Inteligencja serca w coachingu

Bielsko-Biała
20 sierpnia 2014 18.15-21.00

Dominika Borowska-Stasica
Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie
20 sierpnia (środa) 2014r. o godz.18.15

pt.: Inteligencja serca w coachingu

Dlaczego serce jest ważne w coachingu?
„Gdy serce chce, znajdzie tysiąc sposobów. Gdy nie chce, znajdzie tysiąc wymówek.” /Arlen Price/

Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek utknąć w martwym punkcie i nie wiedzieć, co dalej? Ze sobą. Z klientem. Podczas sesji. W pracy. W domu. Zwyczajnie, w życiu.
Czasem doświadczamy trudnych chwil. Przychodzi stagnacja lub zwątpienie. Pojawia się opór w rozmowie klientem/podopiecznym/pacjentem/podwładnym/współpracownikiem. I mimo odpowiednich narzędzi , Twojego przygotowania, trudno z tego wybrnąć.

Serce w coachingu rozumiemy w kontekście idei heartfulness (świadomość serca), core value (pracy z nadrzędnymi wartościami) oraz wholehearted czyli autentyczności, wyrażania osobistej prawdy i odwagi w byciu sobą. Z naszych doświadczeń coachingowych i treningowych wynika, że jest to niezwykle istotny katalizator zmiany dotykającym samego sedna procesu.

Bez serca sesja/trening/życie też się odbędą, tak jak przebiega wiele międzyludzkich relacji i związków. opartych na surowych zasadach i bezosobowych umowach. Jeśli jednak pragniesz być coachem dla siebie lub innych, który dociera do pełni poprzez czucie, rozumienie i świadomość tego, co najważniejsze to zapraszamy na spotkanie. Pokażemy, opowiemy, ale nade wszystko zaprosimy do pracy serca.

Poznasz: dwa modele pracy docierania do serca [Model Core Q oraz Core V ] oraz techniki wywodzące się z coachingu co-aktywnego, pracy twórczej i wizualizacji.

Na spotkaniu będziemy pracować z własnym procesem i sercem-warunek wstępny udziału to gotowość do pracy z własnymi emocjami.

Dla kogo spotkanie?
Dla wszystkich, którzy pragną uczynić swoje życie osobiste i (lub) zawodowe pełniejszym i bardziej udanym. Zapraszamy osoby zainteresowane rozwijaniem inteligencji swojego serca dla siebie i innych.

Prowadzenie:

Zespół Art-Cor czyli:

Dominika Borowska-Stasica : psycholog, trener I stopnia warsztatu umiejętności społecznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, certyfikowany coach

i Marta Kijanko: psycholog, trener, coach

Spotkanie odbędzie się na ul. Wzgórze 5, I piętro w Bielsku-Białej (niedaleko Placu Chrobrego i Zamku Sułkowskich) Konieczna wcześniejsza rezerwacja!

OPŁATA AMORTYZACYJNA: 30 zł przelewem na konto: 22 1240 1170 1111 0010 1491 7591 Tytuł: KC lub 35 zł na miejscu

Zapisy: Dominika Borowska-Stasica
Tel: 509345153
e-mail: dominika.borowska@gmail.com

Więcej informacji tutaj

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom