COACHING bez ściemy. Film.

Warszawa, Kraków
27 maja 2020 0:16

Mateusz Kobryn
Coaching to metoda szybszego dochodzenia do swoich celów poprzez skoncentrowaną na Tobie rozmowę z profesjonalistą. Nie ma w niej leczenia, doradzania, czy perswazji. Jest pełne skupienie na tym, co możesz odkryć na temat samego(ej) siebie oraz własnych celów.

Zobacz nowy film na YT: https://youtu.be/ms_1yQ3No-M

#coaching #rozwój #mateusz #kot #mentoring #terapia #rozwójosobisty #rtrenerosobisty #szkolenia #coach #manager #biznes #zostańzwycęzcą #dobrycoach #mateuszkobryn


Czym się zajmuję?

- Coaching planowania kariery;
- Coaching planów na przyszłość;
- Coaching dla nastolatka;
- Coaching dla rodzica;
- Coaching w okresie zmiany/ Coaching po kryzysie;
- Coaching biznesowy/ managerski.
- Coaching grup dyskryminowanych;Metoda COACHING PO KRYZYSIE:

Czym jest COACHING PO ROZSTANIU?
Jest to koncepcja, według której zakończenie danego etapu/ czy relacji ukazywane jest jako czas i przestrzeń do zmiany oraz zwrócenia się ku nowym doświadczeniom i możliwościom. Zmiana, czy rozstanie związane jest z utratą czegoś istotnego oraz nierzadko części siebie (kawałka tożsamości, którą tworzymy w relacjach).

Jak działa Metoda COACHING PO KRYZYSIE?
Program, to seria 10 spotkań z certyfikowanym coachem, specjalizującym się w tematyce życiowej zmiany i wykorzystywania kryzysu do „odzyskania” swojego pełnego potencjału.

Program ten składa się z:
1. Darmowej indywidualnej konsultacji, gdzie dyskutowane są obszary pracy oraz zasady pracy coachingowej.
2. Następnie klient wraz ze specjalistą ma możliwość przyjrzenia się swojej historii z różnych perspektyw i zauważenia pojawiających się okazji do zmiany.
3. Kolejny etap, to zaproszenie do serii przemyśleń, doświadczeń, ćwiczeń, a nawet rytuałów związanych z zakończeniem pewnego etapu i rozpoczęciem zupełnie nowego.
4. Potem następuje czas na wprowadzenie wyznaczonych celów w życie, zgodnie z własnymi przekonaniami, wiarą w siebie oraz gotowością do zmiany.

Dla kogo jest COACHING PO KRYZYSIE ?
Zakończenie istotnego etapu przynosi w naszym życiu zmianę, niezależnie, czy rozstajemy się z współpracownikami, partnerami, rodziną, czy nawet z grupą, która byłą dla nas ważna.
Według mojej metody związek to zaangażowanie w relację z innym człowiekiem/ ludźmi- niezależnie od:
- charakteru tej relacji (płci, wieku, pokrewieństwa, ról partnerów),
- stopnia jej formalizacji (związki partnerskie, nieformalne, przyjacielskie, rodzinne, biznesowe),
- przebiegu/ dynamiki (zasady powstania, trwania, zakończenia/ czasu trwania relacji),

Nierzadko kryzys kojarzony jest z przegraną, zagrożeniem oraz powodem obniżenia nastroju i poczucia własnej wartości. Takie problemy to naturalny element procesu zmiany i jeśli w znaczny sposób nie ograniczają one naszego funkcjonowania (tu zalecana jest terapia), następnie następuje przejście do bardziej inspirującego etapu. COACHING PO KRYZYSIE zaczyna się od momentu, w którym inicjujemy na nowo budowanie swojego niezależnego życia, swojej marki oraz nowych planów.

Dlaczego coaching jako metoda przepracowywania kryzysu?

To metoda ułatwiająca i przyspieszająca proces korzystania z własnych doświadczeń, pomysłów, możliwości, energii oraz kontaktów, by osiągnąć ambitne, skierowane na przyszłość cele. Osoby zgłaszające się na program COACHING PO KRYZYSIE widzą w samym załamaniu (często alarmujący) sygnał do zmiany pewnych nawyków, sposobów myślenia, a często nawet strategii firmy, lub roli w grupie. To samo w sobie stanowi dla nich motywację, jednak z pomocą coacha mogą dojść do upragnionych celów znacznie szybciej. Klienci mogą przekształcić ograniczające ich przekonania i blokady psychiczne na bardziej zachęcające do działania wyzwania. Wyznaczając odważne cele oraz dbając o siebie (i swoje otoczenie), klienci programu COACHING PO KRYZYSIE odkrywają nowych siebie I poszerzają swoje horyzonty.

W swojej pracy coachingowej oraz doradztwie stosuję rozmaite podejścia i metodologie ( m. in. Mapa Coach Wise, Analiza Typów Osobowości MBTI, Techniki zaczerpnięte z terapii Poznawczo- Behawioralne ect.).

youtu.be/ms_1yQ3No-M

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj