Coaching Rodzicielski Metody i Narzędzia

Kraków
12 marca 2016 9.30-16.30

Agnieszka Bożek
Zapraszamy na szkolenie "Coaching Rodzicielski: Praktyczne Narzędzi i Metody Pracy z Rodzicami.

Podczas szkolenia uczestnicy:
- poznają metody rozpoznawania i rozwijania zdolności u dzieci,
- poszerzą wiedzę i umiejętności z zakresu komunikacji między rodzicami a dziećmi,
- poznają metody rozpoznawania kompetencji rodzicielskich i wyznaczania obszaru do ich rozwoju,
- przećwiczą prowadzenie sesji coachingowej przy pomocy technik Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach.

Udział w szkoleniu będzie idealną okazją aby przekonać się, czy coaching rodzicielski jest tym, czym uczestnicy chcieliby się zajmować zawodowo i pomóc w podjęciu decyzji dotyczącej udziału w jesiennej edycji Kursu Coachingu Rodzicielskiego.

Szkolenie poprowadzą:

Agnieszka Bożek - psycholog, trener umiejętności osobistych i społecznych, coach rodzicielski. Jako psycholog udziela konsultacji psychologicznych w zakresie diagnozy potencjału osobistego oraz kwestii wychowawczych. Jako trener przygotowuje i prowadzi warsztaty rozwojowe dla dzieci i młodzieży, studentów oraz osób pracujących zawodowo. Od 2010 roku zajmuje się coachingiem rodzicielskim. Prowadzi indywidualne sesje dla rodziców oraz warsztaty dla rodziców i profesjonalistów. Jest współtwórcą, koordynatorem i współprowadzącą zajęcia w pierwszej w Polsce Szkole Coachów Rodzicielskich Pracowni Psychologicznej Elżbiety Sołtys. Przez wiele lat współpracowała z Fundacją Uniwersytet Dzieci, przygotowując scenariusze i współprowadząc warsztaty psychologiczne dla dzieci oraz wykłady i warsztaty dla rodziców

Danuta Zdaniewicz - pedagog, trener Szkoły dla Rodziców i Wychowawców. Posiada czteroletnie doświadczenie w pracy w szkole podstawowej. Aktualnie prowadzi Akademię Coachingu Rodzicielskiego, w ramach której oferuje sesje coachingu rodzicielskiego i warsztaty dla rodziców; współpracuje także z prywatnymi żłobkami i przedszkolami. Współprowadziła również zajęcia w pierwszej w Polsce Szkole Coachów Rodzicielskich Pracowni Psychologicznej Elżbiety Sołtys oraz warsztaty dla dzieci w ramach Uniwersytetu dzieci w Krakowie. Prywatnie: szczęśliwa żona oraz matka dwóch chłopców.

Cena szkolenia wynosi 300,00 zł.
Cena zawiera koszty przerwy kawowej, lunchu oraz materiałów szkoleniowych.

Szkolenie odbędzie się w dniu 12 marca 2016 roku (sobota) w Krakowie, przy ul. Stolarskiej 6/9 (ok. 5 minut tramwajem od Dworca PKP).
Czas trwania szkolenia to 8 godzin dydaktycznych.
Wszyscy uczestnicy otrzymają zaświadczenie udziału w szkoleniu.

Zgłoszenia przyjmujemy do 4 marca. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do zapisów już teraz.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
tel: 662 363 222
mail: gabinet@qpsychology.pl

Coaching Rodzicielski

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj