Szkoła Profesjonalnego Coachingu

Kraków
Od 25 maja 2018 do 27 maja 2018 302

Leszek Zawlocki
Szkoła Profesjonalnego Coachingu jest największym w Polsce programem szkoleniowym, umożliwiającym zdobycie wiedzy i umiejętności niezbędnych do uprawiania działalności w zakresie coachingu - wspierania ludzi w dążeniu do celów i rozwiązywania ich trudności. Jest to kurs, który kompleksowo przygotowuje do zawodu coacha zgodnie z wytycznymi Izby Coachingu i standardami ICF (Intenatiponal Coaching Federation). Szkoła Profesjonalnego Coachingu daje również narzędzia do działania w obszarze zarządzania, edukacji i pomocy psychologicznej - może być więc przydatnym kursem rozszerzającym dla osób, pracujących w różnych branżach.
Jest to prawdopodobnie największy kurs na świecie w 100% dotyczący coachingu. Program Szkoły obejmuje proces grupowy, wiedzę z zakresu komunikacji interpersonalnej, narzędzia wywodzące się z różnych koncepcji psychologicznych oraz różne ujęcia coachingu. Doświadczenie ponad dwudziestupięciu edycji Szkoły pozwala nam stwierdzić, że przyjęte założenia doskonale sprawdziły się w praktyce – wyznaczyliśmy nowe standardy pracy coacha, a nasi absolwenci są cenionymi fachowcami.
Kurs jest akredytowany przez Izbę Coachingu, jako pierwszy kurs zawodowego coachingu, co daje pewność rzetelnego kształcenia i szereg korzyści dla naszych Absolwentów. Szkoła Profesjonalnego Coachingu uzyskała również akredytację Małopolskiego Kuratora Oświaty, co oznacza, że kurs spełnia ustalone wymagania i przyjęte kryteria jakości. Centrum Zapewniania Jakości Kształcenia w Małopolsce przy Wojewódzkim Urzędzie Pracy dwukrotnie przyznało nam znak jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych.

www.ipri.com.pl

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj