Kampania Poznaj Coaching

Warszawa
Od 8 maja 2017 do 11 maja 2017

Aneta Rostkowska-Gerlach
Serdecznie zapraszamy do udziału w II Kampanii Poznaj Coaching – MAJ 2017r.

Coaching to podróż w głąb siebie, odkrywanie wewnętrznej siły i motywacji do działania. To znajdywanie odpowiedzi na pytania, co jest dla nas ważne, czego potrzebujemy, co jest wartością, o którą warto walczyć każdego dnia …

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat coachingu, jak działa, kiedy warto z niego korzystać możesz wziąć udział w II edycji kampanii Poznaj Coaching organizowanej w Kielcach, Warszawie, Gdańsku, Łodzi i Krakowie.

W Warszawie wydarzenia organizowane w ramach kampanii będą odbywały się od 8 do 13 maja.

Celem kampanii jest promowanie coachingu i burzenie błędnych stereotypów jakie się wokół niego wytworzyły. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji są WARTOŚCI w życiu i biznesie.
W kampanii może wziąć każdy, kto jest zainteresowany coachingiem. Nie jest ważne czy jesteś mężczyzną, kobietą, biznesmanem, pracownikiem, studentem, czy mamą wychowującą dzieci. Wystarczy, że chcesz dowiedzieć się czegoś więcej w tym obszarze i stworzyć własną przestrzeń do rozwoju.
Podczas kampanii będą realizowane warsztaty coachingowe związane z rozwojem osobistym i biznesowym oraz indywidualne sesje coachingowe. Wszystkie warsztaty są związane z głównym hasłem kampanii tj. wartości w życiu i biznesie. Zarówno warsztaty jak i sesje indywidualne są prowadzone przez profesjonalnych coachów.

Udział w warsztatach i sesjach indywidualnych jest bezpłatny.


poznajcoaching.pl

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj