Coaching week ICF Trojmiasto 2018

Gdańsk
12 maja 2018 9:00 - 15:00

Emilia Żyznowska
Zapraszamy na wydarzenia związane z Międzynarodowym Tygodniem Coachingu. To coroczne, globalne święto profesjonalistów coachingu celebrowane na całym świecie w tym samym czasie. W ramach tego wydarzenia, coachowie na całym świecie organizują w swoich społecznościach lokalnych szereg interesujących szkoleń/warsztatów/spotkań. Oferują także swoje usługi pro bono lub za symboliczną opłatą, by umożliwić doświadczenie coachingu i płynących z niego korzyści.

W ramach tegorocznego Coaching Week w Gdańsku organizujemy 9 warsztatów eksperckich w 3 blokach czasowych. Każdy ma możliwość wzięcia udziału aż w 3 warsztatach. Płacisz tylko raz i bierzesz udział w 3 warsztatach!

Twarze coachingu. Jak używać coachingu aby był profesjonalny? Coaching osobisty, indywidualny, grupowy.

Prelegent: Emilia Żyznowska - coach ACC ICF, Trener kompetencji miękkich, właściciel firmy szkoleniowej na co dzień współpracuje z sektorem publicznym, firmami rynku IT, Call Center. Z wykształcenia dziennikarz, specjalista komunikacji społecznej. Coach ACC ICF. Pasjonatka profesjonalnego coachingu jako narzędzia do podnoszenia jakości i efektywności organizacji i osobistej. Od 10 lat związana z branżą szkoleniową. Pracowała dla dużych firm rynku IT, Call Center, sektora publicznego w zakresie szkoleniowym, budowania i wdrażania modelu obsługi klienta i monitoringu jakości. W pracy szkoleniowej korzysta z narzędzi wspierających proces, wizualizacji, gier, kart, a jej warsztaty opierają się głównie na pracy własnej uczestników. Pasjonatka doświadczania życia.
Adres strony: www.zyznowska.com

Introwertyku masz potencjał – uwolnij go!

Prelegent: Monika Stankiewicz – doradca biznesu, coach i mentor, ekspert w dziedzinie introwersji
Akredytowany coach ACC ICF, współzałożycielka trójmiejskiego oddziału ICF, aktywnie udzielająca się jako członek zespołu, wicedyrektor i dyrektor, certyfikowany coach ICC, konsultant MindSonar, wykładowca na WSB, ekspert w dziedzinie introwersji, autorka bloga o introwertykach.
Współpracuje z przedsiębiorstwami w zakresie merytorycznego tworzenia programów rozwojowych, prowadzenia szkoleń i warsztatów. Jest doświadczonym doradcą biznesu.
Jako mentor oraz coach skutecznie wspiera swoich klientów i towarzyszy im w procesie zmiany. Pracuje zgodnie z zasadami filozofii Kaizen - koncepcją ciągłego optymalizowania z wykorzystaniem zaangażowania i wiedzy wszystkich pracowników organizacji, polegającą na małych zmianach. Wierzy w ciągłe doskonalenie, prostotę i funkcjonalność.
Adres strony: www.monikastankiewicz.pl


"Innowacja w edukacji"

Prelegent: Danuta Sowińska ukończyła studia magisterskie Zarządzanie Turystyką i Hotelarstwo i podyplomowe z Coachingu na Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy, absolwentka Akademii Profesjonalnego Coachingu - Certyfikujący kurs ICF. Prezeska Instytutu Rozwoju Innowacji, twórczyni marki Baba z Jajami, współautorka książki "Bezpardonowy Innowator", innowatorka edukacji, Coach LGBT w Stowarzyszeniu Tolerado, ekspertka w modelu na rzecz równego traktowania w Gdańsku, współorganizatorka Międzynarodowego Tygodnia Coachingu w kujawsko-pomorskim, twórczyni warsztatów z zakresu sprzedaży, zarządzania i coachingu, trenerka i coach biznesu z zakresu zarządzania innowacją. Specjalista ds. Uzależnień.


Coaching relacji partnerskich (Coaching par)

Anna Michalska specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń i warsztatów w obszarze interpersonalnym dla różnych grup odbiorców (od IT aż po grono pedagogiczne). Podczas wykonywanej pracy bazuje na wieloletnim doświadczeniu zdobywanym w pracy z drugim człowiekiem. W pierwszej kolejności jest praktykiem relacji, potem teoretykiem.
Adres strony: www.psychesomapolis.pl

Pobudka – świadomie kreuj Życie!

Prelegenci: Anna Szczepkowska - przedsiębiorca, coach, trener, graphic recorder, facylitator graficzny, grafik, ilustrator, twórca filmów eksplanacyjnych.

Hanna Garbowska - Przedsiębiorca, business coach, consultant, trener, menedżer z 17 letnim doświadczeniem w międzynarodowych i krajowych organizacjach. Właścicielka Firmy BCC Instytut Rozwoju, aktywnie wykorzystuje zdobyte know-how menedżerskie i biznesowe łącząc je z pasją i zamiłowaniem do rozwoju człowieka czyli z coachingiem, technikami trenerskimi opartymi o najnowszą wiedzę z zakresu min. motywacji, systemów wartości, stylów myślenia i programów działania w konkretnych sytuacjach - MindSonar®.

Anna Szczepkowska - Prowadzi firmę VisualCoach. Trener, coach, ilustrator, graphic designer, facylitator graficzny.
Mgr inż. arch. - ukończyła Architekturę i Urbanistykę na Politechnice Gdańskiej oraz Akademię Coachingu Biznesowego. Posiada certyfikaty: Coaching grupowy i zespołowy, Facylitacja Graficzna, Coaching Biznesowy.


Zdrowie w twojej głowie.

Prelegent: Ewa Andrzejczak - fizjoterapeuta, coach, psycholog pozytywny, terapeuta holistyczny
Od wielu lat interesuję się tematyką zdrowego trybu życia i psychologią. Od 2011 roku pracuję z drugim człowiekiem, pomagając mu pokonywać ból i trudności dnia codziennego.


Stres – przyjaciel czy wróg?

Prelegent: Alina Ronowska - Trener umiejętności psychospołecznych, coach w trakcie akredytacji ACC ICF, mediator. Właścicielka firmy szkoleniowej Akademia Rozwoju Alina Ronowska. Specjalizuje się w pracy trenerskiej w obszarze motywowania i aktywizowania dla różnych grup. Skuteczna w mediowaniu, zorientowana na budowanie relacji.


Rozwój zawodowy – w którą stronę mam pójść?

Prelegent: Anna Konwerska - coach, mentor, facylitator oraz trener biznesowy. Akredytowany coach Associate Certified Coach (ACC) ICF, mentor i facylitator Coach Wise oraz trener biznesowy. Akredytowany konsultant Facet5. Jako coach przeprowadziła ponad 1400 godzin indywidualnych sesji coachingowych. W pracy kieruje się wykorzystaniem potencjału Klienta potrzebnego do osiągnięcia wyznaczonych celów. �


Jak coaching kalibruje zespoły handlowe?

Prelegent: Krzysztof Kowalczyk -Prowadzi firmę marketingowo - szkoleniową ACTIVE DAYS.PL, w której pomaga tworzyć strategie marketingowe i prowadzić marketing przez storytelling oraz szkoli z obszarów marketingu i sprzedaży. Prowadzi warsztaty storytellingu, kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów. Przez kilka lat współpracował z Sandler Training jako konsultant i trener, dla której prowadził szkolenia handlowe wg metody Sandler Salling System i szkolenia dla menedżerów sprzedaży wg metody Sandler Managment Solutions. Przeprowadził ok. 1000 godzin szkoleń, warsztatów i coachingu.


Szczegółowe informacje na temat wydarzenia, prelegentów i warsztatów znajdziesz na naszym fun page'u FB


Koniecznie polub nas na FB i bądź na bieżąco.

Cieszymy się, że dołączysz do grona uczestników International Coaching Week w Gdańsku.

Do zobaczenia

ICF TRÓJMIASTO TEAM

https://www.facebook.com/events/167715847203953/

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj