Aikido Umysłu - szkolenie na PCC

Warszawa
Od 3 października 2014 do 6 października 2014

Anna Lewecka-Olech
Zaawansowany warsztat coachingowy (48H) - przygotowujący do PCC. Prowadzi Urszula Sadomska (jedyny w Polsce MCC)
Do kogo skierowany jest program?
- dla osób, które interesują się coachingiem oraz używają coachingu w życiu zawodowym lub prywatnym.
- do coachów zainteresowanych rozwojem osobistym i pogłębianiem swoich kompetencji, aby jeszcze skuteczniej pomagać klientom.
- do prezesów, dyrektorów, managerów i specjalistów HR, trenerów i coachów wewnętrznych, którzy dążą do podniesienia jakości i skuteczności swoich działań.

Czego uczy się w czasie warsztatów?
- poznanie zaawansowanych narzędzi coachingowych, skutecznie uruchamiających proces zmiany oraz pomagających zrealizować cele klientów.

Nauczysz się myślenia systemowego i pracy z systemami klienta. Dowiesz się jak wielką rolę odgrywa znajomość zasad funkcjonowania systemów (takich jak praca, rodzina, relacje z ludźmi), w uzyskaniu pożądanych zmian.
Doświadczysz i zrozumiesz, jak wielką moc ma improwizacja w otwieraniu się na nowe pomysły, a także kreatywność będąca kluczem do sukcesów.
Nauczysz się prowokacji - efektywnego narzędzia coacha w zmianach starych, nieskutecznych nawyków i przekonań w taki sposób, aby zmotywować klienta do podjęcia kroków w pożądanym przez niego kierunku.
Poznasz metody pracy z panoramą społeczną, która jest skuteczną metodą w zmianach obrazów pamięciowych i personifikacji w naszych umysłów.
Dowiesz się jak świadomie wykorzystywać umysł do osiągania pożądanych rezultatów w życiu zawodowym i osobistym.
Poznasz zasady funkcjonowania mózgu, które tłumaczą dlaczego narzędzia coachingowe są skuteczne.

https://www.facebook.com/events/740925162624365/

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj