RAZEMŁATWIEJ - moduł I ObserwacJa

Warszawa, okolice metra Pole Mokotowskie
22 marca 2018 18:00-21:00

Katarzyna Zemła
Jeśli umiesz sobie przypomnieć takie chwile, że w rozmowie z kimś poczułeś nagle ścisk w żołądku ale zignorowałeś to, postępując schematycznie. Możliwe, że czułeś po fakcie, że mogłeś zachować się inaczej, albo że teraz postąpiłbyś inaczej. To mam dla Ciebie rozwiązanie. Poznaj sposoby rozpoznawania sygnałów płynących z ciała, które mogą dawać Ci podpowiedzi, które będą sprzyjały Twoim decyzjom i działaniom.

A może potrafisz sobie teraz przypomnieć jak kiedyś usłyszałaś jakiś wewnętrzny podszept i nie poszłaś za tym. Co okazało się błędem i zamiast "nie" powiedziałaś "tak"? Jeśli umiesz sobie przypomnieć takie sytuacje, ale wolisz korzystać z tej wewnętrznej mądrości i nabrać do niej zaufania to na tym spotkaniu poznasz sposoby jak to zrobić skutecznie.

Prawdopodobnie bardzo łatwo możesz też przywołać chwile kiedy chciałeś lub chciałaś coś zrobić ale w głowie rozlegało się wielkie zwątpienie. Nagle pojawiły się myśli, które odebrały Ci całą wiarę i chęć do działania, bo uwierzyłeś bądź uwierzyłaś, że jesteś niewystarczający i pomysł przepadł. I nadal jesteś w tym samym miejscu, gdzie Twoja radość przygasa i nie wiesz co dalej... Przedstawię Ci na warsztacie naukową wiedzę, która pozwoli Ci na dystansowanie się od własnych ograniczeń i tworzenia nowych sposobów myślenia.

Ten warsztat to pierwszy etap do budowanie Twojego Centrum Zarządzania Kosmosem. W tym Kosmosie będzie Ci łatwiej jeśli opanujesz trzy elementy: instynkt, intuicję, oraz uwarunkowany umysł. Połączenie informacji z tych trzech źródeł pozwoli Ci na harmonijne budowanie Twojego Życia, na budowanie wewnętrznej pewności oraz zaufania do siebie, oraz na prowadzenie życia w zgodzie ze sobą i otoczeniem. Zdobędziesz umiejętność obserwacji sygnałów i informacji płynących z ciała, umysłu i serca co pozwoli Ci na bycie bardziej świadomym i przejęcia kontroli nad swoimi wyborami... Stwórz dla siebie życie jakiego pragniesz w zgodzie z całym, z całą sobą!

W warsztacie wykorzystane zostaną teorie i prace znanych psychologów i naukowców, twórców metod jak między innymi: A. Ellis, L. Festinger, C.G. Jung, M.H. Erickson, A. Cudy, M. Kataria, R. Bolstad, J. Bradshaw, K. Wilber, L. Hay, Katie Byron, M. Bennewicz, J. Santorski, W. Eichelberger.

Będziemy wykorzystywać metody pracy jak:
-mini wykład
-ćwiczenia
-dyskusje

Zapraszam Cię do atmosfery bezpiecznego zaufania, uważnej obecności oraz merytorycznego wsparcia w module I ObserwacJa treningu RAZEMŁATWIEJ.

RAZEMŁATWIEJ - moduł I ObserwacJa

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj