Sztuka Wystąpień Publicznych - Szkolenie

Warszawa
Od 30 marca 2020 do 31 marca 2020 14

Agata Błaszkiewicz
Sztuka Wystąpień Publicznych – Genialny Mówca, to 2-dniowe autorskie szkolenie Artura Sokołowskiego, który uznawany jest za jednego z najbardziej charyzmatycznych trenerów wystąpień publicznych w Polsce, o czym świadczą liczne rekomendacje zamieszczone w opisie poniżej.
Od 25 lat prowadzi szkolenia w tym zakresie, a na swoim koncie ma 160 000 przeszkolonych osób. Skorzystaj z Jego doświadczenia, dzięki Niemu zmienisz sposób wygłaszania swoich przemówień, co wpłynie na rezultaty, jakie osiągasz. Krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces mistrzowskiego opanowania sztuki prezentacji i wyjątkowych wystąpień, a po szkoleniu otoczy Cię wsparciem merytorycznym.

Szkolenie również w formie zamkniętej dla firm w całej Polsce.

Warszawa/ grupy szkoleniowe liczą do 16 osób.

Trener prowadzący: Artur Sokołowski

Charyzmatyczny, pełen energii mówca biznesowy, przeszkolił blisko 160 000 osób. Właściciel firmy szkoleniowej BUSINESS STUDIO GROUP, którą ze spektakularnym sukcesem prowadzi od 11 lat.

Przez swoich klientów nazywany Inspiratorem Zmian.

Od 20 lat doradca i mentor wspierający liderów w Polsce i Europie w zakresie wystąpień publicznych i prezentacji, budowania i zarządzania zespołami, komunikacji, umiejętności przywódczych i sprzedażowych. W Sklepie Szkoleń na naszej stronie znajdą Państwo szczegóły Jego kursów.

https://business-studio.pl/szkolenia

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj