BIZNESOWE INSPIRACJE

Warszawa
9 listopada 2018 9-17

Bożena Matela
Kongres dla osób przedsiębiorczych, potrzebujących inspiracji i rozwoju własnego biznesu. Możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji mentorów-doświaczonych praktyków biznesu. Możliwość skorzystania z rocznego mentoringu, prowadzonego przez p.Teresę Garvin - platynową partnerkę Tonnego Robbinsa- w ramach programu "SUPER100" Niepowtarzalna okazja do spotkań networkingowych!

Podczas kongresu „Biznesowe inspiracje – 50 sposobów na biznes i pieniądze” dwadzieścia przedsiębiorczych Polek z 15 krajów przedstawi uczestnikom praktyczne pomysły na biznes do natychmiastowego wykorzystania w Polsce. Następnie rozpocznie się wielkie show motywacyjne w wykonaniu międzynarodowych trenerów biznesu i rozwoju osobistego, którzy przyjadą z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych oraz Niemiec. Na scenie zobaczymy wulkany energii Bea Bartlay, dr Shirin Mansouri, Martę Krasnodębską i Alexa Rosemana.

Program kongresu skierowany jest do przedstawicieli małego i sredniego biznesu oraz osób, które chciałyby rozpocząć swój biznes i szukają inspiracji oraz odpowiednich narzędzi do działań biznesowych. Wszystkie wydarzenia zostały przygotowane z wielkim rozmachem, by dać uczestnikom w pełni poczuć przedsmak prawdziwego splendoru, jakim cieszą się ludzie sukcesu.

Wieczorem zaś w salach restauracyjnych Teatru Kamienica odbędzie się wielka gala biznesu EXCLUSIVE RED CARPET EVENT. Na gości będzie czekać bankiet z pysznościami autorskiej kuchni teatru, międzynarodowy networking, pokaz mody Michała Starosta, Salsa Cubana w wykonaniu Osmiel Caspedes z Kuby oraz mnóstwo emocji, fleszy i sławy.

http://www.premieribc.org

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj