Warsztaty Motywacyjne.

Augustów
1 marca 2020 9:00-14:00

Andrzej Sokołow
Jak znaleźć w sobie moc do działania?

Jak wzmocnić swoją pewność siebie ?

Jak zwiększyć swoje możliwości ?


Na te i inne pytania odpowiedzi udzieli uczestnikom warsztatów Andrzej Sokołow, Certyfikowany Coach MLC, Trener ART, założyciel Centrum Coachingu i Rozwoju Osobistego „PROGRESJO” oraz realizator warsztatów pt.: „Jak poskromić emocje i zmusić je do posłuszeństwa” czy „TY też możesz zostać Motylem”
Człowiek, który od ponad szesnastu lat pomaga swoim klientom odnajdywać siłę do pokonywania słabości. Wspiera w poszukiwania konstruktywnych rozwiązań w sytuacjach kryzysowych. Uczy sposobów, jak wzbudzać motywację do działania.

Tematyka zajęć skierowana jest m.in. do osób, które z początkiem roku podjęły wysiłek w kierunku realizacji Noworocznych postanowień i chcą zwiększyć szanse osiągnięcia swego celu oraz podnieść poziom motywacji. Podczas warsztatu cenne treści znajdą też dla siebie osoby tkwiące w tzw. „zawieszeniu” zawodowym lub osobistym. Czyli ludzie poszukujący przysłowiowego „kopniaczka” do działania. Dodatkowo, wiedzę uzyskaną podczas spotkania równie dobrze można będzie zaadoptować, w zależności od osobistej inwencji, np. do pracy z dziećmi, młodzieżą czy w kierowaniu ludźmi. Prezentowane techniki będą ukierunkowane na praktyczne aspekty przekazywanej wiedzy. W trakcie, uczestnicy poza teorią doświadczą bezpośrednio na sobie mocy uzyskanych kompetencji. Wdrażane bowiem będą one na podstawie technik stosowanych w coachingu. Metod z powodzeniem wykorzystywanych m.in. w świecie biznesu.

MIEJSCE: Miejska Biblioteka Publiczna w Augustowie, ul. Hoża 7

KIEDY: 01.03.2020 (niedziela) CZAS TRWANIA ZAJĘĆ : 9:00- 14:00 (5 h)

Cena: 85,00 PLN

SZCZEGÓŁY I ZAPISY: tel. 510 630 031 od pn.- pt. w godz. 16:00 – 20:00 sob. 9:00 – 14:00

Centrum Coachingu i Rozwoju Osobistego “PROGRESJO” organizuje szkolenia dla firm i osób indywidualnych w oparciu o innowacyjne techniki coachingowe oraz elementy treningu mentalnego. W trakcie warsztatów rozwojowych lub motywacyjnych, na temat metod kształtowania kompetencji miękkich, pomaga wzmacniać zasoby osobiste uczestników oraz tworzyć indywidualne programy rozwoju osobistego w sferze zawodowej, jak i prywatnej.

https://progresjo.pl/

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj