DOŚWIADCZ COACHINGU ZA DARMO

Katowice
22 maja 2014 10:00 - 15:00

Edyta *Walęciak-Skórka
Zapraszam na event z okazji Międzynarodowego Tygodnia Coachingu.

Miejsce: Katowice, ul. Jordana 18.

Akredytowani Coachowie będą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.
W przyjaznej atmosferze będziesz mógł porozmawiać o swoich celach i bezpłatnie doświadczyć coachingu.

Do tego częstujemy pyszną kawą i innymi smakołykami, byś poczuł się wyjątkowo.

Bądź z nami!

AGENDA

10:00 - ROZPOCZĘCIE SPOTKANIA - Jakub Piątkowski - Associate Certified Coach ICF, Dyrektor ICF Śląsk

10:20 - „COACHING – W DRODZE DO MAKSIMUM EFEKTYWNOŚCI” - Edyta Walęciak-Skórka – menadżer, Associate Certified Coach ICF, Trener Biznesu i Rozwoju Osobistego, Dyrektor ds. Wolontariatu Dress for Success Poland, właścicielka Centrum szkoleniowo-coachingowego Wyższy Poziom /www.wyzszypoziom.pl/, propagującego coaching, jako jedno z najskuteczniejszych narzędzi do osiągania celów biznesowych i indywidualnych, a także jako doskonałe wsparcie poszkoleniowe, umożliwiające trwałe wdrożenie oczekiwanych zmian. Co to jest coaching.
Zastosowanie coachingu – prawda i mity.
Skuteczność, czyli najważniejsze powody, dla których warto inwestować w coaching.

11:00 - „WYKORZYSTANIE POTENCJAŁU COACHINGU W ORGANIZACJACH" - Marzena Micuła – dyplomowany coach, trener i konsultant biznesu, mentor. Praktyk, z kilkunastoletnim doświadczeniem menadżerskim w korporacjach. Powody dla których warto wdrażać coaching w organizacji i powody, dla których robić tego nie należy.
Jak przygotować w organizacji grunt pod coaching, aby wydał on pożądane owoce.
Jak wybrać coacha. Jak zagospodarować energię i potencjał wyzwolone przez coaching.

12:00 - „PROSTE ALE SKUTECZNE NARZĘDZIA COACHINGOWE DLA MANAGERA” - Anna Lewecka-Olech - ACC ICF, mentor, certyfikowany trener biznesu;
- Izabela Kluzek - coach ACC ICF, mentor, certyfikowany trener biznesu,
HPR Group sp. z o.o. SelectOne Sp.k. www.hprgroup.pl
Warsztat poświęcony prezentacji kilku prostych narzędzi coachingowych, które można zaimplementować do pracy managerskiej.
Narzędzia te przydatne mogą być w rozmowie rozwojowej z pracownikiem czy też w wyznaczaniu celów i priorytetów.

12:30 - Przerwa na kawę zaprasza STARBUCKS

13:00 - „ZNACZENIE COACHINGU W ZARZĄDZANIU JAKOŚCIĄ" - Damian Michalik
- Associate Certified Coach ICF www.kancelariacoach.pl COMPANY OF QUALITY Wyjaśniając pojęcie zarządzania jakością odnosimy się do takiego zestawu działań wewnątrz przedsiębiorstw i instytucji, które pozwalają racjonalnie i efektywnie wykorzystywać posiadane zasoby ludzkie, pochodzące z tradycyjnego podejścia do wykonywanej pracy , opartej na zakorzenionej od lat solidności , precyzji wykonania i uczciwości , czyli składowych elementów jakie wchodzą w skład pojęcia jakość.

13:30 - „RADZENIE SOBIE ZE STRESEM W PRACY - KROK 1: Diagnoza źródeł stresu” - Dominika Zielińska Associate Certified Coach ICF, Trener kompetencji miękkich www.akademiazmian.pl Warsztat zaprojektowany jest w taki sposób aby osobiście doświadczyć coachingu w temacie, który jest (niestety) towarzyszem każdego z nas. Aby osiągnąć cel niezbędny jest 1 krok, a aby efektywnie radzić sobie ze stresem, trzeba wiedzieć skąd się stres we mnie bierze.

14:00 - „COACHING RODZICIELSKI W PRZEDSIĘBIORSTWIE?” - Wioletta Przenniak-Cołta Associate Certified Coach ICF coach rodzicielski, www.miskuleczka.pl
O korzyściach płynących z coachingu rodzicielskiego w biznesie. Przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu, podnoszenie kompetencji pracowników w zakresie kreatywnego rozwiązywania problemów i funkcjonowania w sytuacji zawodowej.

15:00 - ZAKOŃCZENIE SPOTKANIA

11:00 – 15:00 Indywidualne konsultacje i coaching - bezpłatnie

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj