PODSTAWY COACHINGU - szkolenie

Wrocław
Od 2 września 2017 do 3 września 2017 9-18

Edyta Klatka
PODSTAWY COACHINGU - szkolenie

Dwudniowe szkolenie dedykowane osobom zainteresowanym pracą coacha, wspieraniem w rozwoju i pokonywaniu trudności. To doskonały wstęp do coachingu i podstawy, aby pracować z wykorzystaniem technik coachingowych. Jeśli poczujesz się dobrze w tej metodzie, to z większą pewnością i świadomością podejmiesz studia i kursy kwalifikacyjne w tym zakresie. Coaching jest metodą pracy, która pomaga wyznaczać i realizować cele, poszukiwać nowych rozwiązań, odkrywać swoje możliwości, przejść z perspektywy dostrzega problemów do planowania rozwiązań i podejmowania działań.

Podczas szkolenia dowiesz się o narzędziach i metodach coachingowych, o tym, jak odkryć potencjał i umiejętności w sobie i innych. Program szkolenia został podzielony na dwa dni. W pierwszym zostaniesz wprowadzony/a w najważniejsze zagadnienia coachingu i przećwiczysz kompetencje coacha od których wiele zależy. Odpowiednio się przygotujesz do trenowania konkretnych technik. Drugi dzień przewiduje intensywny trening i ćwiczenia praktyczne. Praca w parach i grupkach trzyosobowych, odgrywanie scenek sytuacyjnych, feedback coacha i uczestników, to dzień warsztatowy podczas którego osobiście przekonasz się jak działa coaching.

https://evenea.pl/imprezy/szkolenia/wroclaw/podstawy-coachingu-16-h-szkolenie--nrzedziownik-coacha-162159/?source=directory

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom