkoleniowe. WAŻNE! Jeśli nie będziesz mogła uczestniczyć w którymś z warsztatów, jego treść zostanie nagrana i przez 7 kolejnych dni będzie dostępna dla zalogowanych uczestniczek do odsłuchania i obejrzenia w dowolnie wybranej chwili.

http://www.magdafres.pl/dla-klient%C3%B3w-indywidualnych/life-coaching/kurs-ekstremalnego-dbania-o-siebie-online/

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom