Trzy Filary Sukcesu warsztat

Wrocław
7 października 2015 17:30-20.00

Marta Kaim
Zapraszam na warsztat rozwoju osobistego:

"TRZY FILARY SUKCESU"

Co zrobić, żeby osiągnąć to, czego naprawdę chcesz?

Wiele osób zadaje sobie pytanie dlaczego jedni z Nas odnoszą sukces, a innym się to nie udaje.

Niektórym udaje się realizować swoje marzenia, a innym nie.

Jeśli szukasz odpowiedzi na te pytania oraz chcesz poznać sprawdzone metody, które Ci w tym pomogą - przyjdź na ten warsztat.

JEŚLI czujesz, że jesteś gotowa i chcesz zrealizować swoje marzenie. Chcesz zacząć wierzyć w siebie i działać z sukcesem, aby być bardziej spełnioną i szczęśliwą.

JEDNAK nie masz czasu, energii i chęci do działania.

Brakuje Ci systematyczności, a dodatkowo pojawiają się lęki, które powodują, że tkwisz w miejscu. Wiesz czego chcesz, ale nie wiesz co zrobić, aby to osiągnąć.

Zapraszam Cię na warsztat, który pokaże Ci jak to zmienić!
Trzy filary sukcesu reprezentują kluczowe czynniki, które pomogą Ci w realizacji celów i marzeń. Poznasz metodę RPM, która zmaksymalizuje Twoją efektywność.

CO JESZCZE WYNIESIESZ Z WARSZTATU:

- uświadomisz sobie co stoi Ci na drodze do osiągnięcia sukcesu

- wiedzę na temat tego jakie zmiany musisz wprowadzić do swojego życia, aby udało Ci się osiągnąć to o czym marzysz

- inspirację i motywację do działania i osiągnięcia tego, czego naprawdę chcesz

Warsztat odbędzie się 07.10.2015 (środa) godz. 17.30 - 20.00

Miejsce: Wrocław, St. Leszczyńskiego 4 lok 25
Inwestycja w siebie jedynie 47 zł
Bilety na:
http://trzyfilary.evenea.pl/

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

WARSZTAT PROWADZI:

Marta Kaim - Certyfikowany Life & Business Coach ICF amerykańskiej federacji zrzeszającej profesjonalnych coachów. Ekspert zarządzania sobą i swoją energią w czasie.

Autorka popularnego programu Jesteś ważna! oraz bestsellerowej książki "JESTEŚ WAŻNA. Czas, emocje i Ty", która pokazuje jak stan naszych emocji przekłada się na sposób traktowania siebie i znajdywania czasu na to, co ważne. Przez kilka lat pracowała na stanowisku Country Managera, z sukcesami zarządzając zespołem oraz marką na terenie całej Polski. Obecnie specjalizuje się w pracy z kobietami, które żyją w pędzie i stresie. Czują, że ich życie prywatne prawie nie istnieje. Brakuje im energii, chęci i czasu na realizację własnych marzeń lub pasji. Pomaga im w taki sposób zorganizować swoje życie, aby znalazło się w nim miejsce na to, co ważne. Wspiera je w realizacji marzeń. Pomaga kobietom nabrać wiary w siebie i odzyskać utraconą energię, radość życia oraz wewnętrzną moc. Motywuje je do pełnego energii i radości życia. Pracuje w oparciu o najnowsze osiągnięcia psychologii zorientowanej na proces i metod motywacji rozwojowej. Uczestniczyła w szkoleniach światowej sławy autorytetów z obszarów motywacji, rozwoju osobistego i psychologii m.in. Anthony Robbins, Jacke Canfield, Arnold Mindell, Bob Proctor.

http://trzyfilary.evenea.pl/

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom