Coaching Cafe - Storytelling

Gdańsk
30 listopada 2017 3

Emilia Żyznowska
Coaching Cafe ze storytellingiem poprowadzi dla nas Magdalena Falkowska . Tematem spotkania będzie "Opowieść jako narzędzie w pracy coacha".

W wydarzeniu skupimy się na atrybutach storytellingu jako metody, która pomaga klientowi przełamać bariery i schematy myślenia, wspomaga relacje, daje możliwość zmiany perspektywy.
Warsztat rozwija bezpośrednio w zakresie obecności coachingowej, aktywnego słuchania, zadawania pytań sięgających sedna oraz bezpośredniej komunikacji.

Na warsztacie pracować będziemy za pomocą metafory wykorzystując The Coaching Games Points of You.


Magdalena Falkowska – certyfikowany trener biznesu i coach ACC ICF, praktyk metody Points of You. Absolwentka politologii na Uniwersytecie Wrocławskim, Szkoły Trenerów Biznesu Elżbiety Sołtys Jan Robert Sołtys w Krakowie, członek ICF Global i ICF Polska. Absolwentka pierwszej w Polsce Mistrzowskiej Szkoły Storytellingu Biznesowego Storytelling for Business Success - Program Mastermind.

Przez 26 lat pracowała we wrocławskim oddziale Telewizji Polskiej S.A. jako dziennikarka, prezenterka, reporterka, szef redakcji Faktów oraz koordynator Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. Przez ostatnie 8 lat koordynatorka projektów unijnych.

Pracuje z klientami indywidualnymi, głównie kobietami, w obszarze life-coachingu oraz z przedsiębiorcami rozwijającymi swój biznes lub planującymi założyć własną firmę. Szczególnie bliskie jest jej opowiadanie historii. Prowadzi szkolenia z wystąpień publicznych i autoprezentacji z wykorzystaniem storytellingu. Technikę narracji wykorzystuje także podczas pracy z klientem. Interesuje się starą porcelaną, maluje na jedwabiu. Jest współautorką projektu readaptacji więźniów z wykorzystaniem dogoterapii, który był realizowany w Zakładach Karnych w Kłodzku, Wołowie i we
Wrocławiu.

Ulubiony cytat: "Zawsze wydaje się, że coś jest niemożliwe, dopóki nie zostanie to zrobione”.

O Magdzie dowiesz się więcej na:
https://www.facebook.com/magdalena.falkowska.73
https://www.facebook.com/Magda-Falkowska-Szkolenia-biznesowe-102023886818783/

Miejsce: WSB, Gdańsk, aleja Grunwaldzka 238A.
SALA A202


Serdecznie zapraszamy!

--------
Zgłoszenia uczestnictwa oraz potwierdzenie dokonania przelewu (skan) prosimy kierować na adres: gdansk@icf.org.pl
Spotkanie jest bezpłatne dla członków International Coach Federation. Pozostali uczestnicy wnoszą opłatę w wysokości 50 złotych na konto ICF Polska:

Polskie Stowarzyszenie Trenerów Rozwoju Osobistego, Oddział ICF

Bank Pekao S.A. IV O. w Warszawie
nr konta: 54 1240 1053 1111 0010 0863 5274 (z dopiskiem "Coaching Caffe w Trójmieście, 24.10.2017")

W przypadku chęci otrzymania rachunku prosimy o kontakt z Aleksandrą Krupską, e-mail: info@icf.org.pl

https://web.facebook.com/events/1727516720890903/

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj