Podróż Bohatera-bielski Klub Coacha

Bielsko-Biała
17 września 2014 18.15 -20.45

Dominika Borowska-Stasica
Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie Klubu Coacha w Bielsku-Białej dla coachów i osób zainteresowanych coachingiem, które odbędzie się

17 września (środa) 2014r. o godz.18.15,

pt.: Podróż Bohatera Czyli Coachingowa Odyseja w głąb siebie

Legenda mówi, że kiedy bogowie stworzyli człowieka, zaczęli sprzeczać się o to, gdzie ukryć odpowiedzi na zagadki życia, tak aby ludzie musieli ich szukać, bowiem – jak wiadomo –poszukiwanie prowadzi do rozwoju.
– Schowamy odpowiedzi na szczycie góry – powiedział jeden z nich. – Tam nigdy nie będą szukać.
– Nie – odradzili inni. – Znajdą je od razu.
– Schowajmy je w środku Ziemi – zaproponował kolejny. – Tam nigdy nie będą szukać.
– Nie – zaprotestowali inni. – Tam znajdą je od razu.
– Schowajmy je na dnie oceanu, tam nigdy nie będą szukać – zaproponował kolejny.
– Nie – zgodnie odparli pozostali. – Znajdą je od razu.
Zapadło milczenie…
Po chwili inny bóg odezwał się:
– Możemy schować te odpowiedzi w nich samych, tam nigdy nie będą szukać…
I tak zrobili.

***
Podróż Bohatera to uniwersalny “model coachingowy”, który większość z nas poznaje już w dzieciństwie, wraz z usłyszanymi mitami i baśniami. W 1949 roku, w książce “Bohater o tysiącu twarzy”, amerykański mitolog Joseph Campbell przedstawił pojęcie monomitu. Badając dziesiątki kultur, z których pochodziły setki mitów i opowieści, Campbell zauważył, że od tysięcy lat, ludzkość przekazywała sobie uniwersalne prawdy o życiu za pomocą mitów i baśni. Na podstawie swoich badań stworzył model opisujący fazy “Podróży bohatera”. Podróży do wnętrza siebie, po odpowiedzi na ważne pytania, po nową tożsamość, nowe umiejętności i moce.

Zapraszam na warsztat w trakcie którego poznamy monomit odkryty przez J. Campbella. Będziemy wizualizować swój cel podróży, szukać sprzymierzeńców i sposobów na kreatywne poradzenie sobie z siłami, które odważą się stanąć nam na drodze.

Prowadzący – Patryk LangePatryk
Coach, manager, inżynier. Absolwent Akademii Górniczo–Hutniczej na kierunku automatyka i robotyka, Szkoły Profesjonalnego Coachingu oraz Akademii Mistrzów Treningu G.T. Mentor. Uczestnik kilkudziesięciu szkoleń z zakresu zarządzania, sprzedaży, organizacji biznesu. Współwłaściciel i szef sprzedaży wxtech.pl – firmie, która jako jedna z pierwszych w Polsce zdecydowała się na podążanie w kierunku zarządzania w duchu Pełnej Partycypacji, czyli stylu, u podstaw którego leży głęboka wiara w potencjał i wyjątkowość człowieka. Kilkuletnia historia wdrażania Partycypacji w xtech.pl opisana została w książce autorstwa Aleksandry Bławat i Oli Drobny „Dialog organizacyjny – historia poszukiwań harmonijnego stylu zarządzania w firmie xtech.pl”. Jeden z inicjatorów i prowadzących Męski Krąg w Krakowie. Prowadzi coaching indywidualny i grupowy, a także warsztaty rozwojowe w obszarze lifecoachingu orazcoachingu w projektach inżynierskich. Wspiera młode firmy. W pracy z ludźmi stara się łączyć wiedzę i doświadczenie z obszaru psychologii, fizyki współczesnej, cybernetyki i nauk przyrodniczych, z których czerpie inspiracje do poszukiwania uniwersalnych zasad kierujących Światem na poziomie tego, co materialne i duchowe. Najwyżej ceni sobie jednak własną intuicję. Pasjonat podróżowania po Azji i Europie, wypraw motocyklami i samochodami terenowymi. Od 6 lat praktykuje medytację we wspólnocie buddyjskiej Triratna.

Cena uczestnictwa amortyzująca koszty sali wynosi:30 zł przelewem na konto:22 1240 1170 1111 0010 1491 7591 Tytuł: KC lub 35 zł na miejscu

Zapisy: Dominika Borowska-Stasica
Tel: 509345153
e-mail: dominika.borowska@gmail.com

Miejsce: Bielskie Centrum Coachingu
ul. Wzgórze 5,Ip.
Bielsko-Biała

Więcej informacji tutaj

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom