Warsztat coachingowy: Kto to jest JA ?

AIP ul. Górnośląska 4a, Warszawa
11 maja 2017 18.00-20.00

Aneta Rostkowska-Gerlach
Zapraszam na 2-godzinny warsztat coachingowy w ramach kampanii POZNAJ COACHING.

W natłoku zajęć, codziennych obowiązków coraz mniej czasu pozostaje na zastanowienie się dokąd zmierzasz w swoim życiu. Czy to Ty jesteś Panią/Panem swojego losu czy raczej los Cię prowadzi? Co robisz dla siebie ? Czego pragniesz, jakie masz marzenia ? Czy to co robisz jest zgodne z Twoimi pragnieniami ?
Punktem wyjścia jest poznanie siebie i tego co jest dla Ciebie najważniejsze a potem zastanowienie się co dalej z tym zrobisz i nakreślenie konkretnego planu. Czasem wystarczy niewielka korekta, aby poczucie zadowolenia zdecydowanie wzrosło. Warto spróbować !

Czy masz wrażenie, że doba jest za krótka, a Ty gonisz od zadania do zadania?
Kalendarz wypełniony po brzegi, wiele osób wokół czeka na Twoją pomoc albo działanie, a Ty zaczynasz myśleć o tym, żeby zniknąć.
Czy zdarza Ci się pomyśleć, że już nie dasz rady, że chcesz mieć święty spokój ?

Jeśli nurtują Cię powyższe pytania zapraszam na spotkanie – warsztat, podczas którego zajmiesz się istotnymi tematami w Twoim życiu.
Nazwiesz swoje najważniejsze wartości oraz przyjrzysz się rolom, w które codziennie wchodzisz i zrobisz bilans sytuacji.

Podczas warsztatu:

- określisz co jest dla Ciebie aktualnie najważniejsze
- sprawdzisz co daje Ci najwięcej satysfakcji
- zobaczysz, które role zabierają Ci najwięcej energii
- sporządzisz plan rozwojowy na najbliższe tygodnie aby poprawić swój bilans

Serdecznie zapraszam :-)

Aneta Rostkowska-Gerlach

Zapisy poprzez stronę kampanii www.poznajcoaching.pl
W ramach kampanii POZNAJ COACHING można nieodpłatnie wziąć udział w warsztatach lub skorzystać z sesji coachingowych prowadzonych przez profesjonalnych trenerów i coachów.
Celem kampanii jest promowanie coachingu i burzenie błędnych stereotypów jakie się wokół niego wytworzyły. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji są WARTOŚCI w życiu i biznesie. Wszystkie warsztaty organizowane podczas kampanii będą z tą tematyką związane.
Jeśli chcesz dowiedzieć się czym jest coaching, kiedy warto z niego skorzystać, jakich możesz spodziewać się rezultatów zarówno w życiu osobistym jak i biznesowym to ta kampania jest właśnie dla Ciebie.

http://poznajcoaching.pl/index.php/2017/03/10/kto-to-jest-ja/

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj