Coaching Kariery w Krakowie

Kraków
27 lipca 2019 8:00 do 16:00

Przemysław Bednarz
Kariera zawodowa coraz częściej wymaga od nas wysiłku i świadomego planowania. Rynek pracy stawia przed nami coraz to inne wyzwania. Pracodawcy i pracownicy poszukują coraz więcej sposobów na ułożenie wzajemnych relacji.
Jeśli tych „coraz” wydaje się wokół ciebie za dużo, czas na pytanie o ścieżkę twojej kariery. A może drogę? Jestem do twojej dyspozycji, gdy chcesz poznać cel swojej kariery, poznać swoje mocne strony i odkryć swoje wartości. Bo coraz ważniejsze staje się, abyśmy na rynku pracy poruszali się zgodnie z naszym kompasem i właśnie wartościami.

Organizowane przez mnie jednodniowe wydarzenie ma formę warsztatów i coachingu grupowego. Przeznaczone jest przede wszystkim dla tegorocznych absolwentów, osób zainteresowancych rozwojem osobistej kariery zawodowej i pasjonatów coachingu kariery. Podczas wydarzenia nie zabraknie ciekawych tematów, ćwiczeń i niespodzianek, a także dobrej kawy :). Uczestnicy między innymi:

- przećwiczą kluczowe kometenecje w coachingu kariery
- zastosują metody, jakie są skuteczne w stawianiu sobie celów dotyczących kariery
- poznają siłę pytań w coachingu kariery
- otrzymają informację zwrotną dotyczącą ich karier
- wytyczą swoją ścieżką zawodową

Cena za 8 h szkolenie z całodziennym serwisem kawowym wynosi 240 zł. Dla pierwszych 5 osób, które zapiszą się przez EVENEA do 10.07 br cena promocyjna wynosi 180 zł.
Wydarzenie organizuję w centrum Krakowa na ul. Św. Filipa 23 (Archeion), blisko Rynku Głównego i dworca PKP oraz autobusowego. Na życzenie można otrzymać fakturę za udział, a każdy uczestnik otrzyma certyfikat udziału w szkoleniu oraz indywidualny raport ścieżki kariery (przesłany w ciągu 3 dni na wskazany adres mejlowy).

Organizowane spotkanie jest częścią szerszych działań związanych z istnieniem mojego projektu pod nazwą Coaching Kariery w Krakowie. Obejmuje on stronę na Facebooku, akcję promocyjną dla tegorocznych absolwentów studiów licencjackich i magisterskich COACHING KARIERY ZA PIZZĘ (cena 1 sesji wynosi 30 zł, 7 sesji w pakiecie) oraz serię bezpłatnych webinarów Coaching Kariery w Krakowie (z wykorzystaniem ZOOM, 30 min. - pierwszy webinar odbędzie się 10.07 w g. 20-20.30).

Serdecznie zapraszam na COACHING KARIERY W KRAKOWIE!!!

Info:
https://evenea.pl/event/CoachingKarieryKrakow
Na facebooku: @coachingkarierywkrakowie
Email: przemyslaw.bednarz@ekct.pl


Strona wydarzenia na Evenea

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj