Oglądaj mój video-blog o przywództwie

internet
18 listopada 2017

Tomasz Trzciński
Zapraszam Państwa do oglądania mojego video-blogu o przywództwie transformacyjnym, komunikacji dialogowej w organizacjach i zarządzaniu opartym na budowaniu "etycznych relacji" wewnętrznych i zewnętrznych. Zapraszam na: www.leadermore.pl/vblog/

Zapraszam też do zakupu mojej książki zatytułowanej "Przywództwo transformacyjne i charyzmatyczne Wizja, partnerstwo, pokora, miłość do ludzi".


Będzie to jedna z pierwszych tego typu książek na polskim rynku wydawniczym. Czytelnik przeczyta w niej o stylach przywództwa tranformacyjnego i przywództwa charyzmatycznego. Dowie się, jakie są cechy osobowościowe i behawioralne liderów transformacyjnych i/lub charyzmatycznych.

Pozna też metody kształtowania tego typu stylu przywództwa.

Odrębna część książki poświęcona będzie komunikacji efektywnych liderów i sztuce skutecznego motywowania ich otoczenia.


Książka ukaże się na początku 2018 roku.


Nazywam się Tomasz Trzciński. Jestem psychologiem i trenerem biznesu. Ukończyłem Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego w 1998 roku. Byłem także stypendystą Gestalt Associates Training Los Angeles i Gestalt Therapy Institute of The Pacific w Los Angeles, gdzie uczyłem się relacyjnego podejścia do psychoterapii.

Ponadto ukończyłem specjalistyczny kurs dotyczący komunikacji przywódców na Wydziale Zarządzania University of California, Los Angeles.

W 2004 roku zacząłem prowadzić w Polsce szkolenia w obszarze komunikacji interpersonalnej i innych menadżerskich „umiejętności miękkich”.

W 2004 roku zacząłem prowadzić w Polsce szkolenia w obszarze komunikacji interpersonalnej i innych menadżerskich „umiejętności miękkich”.

Obecnie specjalizuję się w projektowaniu i organizowaniu szkoleń przywództwa transformacyjnego, przywództwa opartego na wartościach, przywództwa dla kobiet, sztuki motywacji pozafinansowej, zarządzania strategicznego w NGO i komunikacji wewnętrznej w organizacjach.

Poza tym prowadzę wydawnictwo Leaderheart Publishing. Piszę i wydaję książki dotyczące przywództwa i zarządzania.Najważniejsze projekty:


Zaufali mi między innymi: Caritas Polska, Gemplus Pologne, Unitor Poland, Knauf Polska, Castrol, YG1 Poland, YG1 France, Instytut Rozwoju Biznesu, Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego.

Ponadto realizowałem coaching i szkolenia otwarte min. dla pracowników PZU Życie, Samsung Polska, Wajda School, pracowników administracji Komisji Europejskiej. Pracowałem dla małych i średnich firm oraz dla bardzo dużych korporacji.
www.leadermore.pl/vblog/

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj