Potęga podświadomości

Katowice
14 czerwca 2016 3

Marta Gierlińska
Ostatnio rozmawiałam z jedną z moich klientek, która skończyła coaching prawie rok temu. Powiedziała tak: „Moje życie to bajka. Robię to co kocham, realizuję swoje wartości, jestem szczęśliwą matką, żoną, przedsiębiorcą. Jest świetnie! Naprawdę jestem w pełni szczęśliwa z tego kim jestem i co robię”.

Czy taki poziom szczęścia i zadowolenia z siebie jest możliwy w Twojej rzeczywistości?
Tak – kluczem do odpowiedzi jest umiejętna praca z Twoją podświadomością.

Podświadomość zawsze działa zgodnie z nawykami myślowymi. J. Murphy

Spójrzmy jednak realnie. Nie wszystko w Twoim życiu idzie idealnie. Ty sama w tej chwili czytając ten tekst możesz wskazać przynajmniej kilka spraw i rzeczy, które należałoby poprawić. Pomyśl tylko o tych wszystkich rzeczach, które Cię smucą, złoszczą lub irytują.

Znam to i rozumiem. Też tam byłam, dlatego wiele lat temu zaczęłam poszukiwać odpowiedzi jak sprawić, żeby na co dzień poczuć się lepiej, żeby sprawy przybrały bardziej korzystny obrót, marzenia szybciej się spełniały, a relacje z ludźmi były bardziej harmonijne. Aż wreszcie znalazłam odpowiedź, zrozumiałam czym jest potęga podświadomości.

Wszystko, w co Twoja świadomość uwierzy i co uzna za prawdziwe, podświadomość zaakceptuje i urzeczywistni. J. Murphy

Jeśli czujesz, że potrzebujesz dokonać wewnętrznej transformacji, poczuć sie lepiej, znaleźć w sobie większą motywację i chęć do realizacji marzeń, nauczyć się wpływać na swoją podświadomość, żeby pomagała Ci kreować swoją rzeczywistość, przyjdź na warsztaty.

W czasie warsztatów będziemy rozmawiać o tym:
Dlaczego, aby poczuć się w zyciu lepiej, potrzebujesz przejąć kontrolę nad swoją podświadomością?
Czym jest podświadomość i jak działa?
w jaki sposób możesz na nią wpływać?
co jeszcze może się pozytywnego wydarzyć, gdy przejmiesz nad nią kontrolę?

Mogę opowiadać Ci teraz o licznych warsztatach i coachingach, które przeprowadziłam, szkoleniach na których się certyfikowałam, tysiącach godzin pracy nad moim samorozwojem. Wolę opowiedzieć o efektach słowami moich klientów, które zacytowałam powyżej, bo to jest najbardziej wiarygodna forma rekomendacji tych warsztatów.
W tej chwili już od 14 lat pracuję nad wyszukiwaniem i stosowaniem w praktyce najskuteczniejszych metod pracy z podświadomością, które przynoszą realne efekty dla klientów, z którymi pracuję. Do tej pory poznałam wiele metod i technik pracy z emocjami oraz podświadomością. Między innymi NLP, hipnozę, medytację, techniki One Brain, coaching transpersonalny. Dzięki temu dzisiaj wiem co robić, gdy emocje zaczynają blokować chcęć realizacji najwspanialszych wizji i marzeń. Tym właśnie chce się z Tobą podzielić podczas tych warsztatów.
Zapraszam Cię do odbudowania kontaktu ze swoją wewnętrzną Mistrzynią życia!

Dowiedź się więcej na mojej stronie: http://martagierlinska.pl/produkt/potega-podswiadomosci/

http://martagierlinska.pl/produkt/potega-podswiadomosci/

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj