Chcieć i musieć - siła motywacji

LESZNO
24 października 2016 11:00-15:00

Magdalena Sierszuła
Zapraszamy do uczestnictwa w wyjątkowych warsztatach, pn "Chcieć i musieć. Siła motywacji", które odbędą się w dniu 24.10.2016, godz. 11.00-15.00.

Miejsce: INSTYTUT ROZWOJU - 64-100 Leszno, ul. Królowej Jadwigi 25/11

Warsztaty odbywają się w małych grupach. Maksymalna liczba uczestników to 10 osób.

"Żeby mi się chciało, jak mi się nie chce” powiadał Kubuś Puchatek, a motywowało go lenistwo. Osiągnąć zamierzony cel, zrealizować marzenie. Łatwo powiedzieć, trudniej wykonać. Chcę mieć, ale jak nie muszę, to czy mam? Kto osiąga najlepsze wyniki? Kto jest w stanie poświęcić wiele, aby otrzymać „coś”?
Tylko człowiek, który tego pragnie, człowiek który musi to zrobić, bo wie, że nie ma innej możliwości, nie ma wyjścia. Jest zdeterminowany, bo wie, że trzyma w ręku bilet w jedną stronę.
Każdy z nas skasował bilet w jedną stronę - do śmierci. Chcąc, czy nie to jest fakt. W momencie kiedy się narodziłeś, zostałeś skazany na śmierć. Twoje życie wpierw zależne było od innych, z czasem stałeś się samodzielną jednostką. To jest ten moment kiedy wziąłeś za siebie odpowiedzialność i zacząłeś podejmować własne decyzje, dokonywać własnych wyborów i za nie wszystkie ponosić konsekwencje. Masz określony czas życia, prędzej czy później nastąpi śmierć. Zostałeś powołany do życia „po coś”. Czy znasz już swoje zadanie, misję na tej ziemi?
Czy wiesz co jest motorem napędzającym do działania? Jaka niewidzialna siła pcha cię do przodu? To MOTYWACJA .To ona nie pozwala Ci się zatrzymać. Kiedy ją masz, ciało Twoje dobrze się czuje, zarabiasz pieniądze, które są Ci potrzebne do zaspokojenia podstawowych potrzeb życiowych. Masz coraz większe pożądanie, aby stać się kimś i osiągnąć coś. Świadomie budujesz relacje z innymi, bo wiesz, że sam możesz niewiele. Potrzebujesz ludzi, aby móc się realizować. Móc realizować pewną wizję, która rozwiązuje problemy ludzi, a w tym Twoje. Motywacja to powód, dla którego robisz to, co robisz.
Kiedyś pracowałam, żeby zarabiać pieniądze, bardzo szybko się wypaliłam. Bo ile chcesz więcej zarabiać? Ile ich jeszcze potrzebujesz? Po co są Ci one potrzebne? Dałam się omamić żądzy pieniądza, która zaprowadziła mnie w ślepy zaułek. Musiałam się cofnąć, aby zrozumieć, że celem nie jest samo zarabianie pieniędzy, a robienie czegoś większego. Czegoś większego ode mnie, co będzie służyło mi i innym. Da mi autonomię. Szukałam swojej misji. Odnalazłam. Zajęło mi to kilka lat i dziś kroczę po właściwej drodze swojego życia. Posiadam najwyższy poziom motywacji, który nie ma kresu wyczerpania. Osiągnęłam najwyższy stan flow, jaki z pewnością można sobie wyobrazić. Przestałam pracować. Zaczęłam żyć.
Ten moment, jest idealnym momentem dla Ciebie, aby zacząć robić coś da siebie. Może rozpocząć przygodę pt. ŻYCIE, gdzie będzie uśmiech, radość, szczęście. Szczęście to zdrowie, ludzie, sensowna praca, niezależność finansowa, a przede wszystkim spokój swego wnętrza, duchowa jasność.

Do zobaczenia
Magdalena Sierszuła
coach, trener rozwoju osobistego, pasjonatka życia

Zainwestuj 200zł/netto i 4 godziny swojego cennego czasu. Zyskaj siłę do osiągnięcia celu - MOTYWACJĘ.
Gwarantujemy dużą dawkę inspiracji, wiedzy i doświadczenia.
Doborowe towarzystwo ludzi, dla których świat rozwoju osobistego jest ważny,
dobrą kawę i nie tylko.
Materiały szkoleniowe, które przydadzą się chwilę później.
Certyfikat, który będzie Ci przypominał i motywował do dalszej pracy.
Zapraszamy

www.maszwsobiemoc.pl

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj