Coaching Cafe- Współpraca z biznesem

Gdańsk
10 kwietnia 2019 18:00 - 21:00

Emilia Żyznowska
O warsztacie

Podzielę się z Wami swoim doświadczeniem z pracy w roli coacha biznesowego z małymi i dużymi firmami.

Opowiem o tym, czym różni się praca coacha biznesowego od "życiowego", jakimi cechami, wiedzą i umiejętnościami musi się wyróżniać. Dowiecie się, czym różni się proces coachingowy w firmie od indywidualnego procesu coachingowego. Pokażę Wam różnice i warunki skutecznej pracy z perspektyw coacha wewnętrznego i zewnętrznego. Podpowiem, w jaki sposób można próbować zachęcić firmy do współpracy oraz jak dobrze taką współpracę rozpocząć.O Prelegencie

Od ponad 30 lat związany z branżą IT, a od 20 lat z branżą finansową. Pracował jako programista, analityk IT, Business Relationship Manager (BRM) oraz menedżer projektów i zespołów IT. Obecnie jako Główny Architekt IT pomaga w przygotowaniu rozwiązań zaspokajających potrzeby biznesowe.

Łącznie brał udział w ponad 700 projektach korporacyjnych oraz wspierał ponad 70 projektach startupowych. Od 2012 roku współpracuje z inkubatorami przedsiębiorczości (m.in. Inkubator STARTER, Clipster) biorąc udział w projektach inkubacyjnych i akceleracyjnych oraz doradzając indywidualnie licznym zespołom startupowym w zakresie budowania i usprawniania produktów i zespołów.

Autor kilkunastu artkułów dot. komunikacji między IT i Biznesem, analizie biznesowej rozwiązań IT czy praktycznych aspektów uczenia się na błędach. Współautor książki "Inżynieria Wymagań. Studium Przypadków" (Wydawnictwo Naukowe PWN, 2018, praca zbiorowa; rozdział "Coaching w analizie").

Prowadził szkolenia m.in. z zakres, komunikacji między IT i Biznesem, analizy wymagań biznesowych, zastosowania coachingu w zarządzaniu. Wykładowca studiów podyplomowych Akademia Coachingu Biznesowego przy Akademii Rozwoju Pomorza.

Prelegent na takich konferencjach jak reQuest (dwukrotnie), TestWarez, Ideatorium, XII Kongres Business Intelligence, Nowe Trendy w Turystyce czy TEDxGdynia. Występował m.in. w Google Campus, Ministerstwo Gospodarki, Pracodawcy Pomorza, 3camp, Aula Trójmiasto, FuckUp Nights Koszalin, PR Czwóka, Radio Kolor oraz na licznych prelekcjach zamkniętych.

Organizator 28 spotkań FuckUp Nights w Trójmieście i Warszawie. Założyciel i prezes Fundacji Dobra Porażka, wspierającej ludzi i firmy w uczeniu się na niepowodzeniach. W ramach Fundacji - główny organizator Dnia Porażki.

Posiadacz m.in. certyfikatów ITIL Foundation Certificate in IT Service Management, PRINCE2 Foundation & Practitioner, PRINCE2 Approved Trainer, Lean IT Approved Trainer, CoachWise Coaching EssentialsTM, CoachWise Coaching EquippedTM oraz Group CoachWise Coaching EssentialsTM. Otrzymał również certyfikat ACC ICF. Praktyk Lean Management, Business Model Canvas, Value Proposal Canvas, Personal Model Canvas, Action Learning.Widzimy się 10/04/2019 o godzinie 18:00

w sali 202A - WSB w Gdańsku

Do zobaczenia!

https://cc10042019.evenea.pl

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj