Psychologia dla Coacha - warsztaty

Warszawa
Od 20 maja 2017 do 21 maja 2017 9:00-18:00

Iwona Wołkowicz
Program został zaprojektowany aby wzbogacić Twój warsztat o rzetelną i niezbędną wiedzą psychologiczną. Rozumiejąc cechy indywidualne oraz sytuację psychologiczną Twoich klientów będziesz uważny na treści kluczowe w procesie, trafnie i elastycznie wybierając metody pracy.


Korzyści z warsztatu:

Poznasz istotne dla coachingu koncepcje psychologiczne
(emocje i motywacja, stres, samoregulacja, kryzysy rozwojowe osób dorosłych).
Dowiesz się jak pracować ze schematami, które stoją za najczęściej zgłaszanymi trudnościami.
Dowiesz się jak uwzględniać różnice indywidualne w coachingu (osobowość, styl poznawczy, styl emocjonalny).
Przećwiczysz strategie rozwiązywania problemów w oparciu o psychologię uczenia się (trening rozwiązywania, problemów/eksperyment behawioralny).
Poznasz podstawy psychopatologii i najważniejsze kryteria diagnostyczne.
Zidentyfikujesz procesy nieświadome i ich wpływ na relację coachingową.
Sprawdzisz, które z głównych nurtów i technik współczesnej psychoterapii mogą być użyteczne w coachingu.


Metody pracy:ćwiczenia, mini-wykłady przekazujące syntetyczną wiedzę, dyskusje

Prowadzący: Iwona Wołkowicz: psycholog kliniczny, coach ICC, trener umiejętności psychologicznych. W trakcie certyfikacji psychoterapeutycznej w obszarze psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Specjalizuje się w coachingu kariery oraz tematyce stresu i wypalenia zawodowego. Prowadzi psychoterapię osób dorosłych
i młodzieży w nurcie poznawczo-behawioralnym z elementami Terapii Schematów. Od 6 lat realizuje autorskie warsztaty wspierające rozwój osobisty i zawodowy. Doświadczenie w obszarze pomocy psychologicznej i psychoterapii zdobywała m.in. w II Klinice Psychiatrycznej Uniwersytetu Medycznego oraz w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Pracowała również dla globalnych firm konsultingowych w obszarach planowania ścieżek karier, rekrutacji i doradztwa dla inwestorów.Obecnie prowadzi Centrum Coachingu i Psychoterapii w Warszawie i w Rzeszowie. Współpracuje z portalem "Zmiany w życiu", gdzie pisze artykuły psychologiczne.

http://ccip.pl/warsztaty-psychologia-coachingu-warsztaty/

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj